Diskuze k soutěži: "Velikonoční soutěž"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9061
  • Vytvořeno

DeletedUser11297

Host
To zde tak holt chodí. Stejně motivující byla i prosincová soutěž, respektive její odměna, tedy obrázky do hry. Až po mém upozornění se tam po třech měsících konečně objevily, ale stejně byla tato odměna dodržena jen napůl. Slíbená jména vítězů stále nikde nevidím.
 

DeletedUser12225

Host
Budou někde i celkový výsledky všech zúčastněných?? chci vidět kde jsem skončil :))
 

DeletedUser13533

Host
Tak koukám, že vyhráli ti, co se umístili vysoko v básničce, což se dalo čekat. Můj názor je, že bodovací systém byl v pořádku, až na bodování básničky, kde bodové rozdíly byly v nepoměru se zbylými koly, a tím pádem mám velký pocit, ač v rozporu s příspěvky moderátorů, že právě básnička byla rozhodující. Třeba bych udělal to, že každý, kdo přispěl básničkou dostane dejme tomu třeba 5 bodů + vítězové (tj. pět prvních dostanou navíc body a to tak že třeba 1. místo - 5b., 2. místo - 4.b, ..., 5. místo - 1b.), myslím, že takto by nebyli nezvýhodněni ti, co přispěli básní a neumístili se na prvních pozicích.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Byla to fajn soutěž. V prvním kole byly pěkný otázky i nějaký chytáčky a ve třetím kole klasická hledačka, která mě ale pořád baví... takže supr :) A druhé kolo - básničky, no nápad to byl dobrej jen na tom hodnocení je ještě třeba trošku zapracovat ;-) i když se moderátoři snažili tak stejně toto kolo ovlivnilo celkové hodnocení o dost víc než ostatní kola :) ale s tím už nic nenaděláme... příště by se mohlo vyzkoušet to hodnocení co navrhuje 9savle5... myslím že je to skvělej nápad :)
Ale jinak děkuji za supr soutěž !! Doufám že brzo bude zase nějaká další... ;-)
 

DeletedUser11519

Host
Mám úplně stejný názor:(, už před zveřejněním výsledků jsem zde psala, že báseň rozhodne a že je to nepoměr bodů k ostatním částem soutěže a byla jsem ubezpečována, že to tak rozhodně není:confused: a ejhle ono je, to je překvapení :eek:! Ten kdo umí aspoň trochu počítat, tak si to spočítal ! Ani když by měl kvíz i schovku bez chyby, tak když nedostal aspoň 9 bodů z básně, tak neměl šanci ! Když to spočítám tak werunecenka2 dostala za kvíz 14 bodů ( 1 chyba ) + 16 bodů báseň + 10 by měla dostat za schovku ( 4x dobře = 8 bodů, 2x se spletla o 1 = 2 body a 1x o 2 a více = 0 bodů ) to je celkem 40 bodů, czcrowjane kvíz 14 bodů ( 1 chyba ) + báseň 21 bodů + schovka 4 body ( napočítala jsem 4x bez odpovědi = 4x 0 bodů, 2x dobře = 4 body a 1x o 2 a více špatně = 0 bodů ) celkem 39 bodů a danielis001 kvíz 13 bodů ( 2 chyby )+ báseň 17 bodů + schovka 8 bodů ( 4x správně = 8 bodů a 3x o 2 a více = 4x 0 bodů )celkem 38 bodů, pak opravdu někdo kdo nebodoval moc v básni nemohl uspět :(! Tady to vidíte !:eek::(:confused:

Ráda se účastním soutěží a jsem ráda, že jsem vyhrála aspoň v jedné části, ale stejně si myslím, že se vám hodnocení básně moc nepovedlo, tak snad příště:cool:.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Ano, celkové hodnocení nakonec dopadlo dle básniček, ale další umístění nebyli bodově daleko. Rozdíly byly malé.
Ale brzy se můžete těšit na novou soutěž! :)
 

DeletedUser11519

Host
No celkově byla soutěž asi hůř sestavena:(, když vezmu, že se kvízu účastnilo 71 hráčů:rolleyes:, báseň pak asi většinu odradila bylo nás už jen 18:eek: a ve schovce pak začalo 20 hráčů a odpadávali až na posledních 13:(, tak já za sebe bych soutěž moc kladně nehodnotila:cool: ! Jsem zvědavá na vámi připravovanou soutěž, jaká bude:oops: !
 

DeletedUser

Host
Jestliže má FoE tým 11 členů, jedna básnička mohla být ohodnocena až 55 body. Stále máš podezření? Oproti "poděkování" je to sakra rozdíl!

1. místo - czcrowjane - 21 bodů
2. místo - danielis001 - 17 bodů
3. místo - werunecenka2 - 16 bodů
4. místo - Crackenosch - 15 bodů
5. místo - fido007 - 14 bodů
6. místo - Gorwor - 13 bodů
7.-8. místo - sabinabetty - 10 bodů
7.-8. místo - morenac - 10 bodů
9. místo - B0ldrick - 7 bodů
10.-11. místo - LadaHanzlik - 5 bodů
10.-11. místo - Yan Snow - 5 bodů
12. místo - diviska9 - 3 body
13.-14. místo - 9savle9 - 2 body
13.-14. místo - Dan krutovládce I. - 2 body
15.-17. místo - willy2 - 1 bod
15.-17. místo - orgoj - 1 bod
15.-17. místo - Vyzobanec - 1 bod
18. místo - Olympia 5. Líbezná - 0 bodů

Celkovo rozdaných 143 bodov, jeden člen FoE tímu mal k dispozícii 15 (5+4+3+2+1) bodov. 11 členov x 15 je 165. Kde je zvyšných 22 bodov za básničky?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Do tohoto hodnocení jsou započítány i body za hlasování hráčů. Všichni členové týmu nehlasovali. ;)
 

DeletedUser11519

Host
czcrowjane kvíz 14 bodů ( 1 chyba ) + báseň 21 bodů + schovka 4 body ( napočítala jsem 4x bez odpovědi = 4x 0 bodů, 2x dobře = 4 body a 1x o 2 a více špatně = 0 bodů )

Nikde jsem nepsala 22 bodů:eek:, jak vidíš, tak jsem počítala 21 bodů;). které byly napsané ve vyhlášení vítězů:cool: !
Pardon, to nebylo na mne:D !

Všichni členové týmu nehlasovali.
A proč nehlasovali:(, hodnotit by snad měli všichni, když to byla soutěž a oni byli porotci:(, to se zdrželi hlasování, z jakého důvodu, to se jim nechtělo, nebo prostě byli někde pryč, protože byly Velikonoce:cool: ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

trojan1673

Veterán
Nikdo se hlasování nezdržel, já jsem například hlasovat nemohla.
V době soutěže jsem byla na dovolené v USA a časově to bylo moc náročné :-(
 

DeletedUser11519

Host
Jestliže má FoE tým 11 členů, jedna básnička mohla být ohodnocena až 55 body.

Chápu, že někteří členové FoE týmu nemohli hlasovat:rolleyes:, ale pak nerozumím tomu, proč se psalo že to je 11 členů týmu, mohli jste přece klidně napsat kolik jich bude, nebo že nebudou hodnotit všichni, protože někteří nemohou;), prostě já osobně mám raději přesná vysvětlení jak pravidel, tak způsobu hodnocení, potom nevznikají takovéto debaty:confused: !
 

DeletedUser11317

Host
Celkove jsem tedy uvazovanim poroty dost zklamana, jelikoz tim davate jasne najevo, ze si necenite aspon te snahy!!! Staci priste napsat, ze ten kdo nema basnicke sklony, at se ani o nic nesnazi, jelikoz se mu neprizna ani bod za snahu. Jen tak dal, urcite tim namotivujete dalsi soutezici!

Samozřejmě jsou tady opět dvě strany, kde každá má svou pravdu. Ale soutěž má tři kola, každé kolo má nějakou svou dílčí výhru - ano, nejsou to diamanty, ale je hodnocena zvlášť a tak ti vítězové mohou být jiní než v kole prvním a třetím. Kdybychom měli jenom jedno kolo soutěže a to básně, také bychom nikomu nepřičetli bod za snahu. Kdyby byla soutěž hodnocena komplexně, je bodový systém sestaven jinak.
Také se nebráním názoru, že bodování je nefér. Ale stále se snažíme přijít na ten nejlepší způsob při těchto typech soutěží. A pokud bychom měli bodování nechat zcela na hráčích, dopadlo by to jako soutěž na facebooku, kde si lidé prosí o "lajky" a tohle určitě není naším cílem - právě tohle by mě, jako hráče, hrozně demotivovalo v případě, že bych byla nováčkem a neměla ještě žádné přátele.

Snahy si ceníme a jsme rádi, že se zapojujete! Na druhou stranu nemůžeme, i kdybychom chtěli, odměnit všechny. O tom jsou bohužel soutěže. A stále věřím, že soutěžíte proto, že máte v sobě toho soutěžního ducha, co se chce zároveň bavit a ne chodit přes mrtvoly a sbírat trofeje za první místa :)

Nicméně brzy budou další soutěže a třeba se trefíme do vašeho vkusu a oblíbeného žánru :)
 

DeletedUser13279

Host
Samozřejmě jsou tady opět dvě strany, kde každá má svou pravdu. Ale soutěž má tři kola, každé kolo má nějakou svou dílčí výhru - ano, nejsou to diamanty, ale je hodnocena zvlášť a tak ti vítězové mohou být jiní než v kole prvním a třetím. Kdybychom měli jenom jedno kolo soutěže a to básně, také bychom nikomu nepřičetli bod za snahu. Kdyby byla soutěž hodnocena komplexně, je bodový systém sestaven jinak.
Také se nebráním názoru, že bodování je nefér. Ale stále se snažíme přijít na ten nejlepší způsob při těchto typech soutěží. A pokud bychom měli bodování nechat zcela na hráčích, dopadlo by to jako soutěž na facebooku, kde si lidé prosí o "lajky" a tohle určitě není naším cílem - právě tohle by mě, jako hráče, hrozně demotivovalo v případě, že bych byla nováčkem a neměla ještě žádné přátele.

Snahy si ceníme a jsme rádi, že se zapojujete! Na druhou stranu nemůžeme, i kdybychom chtěli, odměnit všechny. O tom jsou bohužel soutěže. A stále věřím, že soutěžíte proto, že máte v sobě toho soutěžního ducha, co se chce zároveň bavit a ne chodit přes mrtvoly a sbírat trofeje za první místa :)

Nicméně brzy budou další soutěže a třeba se trefíme do vašeho vkusu a oblíbeného žánru :)


Asi už na to napíšu pouze jednu věc: nikdo tady nechodi pres mrtvoly, jen je trochu nelogicke, jak bylo postaveno druhe kolo souteze. Urcite jste si vsimla, ze v odpovedi jsem hodnotila pouze druhe kolo a nepru se o celkovy vysledek... Proto mozna, pokud uz soutez vymyslite stalo by za to, aby davala soutezicim smysl. Pokud si prectete vyse uvedene komenty, neni to jen muj nazor! A celkem nechapu, kdyz ani vam se nezda bodovani fer, proc se to vubec takhle aplikovalo... Preci pokud vytvarime soutez, musime ji mit promyslenou. Myslim, ze sama vidite, ze dle ohlasu to nebyla spravne pojata a vymyslena soutez. Preji vam hezky den.
 

DeletedUser13041

Host
Zatímco v prvním kole byl bodový rozdíl mezi zbylými účastníky 1-2 body - tedy téměř žádný, v části soutěže, která je závislá jen na subjektivním hodnocení moderátorů, už je bodový rozdíl mezi prvním a čtvrtým (již neodměňovaným místem) celých 6 bodů. Bylo tu moderátory psáno, že autoři nelichotivých básní nebyli ze soutěže vyřazeni. Ano... Vlastně nebyli - byli jen takticky jasně odsunuti na nevýherní pozice s takovou bodovou ztrátou, která už v dalším kole opět dohnat nelze. Jasná náhoda, že celkové vítězství patří těm s nejvíc lichotivými komentáři, básničkami. Takové náhody se stávají. Nu, krásně odměňované verše typu slepička-vajíčka, máme-dáme si schovejte třeba zase napřesrok. A nezapomeňte se správně vždy předem správně vlísat.
 

Danielis001

Psavec
Sice mě trošku štve, že kdo napsal básničku která se dobře umístila, tak " musel být " na " pódiu ". V tomto ohledu a v hodnocení básniček ( a jiných soutěží ) bych to trochu vylepšil, ale soutěž se mi líbila.

Pro všechny negativisty :D: Třeba bude ta příští soutěž lepší ( pro vás ) a budete rádi i vy.;)

A celkové hodnocení, jako u básniček, uvidíme tedy někdy?:)
 

DeletedUser9061

Host
Celkové hodnocení se nezvěřejnují. U básniček jsme udělali výjimku. ;)
 

DeletedUser3817

Host
Mě ne. Veršovánkou to pro já skončilo. Ta chtěla nápad a invenci (a, možná, trošku talentu).
Pouhé hledání čehosi na malůvce mne nijak neinspirovalo.
 
Nahoru