Diskuze k soutěži: "Velikonoční soutěž"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9061
  • Vytvořeno

DeletedUser13041

Host
A překlep - na počítači to je vidět víc.
Daniels - překlep u tebe nebo záměr?

Tak prý se tu gramatika nesmí řešit, takže za tohle se veřejně omlouvám. Samozřejmě že je to překlep - taky nikdy nemůžu pochopit, proč dali na klávesnici Y a I tak blízko k sobě.

Žádná báseň nebyla vyřazena. Dostaly méně bodů než vítězné.

V tom moc nevidím rozdíl... Jestliže se tu moderátoři veřejně přiznají, že básně, které, byť technicky byly napsány lépe, nejsou dostatečně opěvující (skoro socík mi to připomíná), byť jsou zjevně nápaditější, ale nehodí se do mustru, tedy úmyslně ohodnotí méně body, prakticky je tak vyřadili ze soutěže a prakticky tak vyřadili hráče i z šancí v celkové soutěži - a to proto, aby následně protěžovali básničky, které se jim do konceptu více hodí svou vlezlostí, přestože jsou tyto básně vesměs bez rýmu, nebo s rýmy, které svou primitivností nezahanbují slabikář (a které možná dokonce slabikář plagují :) :D )
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3

Host
V tom moc nevidím rozdíl... Jestliže se tu moderátoři veřejně přiznají, že básně, které, byť technicky byly napsány lépe, nejsou dostatečně opěvující (skoro socík mi to připomíná), byť jsou zjevně nápaditější, ale nehodí se do mustru, tedy úmyslně ohodnotí méně body, prakticky je tak vyřadili ze soutěže a prakticky tak vyřadili hráče i z šancí v celkové soutěži - a to proto, aby následně protěžovali básničky, které se jim do konceptu více hodí svou vlezlostí, přestože jsou tyto básně vesměs bez rýmu, nebo s rýmy, které svou primitivností nezahanbují slabikář (a které možná dokonce slabikář plagují :) :D )

Popravdě by mne docela zajímalo to, kde jsi k tomuto přišel. Já jsem si pročetl celou diskuzi a nikde jsem nic takového nečetl.
Četl jsem to, že každý hodnotitel hodnotil básničky subjektivně. Což je naprosto logické a nevyhnutelné.

Rázně bych chtěl odmítnout to, že byly nějak centrálně protěžovány básničky oslavující novou událost. Nic takového se nekonalo, sečetly se body a výsledky se uveřejnily.
Chápu, že někomu může přijít, že jeho dílo bylo skvělé a jediným důvodem proč nevyhrálo, bylo to, že nebylo dostatečně oslavné. To se ale dotyčný plete.
 

Danielis001

Psavec
Ale tam není napsáno že JÁ vím co je poezie. Je tam napsáno vítěz. VÍTĚZ. Já byl druhý a ani sem nemyslel opravdového vítěze. Myslel jsem to prostě obecně. Jinak se to říct nedá. Tady ví jeden z padesáti co je poezie ( cca ). Já třeba nevím o poezii nic si myslím. A spousta hráčů zde taky ne. Ty ano?
( Teď to nemyslím nijak urážlivě, jenom normální otázka pro Crackenosch )
 

DeletedUser11519

Host
Jen malý dotaz, kde se dozvíme kolik která básnička, lepší označení říkanka vzhledem k diskuzi, dostala bodů ?
 

DeletedUser9061

Host
Zveřejněny byly pouze výherní básničky. Další body (pořadí) se nezveřejňují. Avšak všechny body budou započítány do výsledného, celkového pořadí, které se dozvíte v nejbližší době.
 

DeletedUser13041

Host
Zveřejněny byly pouze výherní básničky. Další body (pořadí) se nezveřejňují.

.... Raději ...

Mno moje vyjádření k celé soutěži, když je toto diskuze k ní -
1 kolo - mezi 1-3 místem rozhodla vyloženě jen a jen tipovačka, já udělal jednu chybu (byť tipem jsem byl blíž), takže bez šance, ale budiž - tak nějak chápu...

2 kolo - s básničkami - dobře, na dětinskost veršů našich vítězů už tu bylo posměchu dost (i ode mne), hold básniček v soutěži bylo ve výsledku málo a většina těch lépe napsaných hold nebylo dost vlezlých a opěvujících a z něčeho se to vybrat muselo, takže už taky nějak chápu, ačkoliv stále nesouhlasím. :)

3 kolo - to už jsem se raději ani neúčastnil - sedět tu každý den u obrázku a sledovat miniaturní barevný bodíky mezi jinýma miniaturníma barevnýma bodíkama a prakticky zase více méně tipovat, to už by na mě bylo moc. To si asi raději vsadím sportku. :O)

Závěr - příště teda asi už ne :O)
 

Danielis001

Psavec
3 kolo - to už jsem se raději ani neúčastnil - sedět tu každý den u obrázku a sledovat miniaturní barevný bodíky mezi jinýma miniaturníma barevnýma bodíkama a prakticky zase více méně tipovat, to už by na mě bylo moc. To si asi raději vsadím sportku. :O)

Závěr - příště teda asi už ne :O)

Tak 3. kolo bylo umění v očích. Dost jsem toho uhodl, asi to je tou mrkví co jsem jedl.:) No vítěztví budou těsná, já v tom nejtěžším kole bodoval, tak snad i něco vyhraju. Přeji opravdu všem hodně štěstí ve výsledcích této soutěže!;)
 

Svatej

Legenda
Tak 3. kolo bylo umění v očích. Dost jsem toho uhodl, asi to je tou mrkví co jsem jedl.:) No vítěztví budou těsná, já v tom nejtěžším kole bodoval, tak snad i něco vyhraju. Přeji opravdu všem hodně štěstí ve výsledcích této soutěže!;)
Nejtěžším?? :D:D:D ....... nevim jak to napsat tak aby mě hned necenzurovali uražení/našvaní zaměstnanci INNOGAMES :D
Tak trochu mi to připomíná vtip o tom, jak se Zaorálek dostal do vlády... :p
Nejsem žádný básník a verše jsou pro mě španělská vesnice, ale upřímě... byly tam básně na kterých se autor "vyřádil/a" ale vyhráli to z mého pohledy ty poeticky odbyté, které mi připadali jako pět na oko... (hodnotím podle toho jak mi básnička zněla při přednesu, ne obsahově...)
 

DeletedUser12828

Host
Ahoj,
tak se taky vyjádřím k celé soutěži. :)
Nejdřív Vám chci poděkovat, že se snažíte neustále na fórum přinášet nějaké soutěže, nemusíte to dělat, trávíte nad tím Váš volný čas, takže díky. :)
A teď už k soutěži. Co se týče 1. kola, to bylo super, otázky dobře vymyšlené a jak už bylo zmíněno v příspěvku někoho výše, tak umístění opravdu rozhodla jen tipovací otázka, což je dobře, protože by asi bylo trochu hloupé, kdyby třeba na prvním místě bylo více hráčů.
2. kolo - tam se má básnička umístila. Bylo zde hodně negativních ohlasů k tomuto kolu... No za sebe povím, že se mi také nelíbí, jakým způsobem probíhají letošní Velikonoce. Jak to bylo dříve, bylo to zábavnější, člověk rozdal vajíčka ostatním, dostal jaké odměny chtěl a všechny nás to bavilo. Ale i přesto jsem se snažila dané kolo pojmout objektivně. Prostě napsala jsem básničku, ve které jsem jen popsala, jak letošní velikonoce probíhají, určitě bych ji nenazvala tak, že celou událost nějak opěvuje ani že tím lezu někomu do zadku, ale prostě nesouhlas s Velikonocemi se dá vyjádřit i jinde. :)
3. kolo - nápad super, provedení bohužel horší. Jde o to, že obrázky jsou moc malé a když si je člověk zvětší, je těžké v tak špatné kvalitě ty malá vajíčka rozeznat. Což samozřejmě vy neovlivníte, ale asi by to do budoucna chtělo udělat třeba ta vajíčka tak, aby se opravdu dala i po zvětšení a ve špatné kvalitě rozeznat. :)
werunecenka2
 

Danielis001

Psavec
Nejtěžším?? :D:D:D ....... nevim jak to napsat tak aby mě hned necenzurovali uražení/našvaní zaměstnanci INNOGAMES :D
Tak trochu mi to připomíná vtip o tom, jak se Zaorálek dostal do vlády... :p
Nejsem žádný básník a verše jsou pro mě španělská vesnice, ale upřímě... byly tam básně na kterých se autor "vyřádil/a" ale vyhráli to z mého pohledy ty poeticky odbyté, které mi připadali jako pět na oko... (hodnotím podle toho jak mi básnička zněla při přednesu, ne obsahově...)

Tak asi ne nejtěžším no...:p:p:p:D:D:D
 

DeletedUser11519

Host
To je sice fajn, že byly zveřejněny ty tři nejlepší básničky, ale já osobně bych chtěla vědět jak dopadly i ty nevýherní a kolik dostaly bodů, už první kolo si musel člověk spočítat jak dopadl a to nevím, když měl člověk jednu chybu a pak špatně tipoval, zda se mu to počítá jako 14 bodů, nebo 13 bodů, spíš počítám, že 13 bodů, protože jsou to vlastně 2 chyby a u básničky ? bodů( maximum 55 bodů ) a schovávačka 14 bodů ( když neuděláš žádnou chybu )a jak se počítá tip . Z toho mi automaticky vychází, že kdo neuspěl v básničce, tak se neumístí ani v celkovém pořadí, protože 15+14=29 bodů a za báseň až 55 bodů, to je dost velký bodový rozdíl a kontrola žádná. Když už se člověk účastní nějaké soutěže, tak předpokládám, že chce vědět jak dopadl i s body z jednotlivých částí.
 

Danielis001

Psavec
Ahoj,
tak se taky vyjádřím k celé soutěži. :)
Nejdřív Vám chci poděkovat, že se snažíte neustále na fórum přinášet nějaké soutěže, nemusíte to dělat, trávíte nad tím Váš volný čas, takže díky. :)
A teď už k soutěži. Co se týče 1. kola, to bylo super, otázky dobře vymyšlené a jak už bylo zmíněno v příspěvku někoho výše, tak umístění opravdu rozhodla jen tipovací otázka, což je dobře, protože by asi bylo trochu hloupé, kdyby třeba na prvním místě bylo více hráčů.
2. kolo - tam se má básnička umístila. Bylo zde hodně negativních ohlasů k tomuto kolu... No za sebe povím, že se mi také nelíbí, jakým způsobem probíhají letošní Velikonoce. Jak to bylo dříve, bylo to zábavnější, člověk rozdal vajíčka ostatním, dostal jaké odměny chtěl a všechny nás to bavilo. Ale i přesto jsem se snažila dané kolo pojmout objektivně. Prostě napsala jsem básničku, ve které jsem jen popsala, jak letošní velikonoce probíhají, určitě bych ji nenazvala tak, že celou událost nějak opěvuje ani že tím lezu někomu do zadku, ale prostě nesouhlas s Velikonocemi se dá vyjádřit i jinde. :)
3. kolo - nápad super, provedení bohužel horší. Jde o to, že obrázky jsou moc malé a když si je člověk zvětší, je těžké v tak špatné kvalitě ty malá vajíčka rozeznat. Což samozřejmě vy neovlivníte, ale asi by to do budoucna chtělo udělat třeba ta vajíčka tak, aby se opravdu dala i po zvětšení a ve špatné kvalitě rozeznat. :)
werunecenka2

Máš mé slovo z hodnocení. V mé hlavě probíhá podobně to hodnocení

A ano, nemůžou být zveřejněny celkové výsledky básniček? Každého to zajímá... Bylo by to vážně fajn
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Z toho mi automaticky vychází, že kdo neuspěl v básničce, tak se neumístí ani v celkovém pořadí, protože 15+14=29 bodů a za báseň až 55 bodů, to je dost velký bodový rozdíl a kontrola žádná. Když už se člověk účastní nějaké soutěže, tak předpokládám, že chce vědět jak dopadl i s body z jednotlivých částí.
Zde si tedy dovolím říci, že žádná básnička tohoto počtu nedosáhla, takže budou rozhodovat všechna tři kola. :)
 
Nahoru