Diskuze k soutěži: "Velikonoční soutěž"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9061
  • Vytvořeno

DeletedUser

Host
Zapomněl jsem dodat nick a server v příspěvku, tak jsem tam hodil ještě jednen příspěvek s citací toho původního a údaji. Bude se to případně počítat? (Původní jsem schválně neupravoval)
 

DeletedUser9061

Host
Samozřejmě. Neuznáváme pouze upravené odpovědi otázek. Takové se vrací do původního stavu, odkud jsou počítány body. ;)
 

DeletedUser9061

Host
Tak to podepsání není přímo pravidlem, ale v případě výhry to urychlí dobu udělení. Jméno může každý doplnit upravením příspěvku ;) Originální odpovědi i tak uvidíme. :)
 

DeletedUser9061

Host
Kdo si to zde čte, tak si jej může ve svém příspěvku upravit (zakázány jsou upravovat jen odpovědi na otázky, nikoliv celé příspěvky - jako například dopsat nick a svět :)). Když by náhodou nějaký z výherců nebyl podepsán, nic se neděje - jen potrvá déle udělení odměn i ostatním, do doby, než budeme znát nick a svět všech tří výherců ;)
 

DeletedUser3139

Host
Jen drobná připomínka, chtěl jsem tě lawnote požádat, nepoužívej prosím, slovo ,,brzo", protože už skoro všichni vědí, že v podání INNO to znamená někdy, případně možná nikdy!
 

DeletedUser13488

Host
Ahoj, mám dotaz. Vyhodnocení jednotlivých kol bude až po skončení celé soutěže nebo po jednotlivých kolech. Já jen že jsem se ještě nikde nedočetl výsledky prvního kola a za chvíli končí druhé. Dík za odpověď.
 

Danielis001

Psavec
Přesně, první kolo skončilo ( nic o tom, že vůbec skončilo), žádné " umístil/a jste se na .... místě, na prvního potřebujete ..... bodů ". Takové věci jsou základ soutěže, všichni si myslí, že se umístili třeba na 18. místě, přitom byl třeba 2. .... Chtěl bych taky znát odpověď.
 

DeletedUser9061

Host
Každé kolo bude vyhodnoceno zvlášť. Minulé, první kolo bude vyhodnoceno rozhodně dříve, než skončí druhé. Mohlo by k tomu dojít již dnes, nebo zítra. Avšak v žádném případě to, že se neumístíte v prvním kole, neznamená, že nemůžete vyhrát to další, nebo dokonce i celkově. Bodování je nastaveno tak, aby byly šance i po prvním neúspěchu. :);)
 

Danielis001

Psavec
Mám dotaz: Co to je FP? Napsal jsem, že to taky produkuje, takže jsem napsal že studánka přání dává 7 věcí, a ne 6... Takže budu rád za vysvětlení, a ještě něco, kde kdyžtak bude ta bonusová otázka? Díky za odpovědi.
 

DeletedUser9061

Host
Myslíš poslední sloupec zde? Tato informace znamená, kolik bodů přidává do žebříčku hráčů. V otázce jsme se ptali pouze na odměny, které poskytuje (tedy: mince, zásoby, medaile, zboží, výzkumné body a diamanty.) Veškeré odpovědi na otázky jsme zveřejnili pod zadání kola.
 
Nahoru