Diskuze k soutěži "Příběh armády"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9061
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9061

Host
Vážení hráči, zde můžete debatovat o všem, co se týká této soutěže.

Chystáte se zúčastnit?

S pozdravem Váš FoE tým
 

DeletedUser9061

Host
Zdravím,

líbí se Vám soutěž? Chystáte se zapojit?
Při nízkém počtu účasti bude soutěž zrušena.
 

DeletedUser

Host
Zdravím,
co se bere za nízkou účast?

Zapojit se asi zapojím, i když to téma je tak široké, že člověk se utápí ve smršti nápadů, jak napsat svou partituru, až nakonec zjistí, že v ruce nemá nic a žádná z jeho myšlenek nedokáže splnit nějakou pointu splňující zadání ;)
 

DeletedUser9061

Host
Chtělo by to alespoň 5 hráčů ;) :)
Téma je široké, hodně volné.
Každý snad vybere to, o čem se bude nejlépe psát a dosáhne předepsaný počet slov :)
 

DeletedUser2059

Host
Nevím jak Vy, ale já bych se určitě zapojil, kdybych mohl. Psaní textů mi jde. ;)
 

DeletedUser

Host
Mám za to, že soutěže se může zúčastnit každý, ale členové FoE týmu bez nároku na odměnu ;)
 

DeletedUser

Host
Dan 77, záleží, jak by se hlavní vyhlašovatel rozhodl.

Nicméně většinou se v takových případech postupuje, že člen vložíí dílo jen pro zpestření, mimo soutěž. Není, proto často umístěn.
 

Dan 77

Veterán
To je škoda, protože zpestření dílem moderátora je dobré, ale přecejen kdyby se mohl poměřovat s běžnými uživateli fóra, bylo by to možná ještě lepší. Pokud to nemá i své nevýhody.
 

trojan1673

Veterán
Určitě by to mělo své nevýhody.
Ty soutěže moderátoři vytváří a tak by měli čas se i lépe připravit :)
 

DeletedUser

Host
Potřeboval bych poradit kam přesně a jak umísti moje dílo :D Prosim o kontaktovani nejlépe do Hry a do zpáv na cečko svět Vergis
 

Dan 77

Veterán
Své dílo umísti do sekce, ve které se nachází právě i toto téma. ;) Resp. sem, to je ta správná podsekce soutěžního koutku. A pak stačí kliknout na "+ Nové téma", napsat nebo vložit text a potvrdit vytvoření nového tématu.
Moderátoři fóra tě určitě nebudou moct kontaktovat ve hře a na tvůj dotaz tě s odpovědí nebudou sami kontaktovat do soukromých zpráv, to se prostě s tímto fórem neslučuje. ;) Když něco potřebuješ ty ve svém zájmu, nechtěj po moderátorech, aby tě hledali někde bůhvíkde. Možná kdybys napsal na herní podporu, pak bys určitě dostal pouhé upozornění do herních zpráv, žes dostal odpověď na herní podpoře, ale to je zbytečné. Nejlepší je zeptat se tady (tak, jak jsi to udělal) a pak si stačí občas zkontrolovat toto téma, jestli ti někdo neodpověděl. ;)


Sám mám ještě dotaz na moderátory... Proč mám zase problém s nějakou podsekcí soutěžního koutku (aktuálně tady), že už zase nemůžu vytvořit nové téma, abych se mohl soutěže účastnit? Narozdíl od jiných sekcí fóra nevidím v této žádné tlačítko na vytvoření nového tématu. A není to poprvé. Že by to bylo tím, že nemám žádný uživatelský grafický titul poté, co mi byl odebrán titul Pomocník?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9061

Host
Přesně, jak píše Dan 77 - téma do podsekce soutěžního koutku nazvaným "příběh armády".
Zkuste změnit prohlížeč, mně též některé prohlížeče "blbnou".
 

Dan 77

Veterán
Zkusil jsem, a jak jsem si myslel, nic to nevyřešilo - v prohlížeči IE to bylo stejné.
Narozdíl od jiných sekcí fóra nevidím v této žádné tlačítko na vytvoření nového tématu. Že by to bylo tím, že nemám žádný uživatelský grafický titul poté, co mi byl odebrán titul Pomocník?
V ostatních sekcích toto tlačítko vidím, ale v podsekcích soutěžního koutku NIKDY. Tak to asi nebude prohlížečem, to by byla nějaká divná "náhoda". Viz citace, kde uvádím domněnku, čím by to možná mohlo být.
 
Naposledy upraveno:

trojan1673

Veterán
V tomto případě bych psala na support.
Tam ti poradí lépe, proč ti to nejde.
Já měla několikrát stejný problém, ale vždy jen u něčeho a to jsem ani pomocník nebyla.
 

Dan 77

Veterán
No zatím jsem si absence tlačítka všiml pouze v soutěžním koutku, a to je pokaždé. Mám s tím problém od té doby, co nemám vůbec žádný uživatelský titul, tzn. od doby, kdy mi byl odebrán titul pomocníka. Proto ta má hypotéza, nevím, jestli je nebo není správná. A i to, že nemám automaticky zpět běžný uživatelský titul závislý na počtu příspěvků, považuju za chybu během odebrání titulu pomocník. Nešlo by to napravit? Pokud ani to nepomůže, obrátím se rovnou na ten support.
 

DeletedUser11317

Host
Myslím, že čistě hypoteticky to možné je, že tě fórum neregistruje jako "normálního" člena. Asi bude problém v těch titulech jak píšeš, že nemáš ani ten uživatelský titul, v tom případě ti to nedovoluje utvářet témata. Zkusíme to opravit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru