DISKUZE Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11297

Host
Tak gratulka vítězům. Je fajn, že jste se nakonec rozhodli pro "novinářský" styl titulů. Co jsem teď koukal na pár jiných fór, tak všude mají historické tituly (rytíř, hrabě, etc.), takže aspoň budeme mít něco jiného. :)

Co jsem ale koukal, tak někde mají tituly i formátované, jako třeba zde:
2954a1499ade4ae7.jpg

Jasně, tohle je zrovna formát supportéra, ale nebylo by špatné mít titul nějak zvýrazněný rámečkem, obrázem, apod. Prostě tak, jak jsme je měli dříve. :)
 

DeletedUser7728

Host
Děkuji za každý hlas, shlédnutí i poděkování ;)
Gratuluji dalším vítězům (což je každý účastník) ;)

Willy2 - Ečko

P.S. K titulům by mohl dodat formáty WinJet a bylo by to epochální ;)
 

DeletedUser12887

Host
Tak ja jako neucastnik souzeze taky gratuluji a jsem zvědavý jaký titul budu mít
 

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

omlouvám se za zpoždění výhry pro všechny zúčastněné. Diamanty byly výhercům připsány na účet již včera, dnes rozdáme 20 výzkumných bodů.

Děkuji za pochopení! Krásný adventní víkend.
 

DeletedUser11297

Host
Tak ses mohl zapojit a také něco vymyslet. Navíc to, co jsi napsal, je docela nesmysl. Pokud o nějaké hře na fóru vyplodím přes 500 příspěvků, tak jí asi musím rozumět, nemyslíš? Stačí se podívat na uživatele, kteří překročili tuto hranici, podle mě to všichni odborníci na hru jsou (byli).
 

Kayro

Znalec
Ja tve znalosti nijak nespochybnuji (to spis svoje) ale treba polovina tvich prispevku jsou pistici korejky v radio sekci a ty z nikoho odbornika ani znalce neudelaji alespon co se FoE tyče :) No a zapojil jsem se tim ze jsem hlasoval pro navrh ktery nakonec vyhral, to v nem ale odbornik ani znalec nebyli.Kdybych vymyslel neco sam tak by to bylo hodne podobne tak ze zbytecne.Celkove mi to ale zas tak žíly netrha,nemam potrebu se tady o tom dohadovat.
 

Svatej

Legenda
Kayro: Touchdown!!! :D

Ale jinak, v mém nnávrhu byl také odborník a znalec nad znalce...
Ano, třeba půlku WinJetových příspěvků tvoří asiatky v rádiu, ale zas na druhou stranu, takových lidí kteří nahnali příspěvky rádiem tu moc není ne? :) Drtivá většina lidí, kteří tu hranici překonaly jí překonaly smysluplnými příspěvky...;)
Třeba já mám v rádiu 181 příspěvků, čili kdyby se nepočítalo, právě bych útočil na titul znalce. :)
 
Naposledy upraveno:

Arthoris

Odborník
Znalce jaderné fyziky nebo odborníka na brouky to z nikoho opravdu neudělá :D:D:D. Ale, pokud máš na fórum tolik příspěvku (krom rádia), tak asi už o té hře něco málo víš ne?
 

DeletedUser7728

Host
Stačí spamovat a/nebo psát ano/ne a každý bude "znalec" a pak "odborník" ;)
Stačilo (rychlo)absolvovat Plzeňskou právnickou fakultu, koupit titula a byl "právník" ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Ja tve znalosti nijak nespochybnuji (to spis svoje) ale treba polovina tvich prispevku jsou pistici korejky v radio sekci a ty z nikoho odbornika ani znalce neudelaji alespon co se FoE tyče :) No a zapojil jsem se tim ze jsem hlasoval pro navrh ktery nakonec vyhral, to v nem ale odbornik ani znalec nebyli.Kdybych vymyslel neco sam tak by to bylo hodne podobne tak ze zbytecne.Celkove mi to ale zas tak žíly netrha,nemam potrebu se tady o tom dohadovat.

No tak polovinu určitě ne. A i kdyby, tak pořád mám přes 500 smysluplných příspěvků, které se týkají hry. Navíc jsou zde i jiní, kteří si na rádiu nahrabali příspěvky i poděkování.
 

Kayro

Znalec
Jo jasně,ja se tu nechci dohadovat kdo si kde nahrabal prispevky.Tretinu tech mych prispevku dela zbytecny spam,dulezite je se ho nebat pouzit :) Slo mi jen o toho znalce a odbornika ale ani to me zas tak nehňácá .
 
Naposledy upraveno:
Nahoru