Diskuze k soutěži "Příběh armády"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9061
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9061

Host
Dnešní den je poslední, kdy lze odevzdat své dílo. Kdo čeká na poslední chvíli? :)
 

DeletedUser9061

Host
Zdravím,
probíhá hlasování o nejlepší výtvor. Již Brzy se dozvíte, kdo je VÍTĚZ! ;)
 

DeletedUser12451

Host
No já tomu moc nerozumím. 8.2. bylo v sekci Příběh armády řečeno, že se děkuje hlasujícím, tak jsem si myslela, že hlasování už skončilo...
 

DeletedUser9061

Host
Zdravím,

hlasování o nejlepší výtvory bylo dokončeno a zveřejněno. Ke shlédnutí je zde.
 

DeletedUser8903

Host
Už se těším na další ročník, tenhle jsem nestihla (Bohužel zkuste pracovat v nemocnici s cca.60+ hodinami týdně a pak něco sepisovat, aby to mělo hlavu a patu) Jen mě mrzí, že:

1) zůstali tam jen tři vítězné články, ráda bych si přečetla i ostatní co jsem prošvihla
2) zdržet se komentářů? No to se nezlobte, ale řekla bych, že právě komantáře k těm příběhům by měli být tím nejpřínosnějším (Ať už pochvala, tak kritika a hlavně pro to, že 1-5 hvězdiček je sice super hodnocení, ale pět řádků o tom, co se na díle líbilo/Nelíbilo je určitě mnohem výstižnější)
 

DeletedUser9061

Host
Zdravím, také se těšíme na Vaše příští dílo. Bohužel článků více není - zapojili se pouze 3 hráči. Slovní hodnocení jsme nezavedli a zatím ani neplánujeme, jelikož tento typ soutěže bude minimálně - z důvodu nízkého zapojení.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru