Diskuze k soutěži o nejlepší vtip

DeletedUser

Host
Vážení hráči, zde můžete debatovat o všem, co se týká soutěže o nej. vtip.

Zúčastníte se? Už jste se rozhodli, co byste tak mohli vytvořit? Povídejte, přehánějte, těšíme se na Vaše názory. :)
 

DeletedUser5393

Host
když jsem letmo přečetl informaci ve hře, tak jsem si řekl, dobrý hodim nějakou pitomost třeba se ujme, ale když jsem zjistil, že to má bejt k FoE tak mi celkem zatrnulo. Těšim se na příspěvky

Oto, četl jsi zadání?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Pěkná soutěž, škoda, že tohle nemáme i na Grepu... ani by mi "opičení" v tomto nevadilo ;) Každopádně se těším na příspěvky :) Já soutěžit nebudu, stejně bych ty dia nevyužil.
 

DeletedUser6358

Host
Tak jsem přidal první šutr do stavby...doufám, že nezůstane zároveň i posledním..Mám rád konkurenci.. :)
 

DeletedUser5121

Host
jen malinky dotaz jako starý prasák znam vice peprných vtipů ale asi sprostě tu bych neměl psát ???
 

DeletedUser6358

Host
To jsem zvědavej, jaký sprostý vtipy týkající se hry Forge of Empire znáš.... :-D
 

DeletedUser5121

Host
By ses divil :)
Tak mi to smazali ale ostrý to nebylo a ani sprostý slůvko nepadlo ,asi se někdo boji konkurence tak to balím :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3817

Host
Darnicek007:
Tak to je na mě složitý. Nějak tam nevidím ani originalitu (hodně ohraný vtip), ani FoE. Vysvětlíš mi to? Pěkně prosíííííííím......
Reno Tigers:
:D:D:D
 

DeletedUser

Host
Taky už jsem přispěl, doufám v to že se vám bude líbit :)
 

DeletedUser6426

Host
ZDravim chci se zeptat jestli by slo vytvorit vtip spolecne s jinym hracem jakoby napul. Uz mame neco vymysleneho spolecne a nechcem aby za to sebral pripadne odmenu jen jeden.. Ze pokud byjsme se umistili tak by se odmena rozdelila mezi dva ucty. dik za odpoved Hoshpek
 

DeletedUser

Host
Je černo bíla zebra u přechodu a najednou tomu přechodu říká: Mami? Ten vtip je vtom že zebra je černo bíla a přechod taky a ta zebra si myslí že ten přechod je její máma
 

DeletedUser3817

Host
Díky za vysvětlení, bez něj bych to fakt nepochopil...
 

DeletedUser3

Host
ZDravim chci se zeptat jestli by slo vytvorit vtip spolecne s jinym hracem jakoby napul. Uz mame neco vymysleneho spolecne a nechcem aby za to sebral pripadne odmenu jen jeden.. Ze pokud byjsme se umistili tak by se odmena rozdelila mezi dva ucty. dik za odpoved Hoshpek

ano je to možné
 

DeletedUser

Host
ja znam skvely ale ne k Foe
kdo chce dej si mne do pratel a pobavime se :)
zmia.94
k Foe mam predstaveni se ostatnim hracum

muze byt vice psouteznich prispevku?
dik za info
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
• Každý soutěžící se smí zúčastnit soutěže pouze s jedním dílem, které musí být vloženo v prvním příspěvku soutěžícího.
 

DeletedUser

Host
Kdyz jsem to dodatecne upravil, jsem diskvalifikovan?
Jde to nejak napravit?
 

DeletedUser3370

Host
Teď nás vlastně čeká hlasování, to jsem zvědav, jakým to bude stylem. Bude to asi hodně práce a koukám, že teď máte jednu aktualizaci za druhou. Ani bych se nedivil (a pochopil), kdyby se to malinko zpozdilo.
Jen by bylo asi fair zamezit vkládání nových vtipu, když máme po termínu. Musím uznat, že jsem tolik příspěvků a kreativní tvorby nečekal, pěkné.
 
Nahoru