DISKUZE Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

právě jsme spustili další soutěž. Tentokrát je pro ty nejlepší připravená skutečně skvělá odměna! Kromě diamantů mohou být vaše tituly použité na fóru a všichni je tak nejen uvidí, ale rovněž tím budou titulování. Tak co, půjdete do toho?

Máte-li nějaké otázky či připomínky, pište!
 

DeletedUser11297

Host
Úúú, paráda. :) Tituly mi tu moc chybí, současné ohodnocování je opravdu nic moc. Hlavně ten rozestup mezi hodnostmi a nejvyšší úroveň, 45 příspěvků jsem schopen sesmolit za týden. :D No zkusím něco vymyslet, nápad už se mi v hlavě rodí, ale se stoprocentní jistotou vím, že se určitě neschválí. Věřím, že je zde spousta kreativních lidiček, kteří dokážou vymyslet skvěle padnoucí tituly a tak můj nezapadající bude jen tak pro účast. Ti, co mě znají, možná mohou tušit, čeho se mé hodnosti budou týkat. :D
 
Dobrý den,
Oznámení soutěže na nové tituly = paráda.
Jen mi tam chybí informace kam se přípěvky do soutěže ukládají nebo píší ???
Ideální by byl odkaz jako je odkaz na dotazy.

Hezký den GREENFOOT
 

Svatej

Legenda
Hehehe, 12 návrhů hodinu po zahájení.... :D:D stačí napsat že odměnu získají všichni zůčastnění a každej něco vyplodí, že? :p
Je mi upřímě líto všech co to budou vyhodnocovat.
BTW: Platí/neplatí na tituly pravidla fóra? konkrétně to o používaných jazycích?
 

DeletedUser11317

Host
Greenfoot: Vše je napsané v zádaní soutěže, na které odkazuje odkaz v oznámení ve hře.

Lorde, samozřejmě platí, nepovažuju to za nutnost zmiňovat v pravidlech, ještě když se to skutečně týká českého fóra a na něj se vztahují pravidla. Osobně mě mrzí, kolik cizojazyčných titulů tady je. Přitom bych řekla, že čeština je tak rozmanitá.
 

DeletedUser5384

Host
No,jsem rád,že to čtu:D Zaprvé,pokud se na české fórum vztahují česká pravidla,pak jsou současné tituly v rozporu s těmito pravidly :D
Chápu,že se přešlo na jiný systém fóra,ale nerozumím tomu,proč se minulý systém titulování nepřenesl, to někomu ty práčata,kopiníci a kapitáni vadili? Mě osobně přišli atraktivnější,než welknowmembeři.
 

Svatej

Legenda
No co takhle udělat ještě malou tipovačku? :D Schválně kolik soutěžních příspěvků bude do 20/11 23:59 napsáno?
Já tipuju okolo 80 :)
 

DeletedUser11317

Host
bobbyc: Je to z toho důvodu, že ta soutěž byla naplánována už delší dobu, ale jak vidíš, dostalo se na ni až teď. S novým fórem jsme chtěli nové tituly :)
 

DeletedUser13954

Host
Ahojte kam se píšou ty tituly , ? děkuji nemohla jsem to najít
 

DeletedUser13954

Host
aHOJTE NENAŠLA JSEM MÍSTO KAM SE DÁVAJÍ HLASY NEBO SE TO PÍŠE POD PŘÍSPĚVEK UŽIVATELE PRO KTERÉHO HLASUJI DĚKUJI ZA INFORMACI ALE NIKDE JSEM TO ZATÍM NENAŠLA
 

Svatej

Legenda
Abych zde pokračoval v diskuzi a neotravoval v hlasovacím vláknu... (prosím, neslučujte s předchozím příspěvkem výše)
A já to klidně napíšu! Hoodman a diviska9 ;)
Jinak, mám, skoro jako na všechno, i na toto jistou konspirační teorii, jak to tito dva dokázali.... ale je pod mojí úroveň abych tuhle metodu sám zavedl, i když by mi zařídila 0 až 61 hlasů navíc...
A nebo ne? :D Zkusíme, kolik lidí stihnu touhlel metodou nahnat za hodinu :):):)
 

DeletedUser11297

Host
Hmm, nechci ti kazit radost, ale asi žádný. :D:D Ale vážně, přijde mi, že určité hlasy byly rozdány v duchu kamarádském a nikoli kvalitativním. Bohužel. Teď jen budu doufat, že ze mě za pár dní nebude E.T. o_O
 

DeletedUser11297

Host
Tak ty takhle. :D Tak to já za každý hlas, který obdržím (odteď) nebudu jeden den postovat korejská MV a po jeden měsíc si měnit avatara. :D
 

DeletedUser11297

Host
Však pokud se najde někdo, kdo by mi dal ještě hlas, tak to plánuji dodržet. :D Je ale fakt, že si na sebe šiju asi docela dobrý bič. Průměrná výměna mého avatara za měsíc se pohybuje kolem dvouciferných čísel, takže to bude síla. A bez videoklipů? Horor. A nedejbože, pokud těch hlasů dostanu více. :D

Nebo ještě lépe. Za každý hlas budu místo korejských videí postovat songy od Sabatonu. :D
 
Nahoru