Diskuze k soutěži Triatlon

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Zde můžete diskutovat o soutěži Triatlon. Těšíme se na Vaše názory :)
Můžete zde také klást otázky k soutěži ale prosím nevkládejte sem odpovědi na soutěžní otázky.
 

DeletedUser

Host
Je možné na tipovací otázku odpovědět v procentech nebo zlomku celkového počtu soutěžících?
 

DeletedUser

Host
Hned v první otázce, počítají se jen provincie, které je možné prozkoumat, nebo i ty, co jsou permanentně pod mlhou?
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Je možné na tipovací otázku odpovědět v procentech nebo zlomku celkového počtu soutěžících?
Ne.
Hned v první otázce, počítají se jen provincie, které je možné prozkoumat, nebo i ty, co jsou permanentně pod mlhou?
Ano jen ty prozkoumatelné.
Podle mě jsou v nevýhodě ti, co nejsou ve hře dost daleko nebo nehrají hru dost dlouho.
Odpovědi na všechny otázky, které ve hře jsou či budou, lze dohledat na wiki nebo zde na foru.
 

Svatej

Legenda
Podle mě jsou v nevýhodě ti, co nejsou ve hře dost daleko nebo nehrají hru dost dlouho.
Takže podle tebe jsou zkušenosti nefér výhodou? :D Takže podle téhle hypotézy každý sportovec který trénuje aby byl lepší v tom co dělá se vlastně dopouští nefér zvýhodňování? :D A zkušenosti taky často přichází s věkem... takže i čím starší člověk, tím víc nefér? :D
 

Mrtvejmagor

Veterán
Tu tipovací otázku můžu zodpovědět u jaké koliv odpovědi (z těch tří) nebo musím u první, já že jsem si ji všimnou až teď a to mám už první otázku zodpovězenou
 

DeletedUser16400

Host
Takže podle tebe jsou zkušenosti nefér výhodou? :D Takže podle téhle hypotézy každý sportovec který trénuje aby byl lepší v tom co dělá se vlastně dopouští nefér zvýhodňování? :D A zkušenosti taky často přichází s věkem... takže i čím starší člověk, tím víc nefér? :D

Ano přesně tak. Proto jsou třeba účastníci atletických soutěží rozřazováni do různych kategorií(podle věku, pohlaví, váhy,...). Toliko k tvému přímeru ke sportovcům. :)

K tématu: V okamžiku, kdy jde správná odpověď najít na wiki nebo na jiném veřejném zdroji se tato "nefér výhoda" smrskla jen na to, že budes znát odpověď o něco dřív a nebudeš ji třeba ani muset někde vyhledat.
 

Thesseus

Znalec
"FoE tým si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv změnit či zrušit bez možnosti náhrady cen. "
S touhle fér podmínkou nehraju :) Proč tam je?
 

DeletedUser

Host
Trošku mimo mísu, ale... Dočkáme se teď někdy nějaké soutěže pro fórum? Původně jsem myslel, že to bude tahle, ale ejhle... vidím zprávu ve hře. Zdá se mi, že už je to dlouho, co nějaká byla.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
"FoE tým si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv změnit či zrušit bez možnosti náhrady cen. "
S touhle fér podmínkou nehraju :) Proč tam je?
Co si pamatuju píše se tam pokaždé, je to hlavně kvůli toho že kdyby se např zúčastnilo málo lidí tak by teoreticky mohla být ta soutěž zrušena nebo by se mohly lehce v průběhu soutěže upravit odměny z různých důvodů. Ale nikdy se to ještě nestalo :)

Trošku mimo mísu, ale... Dočkáme se teď někdy nějaké soutěže pro fórum? Původně jsem myslel, že to bude tahle, ale ejhle... vidím zprávu ve hře. Zdá se mi, že už je to dlouho, co nějaká byla.
Myslíš soutěž, která nebude oznámena ve hře? To byly soutěže například v únoru Hlavolam fanouška FoE, v březnu Egyptský hlavolam a v dubnu Velikonoční sudoku. Prakticky jsou to tři soutěže z posledních 5ti (když počítám i tuto). Většinou se do hry oznamují větší soutěže a ty menší zůstávají neoznámeny. Snažíme se to dělat aby to bylo tak napůl.
 
Hrátky s čísly, 4. příklad, samotná sloní fontána žádný bonus na výrobu mincí neposkytuje. Myslí se tím, pokud je připojená alespoň k jedné budově sady, že? Není to tam jasně napsané.
 
Nechápu přesně zadání otázky s veletrhem a dělením počtem VB. vychází šílená desetinná čísla, myslíte tedy všechny co produkují mince? Nebo jak je to přesně myšlené ?
 
Nahoru