Diskuze k soutěži na globálním chatu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2059
  • Vytvořeno

Svatej

Legenda
Želvanator: Ano, já vím, byl jsem u toho. Ale rád bych slyšel oficiální verzi :D na kterou bych jistě napsal nějakou velice vtipnou, poučnou a výňatky z pravidel SGCH (která napsali ONI) protkanou odpověď. :D
 

DeletedUser2059

Host
Ano Lorde, smozřejmě můžeš být tak drzí, jsem totiž rád, že sem někdo napsal. :) Soutěž na Arvahallu probíhala v nedělní noci z minulého týdne na pondělí toho týdne. Podmínky byly splněny.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Ahh, OK, to beru. :) promiň želvo.

ale snad, jen tak pro želvyho uspokojení samozřejmě...
"- hra se koná minimálně jednou za týden na každém světě" ale pšššt. :p
 

DeletedUser12225

Host
Jj, otázkou je, jestli je chyba pouze v tom co minule napsali, že pauza je do 28. srpna, nebo je chyba někde jinde :) a trochu se bojim těch slibovaných změn... zatím to nikdy nepřineslo moc dobrýho :)) ale uvidíme :))) už se těšim až zas ty soutěže budou....
 

Svatej

Legenda
Spíš bych to viděl na špatně udané datum, jak píše fido. :)
Všimněte si že dál se tam píše ..." po tomto oddychu příjde na řadu pokroková dynastie"... což je až za týden. respektive 121 týden SGCH.
 

DeletedUser2059

Host
Zdravím hráči,

zabrali jsme se do inovací pro chystanou měsíční soutěž na příští měsíc, takže teď, když jsem se nerozkouskoval, můžeme začít chystat další dynastii.
Měla by být jednodušší na organizaci, měla by přinést větší odměny, ... vyzkoušíme pozměněný systém, který prospěje těm, co se opravdu sem do této sekce dívají - tedy doufám. Jak říká fido, pokud se pokrok v dynastii pokroku ukáže jako chybný, tak staromódní systém se stane zase moderním - v moderní dynastii. Všechno bude zase představeno oznámením k příležitosti přelomu dynastie.
 

Svatej

Legenda
Owwww, už tu změnu vidím :)) jak k tomu přijdou chudáci z B a D? Mají víc žlutých hvězdiček než ostatní... :p
 

Svatej

Legenda
(Prosím - neslučovat, příspěvky jsou od sebe několik dnů.)

Tak k těm úpravám... no já v tom vidím hlavně omezení počtu vlastníků titulu šlechtic. :) Což za mě, jenom dobře :p
Ale měl bych dotazy k té ceně útěchy
1- počítá se její zisk do zisku titulu?
2- pokud jsem vyhrál hlavní cenu na jiném světě, mohu na jiném světě získat cecnu útěchy? a obráceně - pokud vyhraju cenu útěchy, mohu na jiném světě získat i hlavní cenu?
:)
 

DeletedUser12828

Host
Ahoj,
ty nová pravidla vypadají zajímavě. :)
A jak píše LordFrunDor, tak to asi zhorší možnost získání šlechtického titulu, což mě za mě samotnou mrzí, hlavně když mi v minulé dynastii před pauzou chyběla už jen jedna výhra. :)))
 

DeletedUser2059

Host
Naopak možnost zisku takového titulu je teď vyšší, protože takový zájemce ví, kdy a kde má být :)
 
Nahoru