Diskuze k soutěži o nejlepší recenzi

DeletedUser

Host
Zde můžete diskutovat o všem, co se týká této soutěže. Povídejte, přehánějte, za každý ohlas jsme rádi. :)
 

DeletedUser2385

Host
Nemôžete niekto napísať tu recenziu ? Ja akosi neviem v akej forme by to malo byť :D nie žeby som nevedel čo je recenzia, ale... :D tak makajte niekto :D
 

DeletedUser

Host
drekt: Pokud budu mít čas, tak jednu udělám. Ale na poslední chvilku, aby mi to nikdo neokoukal :D
 

DeletedUser

Host
Stále je 10 dní

Tak každý umí něco po svém a i v tom je originalita ;)
 

DeletedUser2385

Host
No ja mám problém v tom, ako som už písal, že fakt netuším ako má recenzia vyzerať :D či má byť subjektívna, či objektívna atd. :D
 

DeletedUser

Host
Jak to cítíš ty, od srdce z plných plic, ale kroť se :D
 

DeletedUser2385

Host
:D takže niečo ako...teda mohlo by v tom byť niečo také ako...Podľa mňa má Foe...toto a toto ale aj toto ale myslím, že toto....takže tkéto to môže byť ? takáto je recenzia ?

A úvod jadro a záver ? :D :D :D
 

DeletedUser

Host
Ehm, v pravidlech soutěže je napsáno, že se má založit téma v příslušné podsekci. Tam ale tlačítko založení nového tématu jaksi chybí. Tak kdyby to šlo opravit, jistě budeme vděční.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Za způsobené problémy se velmi omlouváme, Vaše soutěžní příspěvky zatím tedy prosím vkládadejte přímo do sekce Krčma. Po vyřešení problému vše přesuneme na správné místo. Děkujeme. :)
 

DeletedUser3139

Host
tak aby bylo jasno, tady se jedná o novou hru, tak že zase jako u jiných her musí vychytat mouchy a pak to bude fungovat. takže nechme to na na ,,velkém organizátorovi", ať ukáže že co umí (no, zatím nic moc), hrál jsem jeden z prvních Travianů a vyhrál jsem ho. Takže pokud bude ,,velký organizátor" chtít poradit, ať se ozve a pokecáme, protože to je pouze pro úroveň hry a to je to nejdůležitější. ,,Sám velký" ozvi se, já toto hraji pouze pro zábavu, ze mne nevyrazíš ani jeden diamant za prachy,nemusím být první, ale budu zdarma nejlepší!!!!!
 
Nahoru