Diskuze k soutěži: "Velikonoční soutěž"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9061
  • Vytvořeno

DeletedUser9061

Host
Vážení hráči,

jak se Vám líbí tato soutěž? Chystáte se zapojit?
V tomto tématu můžete diskutovat o všem, co se týká této soutěže.

S pozdravem
tým Forge of Empires
 

DeletedUser13516

Host
Ahoj. Celkem dost složité otázky. Na to, že tu hraji pouze asi něco přes týden né-li 14 dní tak to nedávám. Škoda. a střílet od boku to taky asi není to pravé ořechové. Ale otázky jsou zajímavé. Raylord
 

DeletedUser9061

Host
Díky Lorde, je to přesně, jak píšeš. Všechny informace potřebné k odpovězení otázkek jsou na fóru k naleznutí. Jediné, co se musí střelit je ta bonusová :)
 

DeletedUser

Host
Soutěž je celkem zajímavá, ale ty odměny nic moc... body se hodí vždycky, ale na co je tolik bubeníku - zbytečnost
 

Danielis001

Psavec
Někde jsem čet, že na tu novou soutěž jsou odpovědi i někde na fóru, ale já tady nic takového nevidím. Je to tedy pravda?
 

DeletedUser9061

Host
Soutěž je celkem zajímavá, ale ty odměny nic moc... body se hodí vždycky, ale na co je tolik bubeníku - zbytečnost

Primární odměnou jsou výzkumné body. Ti bubeníci jsou takový bonus. Každopádně budou následovat další 2 kola, kde se dají čekat jiné odměny a nakonec se body ze všech kol sečtou a 3 nejlepší vyhrají diamanty, jak je uvedeno v hlavním zadání. ;)
 

DeletedUser13496

Host
Nazvali to "Velikonoční soutěž". Většina otázek je spojená s válčením:(. To budou pěkné velikonoce. Ať se vám v soutěži daří.
 

DeletedUser9061

Host
Všechny otázky byly vymýšleny tak, aby se týkaly Velikonoc ve Forge of Empires. Všechny otázky (kromě bonusové) se tedy týkají Velikonočních událostí, především jejich budov. Například skrýš tuláků je jedna z nejznámějších a neoblíbenějších, a také na ni jde vymyslet několik otázek. Opět opakuji, že každý má stejné šance. Všechny informace jsou lehce k nalezení. Kdo tedy chce vyhrát, veškeré odpovědi si najde a pokud bude mít štěstí v bonusové otázce, vyhraje. :) Ještě bych dodal, že "Velikonoční soutěž" se bude skládat ze tří kol. Každé kolo je dále pojmenované (nyní Velikonoční kvíz).
 

DeletedUser13540

Host
Kde mám prosím odpovídat dělám takovou soutěž poprvé
 

DeletedUser11317

Host
Milí hráči, děkujeme za Vaši účast. Prosím však, abyste si dávali pozor, jak odpovídáte. Pokud napíšete každou odpověď do nového příspěvku, počítá se pouze jeden, tedy první, další ostatní jsou neplatné a lze je také vyhodnotit jako spam, když například obsahují jen jedno číslo. Děkuji za pochopení :)
 

Danielis001

Psavec
Už mi zbývá najít jen jednu odpověď, ale ta bude těžká k nahnání. Ale v tomhletom mají výhodu ti, kteří mají jak tu bubenickou školu, skrýš tulaků tak i strážní oheň...:(

Už jsem jí našel, super, tak teď ještě trefit tu bonusovou a bude to v pohodě;), niceméně, ty odměny ( když se mi zadaří ) dostanu hned po skončení prvního kola, nebo až po skončení celé soutěže? A uvidím někde průběžné výsledky soutěže?:confused:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Příspěvky jsem přesunul sem, když se týkají soutěže. :)
Odměny budou rozdány po vyhodnocení kola, které proběhne brzy po jeho ukončení. Čekat na ně tedy nikdo dlouho nebude. ;)
 
Nahoru