Diskuze k soutěži "Příběh armády"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9061
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dan 77

Veterán
:) přesně tak jsem to myslel
(jen je zvláštní, že v nápadech a ve většině dalších sekcích mi to dovolí témata vytvářet, ale jen tady ne a jinde je zase pochopitelné, že tam nelze témata vytvářet)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11819

Host
pokud budete pořádat soutěže, za tak směšné odměny tak neočekávejte že někdo bude mrhat časem na stvoření i slátatniny, 600 dia za první místo? mám se smát teď nebo až potom?
 

Dan 77

Veterán
No je pravda, že na poměry této hry to není zrovna moc a že třeba v Grepolis dávají odměny (ve své vlastní měně) k poměrům hry mnohem lepší.
Ale každopádně bych se být tebou do moderátorů tak ostře nenavážel, kritika se dá vyjádřit i mírně a s chladnou hlavou. :) Buď ber, co se nabízí, anebo se nemusíš zapojit, je to na tobě. Ještě nevím, jestli se zapojím. Ale kdybych se umístil, dalo by mi to třeba na další rozšíření za diamanty, aniž bych si diamanty kdy musel vůbec kupovat (prachy do toho vrážet nechci). Takže je to na tvém uvážení.
 

DeletedUser9061

Host
pokud budete pořádat soutěže, za tak směšné odměny tak neočekávejte že někdo bude mrhat časem na stvoření i slátatniny, 600 dia za první místo? mám se smát teď nebo až potom?

Také soutěže dělat nemusíme vůbec. Děláme to ve svém volném čase a určitě se dá využít i jinak, proto bych byl rád, aby se podobné koměntáře neoběvovali. Dokážou pouze zklamat, naštvat a dovedou k zamyšlení: "Proč to vlastně dělám?" Hráči by měli být rádi, že pro ně něco takovéhoto chystáme.
 

DeletedUser

Host
pokud budete pořádat soutěže, za tak směšné odměny tak neočekávejte že někdo bude mrhat časem na stvoření i slátatniny, 600 dia za první místo? mám se smát teď nebo až potom?

Ja to měl napsane za 10 minut ;) takze pokdu se zadaři za 10 minut získat 600 dia ? proč ne že

Jinak mma stejný problem taky všude mam + jen tady ne ....

ja to snad napišu sem a bude klid :D proč to nemuzu napsat prostě sem ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Dobrá, kdo máte problémy s vytvořením tématu v podsekci soutěžního koutku, pošlete mi díla do pošty. Scituji to do témat ;)
 

Dan 77

Veterán
A přesně tento problém jako Vergis jsem měl i v soutěži se sloganem, ale vůbec nijak se to neřešilo. Taky jsem to tehdy vložil někam jinam, úplně přesně tak jak chce Vergis. :D (a místo, kam se mají díla vkládat, je unifikováno asi kvůli přehlednosti) Myslel jsem, že tu sekci snad omylem předčasně zamkli, ale to mi tehdy bylo vyvráceno. A přitom se se svými slogany zapojila spousta soutěžících, kteří nová témata normálně vytvářeli. Tak nevím.

A když budu perfekcionista, absence běžného uživatelského titulu považuji za chybu, ať už má na možnost vytvoření nového tématu v jedné sekci vliv, nebo ne. :D :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9061

Host
Problém vyřešen. Doufám, že již všichni mají možnost téma vytvořit.
 

DeletedUser9061

Host
Čas plyne a soutěž už se blíží k půli. Je velká škoda, že se zapojil zatím jen jeden hráč. Chystá se to někdo napravit? :)
 

DeletedUser

Host
Dostane ten hrač aspon cenu utěchy pokud soutež neproběhne ?
 

DeletedUser9061

Host
Bohužel nedostane. A tak se alespoň může snažit přivést další soutěžící ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11819

Host
možná je to hrubá kritika ale je to pravda,na jednu stranu chápu,že ty soutěže nemusíte pořádat vůbec,nechci se navážet do nikoho ,jen mi připadá opravdu směšné aby se vyhlašovali soutěže ve hře této úrovně za takové ceny,podle mého názoru když opravdu chci uspořádat kulturní akci bytˇi jen ve hře,mohla by ta odměna být motivujicí a né demotivujicí,proč nedat za první místo asponˇ1200 dia?to mi chcete vážení tvrdit že tahle hra je tak chudá že těm kteří se eventuálně budou chtít zúčastnit nejste schopni dát trochu pěknou odměnu?co si za těch 600 dia ten dotyčný pořídí?já jen chci poukázat na rozdíl mezi tím co ve hře lecos stojí a tím co dáváte za odměnu
 

trojan1673

Veterán
Komu se odměny nezamlouvají se prostě nemusí hry zúčastnit.
Nás také stojí hodně námahy ty soutěže vymyslet.
 

DeletedUser

Host
Já doufam že ta soutež proběhne ;) a kdyz ne tak nějaka cena útěchy ;)
 

DeletedUser9061

Host
Zdravím atreidas,
soutěž tu máme skoro každý měsíc. Vymyslet příběh není tak těžké, ani to netrvá mnoho času, aby odměna byla vě výši 1200 diamantů. 600 diamantů je zcela vyhovujících. Když se hráč zúčastní více soutěží a vyhraje, časem našetří i 1200 diamantů, i mnohem více. ;)
 

Dan 77

Veterán
Tak něco trošku náročnějšího za větší odměny. :) Snad se pak přidá víc účastníků.


PS: Myslím, že ještě jeden příběh přibude :), teda budu se o to snažit. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru