Diskuze k soutěži o nejlepší vtip

DeletedUser

Host
minule soutez trvala dlouho min. tyden na anketu, tyden na ukonceni ankety a dalsi tyden na rozelsani odmen
 

DeletedUser3370

Host
Ahoj,
chci poděkovat všem, co se zúčastnili soutěže, všem, kteří mi odevzdali svůj hlas a hlavně Vám, televizním divákům !
Nečekal jsem, že i letos opět vyhraju, překvapili jste mě, musím si kvúli tomu koupit další trezor na diamanty.

Váš Kája Gott

------------------------

Ne, vážně:
rád bych podstoupil své druhé místo pro Avilx. Jeho vtip je přímo šitý na dění ve hře, je krásný, má nápad a je to unikát.
Proto prosím moderátory, pokud jste ještě nezadali bankovní příkaz, prohoďte druhé a třetí místo - Avilx si to zaslouží víc.

Díky!
MarihOOd, v.r.
 

DeletedUser3817

Host
Kruciš, já to hlasování zaspal... :D
Nic by se ovšem nezměnilo, protože můj hlas měl patřit právě těmto třem.
 

DeletedUser

Host
ja sem se nesnazil nasbirat pro sebe hlasy protoze vyherci maji vtipy ktere se mi libi
 

DeletedUser3370

Host
JJ ... to se mi libilo na Reno Tigers :D

Během, jednoho dne +6 hlasů (zburcování cechu) a pak už to bylo jak automatický robot, co na Aukru hlídá cenu vždy o korunu větší než poslední příhoz :)

Přesto, pokud je možno, rád bych si místo s Avilxem prohodil.
 

DeletedUser2059

Host
Svoje umístění si nijak prohodít nemůžeš, dostal jsi určitý počet hlasů a za to jsi na stupni vítězů, ale pakliže nechceš výhru nebo ji chceš někomu darovat - tak to samozřejmě můžeš :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6358

Host
JJ ... to se mi libilo na Reno Tigers :D

Během, jednoho dne +6 hlasů (zburcování cechu) a pak už to bylo jak automatický robot, co na Aukru hlídá cenu vždy o korunu větší než poslední příhoz :)

Přesto, pokud je možno, rád bych si místo s Avilxem prohodil.

Nikoho jsem neburcoval a jako robot z aukra si zrovna taky nepřipadám...pokud se někomu vtip líbil a dal za něj svůj hlas, tak jsem vděčný,ale to je tak všechno..možná je to tím, že jsem ho jediný vyrobil ručně bez použití ctrl+C a ctrl+V, víme? Stahovat něco z netu umí každý,bohužel to však není moc orinální...apropo ten vtip jsem tam dal pro zasmání, ne kvůli výhře, a nebo kvůli závisti druhýc, že výhru nezískali zrovna oni...tak nazdar
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
JJ ... to se mi libilo na Reno Tigers :D

Během, jednoho dne +6 hlasů (zburcování cechu) a pak už to bylo jak automatický robot, co na Aukru hlídá cenu vždy o korunu větší než poslední příhoz :)

Přesto, pokud je možno, rád bych si místo s Avilxem prohodil.

Myslím si, že nad výsledky by se dalo sice spekulovat (asi jako nad čímkoli ostatním), ale hodnotící komise rozhodla tak jak rozhodla. I kdyby k něčemu takovému došlo z jakékoli strany, pravidla soutěže to nezakazovala a výsledky soutěže nebyly jednoznačně dány výsledkem ankety.

Jinak díky za poklonu, ale výhra podle rozhodnutí je tvoje a já to respektuji. Můj příspěvek byl sepsán na koleně během asi tří minut, byla to první věc co mě napadla po tom co jsem kliknul na upoutávku na soutěž. Ostatní si s obrázkovými vtipy dali jistě dost práce, a proto si odměnu zaslouží více.

Rád však vemu své diamanty zavděk a postavím za ně nějakou pěknou chajdu do vesničky :)



Nikoho jsem neburcoval a jako robot z aukra si zrovna taky nepřipadám...pokud se někomu vtip líbil a dal za něj svůj hlas, tak jsem vděčný,ale to je tak všechno..možná je to tím, že jsem ho jediný vyrobil ručně bez použití ctrl+C a ctrl+V, víme? Stahovat něco z netu umí každý,bohužel to však není moc orinální...apropo ten vtip jsem tam dal pro zasmání, ne kvůli výhře, a nebo kvůli závisti druhýc, že výhru nezískali zrovna oni...tak nazdar

Nemyslím, že je zde jakýkoli důvod k tomu napadat ostatní(co za Tebe také hlasovali). Pokud si vtip přidával proto, aby se ostatní zasmáli, nechápu proč ty samé lidi nyní obviňuješ z kopírování cizích vtipů a tím je osočuješ.
Tvůj vtip se mi líbil, ale teď se cítím trochu ukřivděn, že jsem byl bez důvodu obviněn z kopírování cizího díla.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
Taky potřebuju rozšířit hodpodářství .... V kravínech už mi došlo místo, kravky se tam tlačí jedna na druhou, že se jim snížila i dojivost, takže se dotace od unie náramně hodí :)
 

DeletedUser3370

Host
Minule mi přišla skoro až za měsíc, takže jsem zatím trpělivý :)

Btw: Jestli to bude stejný jako s tím zatuhavanim cele hry, tak za 2 :D a možná se budeš muset občas odregistrovat a znovu zaregistorvat, aby Ti to dorazilo :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Minule mi přišla skoro až za měsíc, takže jsem zatím trpělivý :)

Btw: Jestli to bude stejný jako s tím zatuhavanim cele hry, tak za 2 :D a možná se budeš muset občas odregistrovat a znovu zaregistorvat, aby Ti to dorazilo :D

Aha , tak to sem se asi nechal moc unést tím "v následujících dnech " :D.
 
Nahoru