Diskuze k soutěži: "Příběh cechu"

Arthoris

Odborník
Taky jsem byl překvapen, že se žádný jiný cech nezapojil. No ale chci se zeptat, kdo mě zkontaktuje na to vyplacení výhry? Ale ještě se musíme dohodnout z jaké doby to budeme chtít.
 

Kayro

Znalec
Jeste mě napada ze tu soutez zabili templari (nic ve zlem) sepsali veledilo kde rozhodne na dve tri vety nespolehali a tim dopredu obsadili prve misto a vzali motivaci ostanim.Ale vazne pred jejich dilem smekam a pred kazdym kdo to precte cele také :)
 

Arthoris

Odborník
Kayro ;).
Jinak lawnote, jak je to z vyplacením té výhry?? Budeš mě kontaktovat?, páč sme se dohodli z jaké doby by se nám to zboží hodillo.
 

DeletedUser9061

Host
Dobré dopoledne,

soutěž bohužel skončila s jediným zúčastněným cechem, kterému bychom chtěli poděkovat. Svoji zaslouženou odměnu obdrží (Arthoris - hned tě zkontaktuji). Pevně věřím, že tato účast byla především kvůli krásnému počasí venku a spousta členů tedy neměla čas něco psát. Jsem zvědav na příští soutěž - snad se to počtem zúčastněných vynahradí. :)
 

DeletedUser3139

Host
Tak to dopadlo, trochu jinak, než jsem předvídal, i když s podobným výsledkem. Můj názor na odměny je smíšený. Asi vymyslet to tak, aby to bylo atraktivní pro cechy v TOP 100 i v TOP 1000 nebude jednoduché. Snad jen soutěž rozdělit na jednotlivé ,,ligy". Ale to by zase křičeli ti níže postavení, že za stejnou práci jsou ti nahoře hodnoceni lépe (i když asi Messi bere taky o trochu víc za kopání do míče, než Lojza Kopálista z okresního přeboru). Je to složité. Ale čistě podle mně to hlavně zabila ta podmínka, že sestavit příběh musí více hráčů. :cool:
 

DeletedUser11231

Host
To si nemyslím. Napsat to mohl jeden, pak rozeslat pár lidem v cechu, co měli zrovna čas, ti to měli víceméně zadarmo a je hotovo. Spíš to bylo těmi prázdninami, sluníčkem a tak.
 

Kayro

Znalec
Uz vidim jak jeden clovek pise pribeh cechu tak aby to vypadalo ze ji napsalo osum lidi.Mozna kdyby se jmenoval Tarantino ale ten FoE asi nehraje.
 

DeletedUser3139

Host
No, asi by nebylo zas až tak složité to napsat a rozeslat kolegům v cechu, ale to by bylo porušení pravidel soutěže, jak jsem byl poučen hned na začátku tohoto vlákna. Tak jsem to neudělal a ejhle, mohla z toho být odměna. :cool:
Ale proč bych měl na druhou stranu podvádět, ne? :cool:
 
Nahoru