Diskuze k soutěži "Záchrana písemností"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9061
  • Vytvořeno

DeletedUser9061

Host
Vážení hráči, zde můžete debatovat o všem, co se týká této soutěže.

Chystáte se zúčastnit?

S pozdravem Váš FoE tým
 

DeletedUser6375

Host
To jsem na to tedy zvědavý :) Sice jsem to zatím tak úplně přesně nepochopil, ale informace jistě doběhne ke správnému neuronu hned, jak bude soutěž odstartována :D
 

DeletedUser9061

Host
Soutěž zahájena byla. Účelem soutěže je najít a posléze opravit co nejvyšší počet chybných překladů ve hře.
 

DeletedUser9061

Host
Vážení hráči,

zda jste se již zapojili a máte zájem, aby se body přičetly i na konto Vašeho cechu,
dopiště prosím do šablony hlášení chyby → cech: název

Šablona doplněna o tuto drobnost.


Děkuji




<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://78.47.64.123/dynamic/css/gb_post.css.php?post_id=41560">
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12146

Host
Ach jo, já nevim, kde mám ty chyby hledat. :( prošel jsem snad už všechno a stále žádný překlik.
 

Zelda

Člen
Ještě připomínka k některým podaným reportům - musíme si uvědomit, že němčina ani angličtina neznají české skloňování, takže některé nehezké nečeské překlady prostě opravit nepůjdou. Jedná se hlavně o případy, kdy se do textu vkládá jméno hráče nebo název jeho města....
 

DeletedUser12140

Host
Mám takový malý dotaz mají se ty chyby psát sem?
 

DeletedUser9061

Host
Dnes to bude sem.
Zítra zase do tématu s datem 2.12.2014, ve středu to tématu s datem 3.12.2014 a tak dále pro následující dny.
 

DeletedUser

Host
Pěkná snaha, vzhledem k tomu že jsem svého času tyto chyby celkem aktivně hlásila do příslušného tématu na fóru (chyby - chybné překlady) a znechutilo mě že se stále vyskytovaly i ty již hlášené klidně i po půl roce po nahlášení, tak by mě zajímalo jestli výsledkem této soutěže (vedle rozdání cen) bude i oprava nahlášených chyb? Pokud ano tak za jak dlouho?
 

trojan1673

Veterán
Tato soutěž byla vytvořena právě k odhalení co nejvíce špatných překladů a chyb.
Tak předpokládám, že tvůrci mají zájem na jejich odstranění, ale za jak dlouho to bude si netroufám hádat.
 

DeletedUser7851

Host
No.... tak soutěž zahájila včera a oznámení o ní bylo dneska??? No totototot
 

DeletedUser11760

Host
Také bych se na to rád zeptal -kam psát ty chyby? Sem?
 

Zelda

Člen
Docela lituju toho, kdo to bude zpracovávat, když vidím kolikrát se tu už objevují duplicitní reporty... Kdo nahlásí více čárek vyhrává :D Podle mě bychom se ale měli spíš zaměřit na chyby v logice překladu, které jsou často mnohem horší než interpunkce.

Mimochodem kdo hlásil jako chybu název Souboj s dřevci by si prvně měl nastudovat něco o středověku :cool:
 

DeletedUser12177

Host
Co kdyby se vyhlašovatel soutěže obtěžoval a napsal, konkrétní systém soutěže?. Jak je vidno, tak všichni tápou.
 

DeletedUser

Host
"Tato soutěž byla vytvořena právě k odhalení co nejvíce špatných překladů a chyb.
Tak předpokládám, že tvůrci mají zájem na jejich odstranění, ale za jak dlouho to bude si netroufám hádat.
"

No a to je právě to co mě odradilo od dalšího hlášení těchto chyb, neodstraňovaly se v rozumném čase (podle mě půl roku je času víc než dost, cca 6 aktualizací).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6375

Host
Ondra53 - kdo všechno tápe? :) Stačí najít chybku ve hře a podle šablony ji reportovat do správného tématu/dne :)
 
Nahoru