Diskuze k soutěži: "Velikonoční soutěž"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9061
  • Vytvořeno

DeletedUser9061

Host
Ano napsal. Ty body přidává, ale nejsou považovány za odměnu. Navíc je získáš za studánku, nikolik Z ní. (Kolik různých odměn lze získat ze studánky přání?)
 

Danielis001

Psavec
Tak sorry, ale mě to furt dává i na ty body. Odměna - to je. ( Postavíš a získáš body) Z n - ano, je to Z ní. Ale asi máte pravdu, teď jsem si to uvědomil. Omlouvám se že sem tak vyštěknul.
 

DeletedUser9061

Host
Tak diskuze k tomu přeci slouží :) Když si někdo s něčím neví rady, nebo má jiný názor - samozřejmě to sem patří :) Vše si zde ujasníme, upřesníme, atd...
 

DeletedUser9061

Host
Ano, spuštění třetího kola soutěže bylo plánováno na včerejšek.
Bohužel však nastaly technické problémy s vytvořením sekce. :(
Na odstranění problému se pracuje. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení!
 

Janator

Dopisovatel
Mám dotaz ohledně počítání zajíčků - mají se počítat jen ti dodatečně vložení do obrázku, nebo i ti, co jsou součástí animace města?
 

DeletedUser9061

Host
Mimo město jsem žádného z animací neviděl. Ale počítáme pouze ty, kteří jsou přidány. Šedé tedy. :)
 

DeletedUser13480

Host
Máte zpoždění se soutěží a ještě je to omezeno na den, kdy soutěž zadáte, tudíž už se nemohu zúčastnit prvního dne. Inno zprasilo velikonoce ve hře a pak to tady ještě funguje, tak že to pomalu nefunguje. Už na to kašlu, můj zájem o hru právě opadl.
 

DeletedUser9061

Host
Za problémy, které způsobili denní zpoždění jsem se výše omlouval. Bohužel, to asi nestačí, co?
Kdybych viděl, že soutěž nebyla spuštěna v oznámený den - mohl jsi využít diskuzi k soutěži, nebo přijít další den, jestli už se náhodou nespustila. Teda alespoň takto bych to udělal, kdybych měl o soutěž veliký zájem. Ale ne! Ty ses nepodíval a teď jsi tady naštvaný, a to na sebe vůbec ... Nu, většinou se někdo takový najde :) Každopádně jeden den, neznamené, že nemůžeš toto kolo, nebo celou soutěž nakonec vyhrát. Každý může udělat chybu, jelikož úroveň obtížnosti se navýšíla již v druhém kole. ;)
PS: Jak to udělali ostatní, že se zúčastnili už prvního dne? :)
 

DeletedUser13480

Host
Většinou se někdo takový najde? Prosím tě podívej se pořádně a řekni mi spíš kolik lidí se nenajde. Četl jsi vůbec ty velikonoční básničky? 90% lidí si z toho dělá akorát srandu jak je to celý zbabraný tenhle rok. Ale asi na to máme rozdílné názory. V pohodě, hádat se tu nebudu.
 

Danielis001

Psavec
Yan Snow:
Bylo by hezké, kdyby si sem napsal, co si na prvním dnu nestilhl. Já ho stihl v pohodě, žádný problém sem neměl.
 

DeletedUser11317

Host
90% lidí si z toho dělá akorát srandu jak je to celý zbabraný tenhle rok

Myslím, že Tvůj komentář není na místě.
Teď mluvím na všechny... Mrzí mě, že si mnozí hráči neuvědomují a ani neumí oddělovat hru (potažmo Inno) od fóra (moderátorů). Oceňuji zapojení všech hráčů, ale méně oceňuji to, že byla tato soutěž využita pro postěžování si. Ano, básničky měly být na téma FoE, ale ani by mě nenapadlo, nebo nechtělo napadnout, že v básničkách, v soutěži - které pro vás tvoříme vždy s radostí - si někdo vylije zlost. Nevím, co si chcete dokazovat tím, že ani v soutěži neumíte udržet své emoce na uzdě, ale ničemu to nepomůže.
A teď už prosím pouze o soutěži, tahat sem Velikonoce ze hry je mimo toto téma. Děkuji!


A mimochodem:
tudíž už se nemohu zúčastnit prvního dne.
Nechápu, proč se soutěže nemůžeš/nemohl zúčastnit? Běželo to 24 hodin na fóru, o žádný čas nikdo nebyl připraven. Od začátku soutěže byla data přesně daná, takže vše bylo spuštěno jak mělo, jen zadání nebylo dáno den předem. Ale 1. den nebyl nijak změněn.
 

Svatej

Legenda
Myslím, že Tvůj komentář není na místě.
Myslím že komentář Yan Snow je zcela na místě. Píše v něm přece o velikonoční soutěži na fóru a tohle je vlákno určené k diskuzi o této soutěži...
(a zase mám u tebe pocit že se snažíš umlčet nespokojené názory.... už zase?)
Teď mluvím na všechny... Mrzí mě, že si mnozí hráči neuvědomují a ani neumí oddělovat hru (potažmo Inno) od fóra (moderátorů).
Fórum je pevnou součástí hry. Jak to chápu já. Respektive, fórum je tu pro hru, ne obráceně. (pokud není fórum součástí hry, proč je na něj ve hře ikona s odkazem??)
Proto nevidím důvod obojí oddělovat.
Ostatně, nejsou moderátoři zaměstnanci inna?? ;)
Oceňuji zapojení všech hráčů, ale méně oceňuji to, že byla tato soutěž využita pro postěžování si. Ano, básničky měly být na téma FoE, ale ani by mě nenapadlo, nebo nechtělo napadnout, že v básničkách, v soutěži - které pro vás tvoříme vždy s radostí - si někdo vylije zlost.
jak sama píšeš, básničky měli být na téma FoE ... to že FoE velikonoční event zbabralo a hráče naštvalo sice není vaše vina (CZ moderátorů) ale to co se tam objevovalo jste mohli, respektive měli čekat. (z mého pohledu na věc) Jak se do lesa volá...;)
Nebudu přece uměle pozitivní na fóru, když mě hra zklamala a naštvala.
A teď už prosím pouze o soutěži, tahat sem Velikonoce ze hry je mimo toto téma. Děkuji!
Když na téma herně zkaženných velikonoc udělá více hráčů básničky a někdo další to pak komentuje, je to zcela k tématu.;)

Závěrem, mám pocit že pokud by jsi měla hodnotit ty básničky ty, žádná z těch negativních nemá ani 0,0001% šanci na umístění... Proto doufám že hodnotit bude někdo méně zaujatý, respektive uražený názory hráčů. ;)
 

DeletedUser11317

Host
Nemám potřebu nikoho umlčet, od toho je fóru, aby hráči napsali své názory. Kdybychom je nechtěli, nevytváříme diskuze a všechna témata jsou zamknutá. Ale tohle je prostor pro diskuzi k soutěži, ne pro rozebírání a poučování, ať si ty básničky přečteme.
A ne, už zase se nesnažím umlčet negativní názory, jen se snažím alespoň do soutěže vnést trochu klidu a přesunout vaše neustále negativní myšlenky jiným směrem. Aby zde alespoň hráči, které to baví a chtějí soutěžit, měli pohodovou atmosféru :)

To s oddělováním teď bylo myšleno konkrétně k soutěžím, ano, nepřesně jsem se vyjádřila - má chyba.
Soutěže pro Vás tvoříme my a nemůžeme za to, že Velikonoce ve hře nejsou podle Vašich představ. Proč někdo zkrátka zvládl dodržet téma Velikonoce a jiným to činí takový problém? Nechci nikomu brát možnost říci svůj názor - ale ten ostatně máte šanci napsat do diskuze, ze které se dělá pak zpětná vazba pro Inno. Básničky ničemu nepomůžou, proto se mi ta zlost v nich jeví zbytečná.
 

DeletedUser2059

Host
Právo soutěžit je dáno pravidly soutěže. Variabilita soutěží je stavěna tak, aby každý hráč měl šanci na základě povahy soutěžit v rámci soutěže určité oblasti hry, kterou hraje. Pokud někdo nedokáže pochopit soutěž a její zadání, má sice právo zúčastnit se jejího konání, ale nemá právo domnívat se, že vyhraje, pokud se odchylí od zadání tématu nebo se dostane do oblasti, o které tato soutěž není. Pokud si někdo myslí, že je něco ve hře pokažené, což se samozřejmě může stát, protože nikdo pro nikoho nikdy není dokonalý, může se vyjádřit jinde a nemusí zbytečně devastovat radost spoluhráčů, majících ze hry a právu účastnit se soutěže, která je tvořena právě správci fóra, s relevantní výhrou přísun štěstí.
 

DeletedUser13279

Host
Krasny vecer, chtela bych podekovat za pekne vymyslenou hru. Hledani vajicek me fakt bavi, ale prosim vas, az budete zase zitra vkladat obrazek s vajicky a date tam tak malinke vajicko do okna, ve kterem jsou stejne male barevne vyplne oken a pri te kvalite obrazku opravdu nejde rozeznat jestli je to vypln nebo vejce. Chapu, ze se ma uroven zvysovat, ale zase na druhou stranu, pokud je spatna kvalita neni to o zvyseni urovne. Prikladam schvalne vas obrazek a zrovna tak jsem zvyranila ve druhem okne zlute neco, co by take klidne mohlo byt vajicko... Je to opravdu dost sporne. Myslim, ze pokud se ma vajicko dat do barevnych oken, opravdu by to mel byt kvalitni obrazek, aby bylo pri priblizeni rozeznatelne. ;-). Jinak dekuji za tuto soutez, bavi me to a je opravdu pestra :). Pekny vecer.
 

Přílohy

  • image.jpeg
    image.jpeg
    185,8 KB · Zobrazení: 15

DeletedUser2059

Host
Dovolím si raegovat, na betě skutečně došlo ke změnám na základě zpětné vazby hráčů o Velikonočním eventu, jeho podoba byla upravována, což každý, kdo tamní situaci sleduje, ví. Nyní Vás všechny slušně požádám, abyste reakce na průběh velikonočního eventu řešili v příslušné diskuzi v krčmě a důsledně nevytvářeli nekorektní příspěvky v tomto tématu.
 

Gorwor

Komentátor
Jelikož jsem jeden z těch, kdo napsali básničku, která právě neoslavuje velikonoce, které nám FoE tento rok nadělilo, dovolím si zareagovat. Díky.

Není totiž pravda, že jsem své emoce neudržel na uzdě, to si vyprošuji! A také není pravda, že bych nedodržel zadání soutěže, které pro dané kolo bylo "...vymyslet básničku na téma Velikonoc. Žádné další omezení..." takže PROMIŇTE, že se nejednalo o oslavnou ódu na ty dvě, dle obrázků mírně retardované herní postavy, nebo nedejbože na ty dva zaměstnance INNA, kteří nám letošní Velikonoční event prezentovali na videu.

Kdybych nedržel své emoce na uzdě, mohl bych se rozepsat jinak - jenže stejně jako všichni ostatní zde na fóru vím, že za to nikdo, kdo umí číst česky, nemůže - a ani s tím nikdo takový nemůže nic dělat.

A na závěr pouze dodám, že přesně dle mého očekávání (a očekávání jiných hráčů) neměla žádná taková básnička (a bylo jich tam víc) žádnou šanci na výhru - a to jsme na chatu dlouze probírali, kolik by bylo potřeba hlasů z řad hráčů, aby taková šance vůbec vznikla. Asi hodně, vzhledem k počtu poděkování, které dostaly básně vítězné (nic proti nim) v porovnání s počtem poděkování některých kritických básní nevýherních.

Takže bych chtěl požádat některé moderátory, aby drželi SVÉ emoce na uzdě - ne každá kritika něčeho ve hře, je kritikou jich samých!

Díky - a hezké Velikonoce všem.
 
Nahoru