Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2059
  • Vytvořeno

DeletedUser2059

Host
Drazí hráči,

co říkáte na letošní už poslední prosincovou soutěž?
Máte nějaké otázky? Máte nějaké nápady?

Zde je místo pro všechno, co chcete ohledně Silvestovské soutěže na prosinec roku 2016 říct.
 

DeletedUser9490

Host
Ahoj. Potřebuji poradit jak mám postupovat, když chci zkopírovat obrázek ze hry. Umím pouze kopírovat přes nabídku pravím tlačítkem myši a to ve hře nejde. Prosím raději podrobné vysvětlení pro blbce, abych podle toho mohl postupovat i já. ☺ Používám Google Chrome. Děkuji za pomoc.
 

peepee77

Veterán
Ahoj, pokud potřebuješ obrázek s výzdobou tak si nastav část města tak abys ji měl na obrazovce viditelnou celou a pak na klávesnici zmáčkni tlačítko PrintScreen někdy bývá zkratka PrtScn. Najdeš ho v levé části klávesnice nad šipkama.
Potom si otevři třeba malování a použij kombinaci kláves Ctrl+V
Pak stačí uložit a nahrát :)
 

DeletedUser9490

Host
Mám obrázek v počítači a při nahrávání do příspěvku mi to napsalo že nemám povolené rozlišení. Jak dál ? Děkuji za pomoc.
Ještě navíc neumím číst. Nepíše to rozlišení ale rozšíření.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
Fíha, tak to mě nenapadá co by ti mohlo chybět. Jak velkej je ten obrázek? Když na něj klikneš pravým tlačítkem a dáš vlastnosti. Jakou má velikost a rozměry?
 

DeletedUser9490

Host
Jupí!! Už tam je. A jestli je moc velkej, tak nesoutěžím.o_O
Musel jsem ho" uložit jako" **. jpg Mě to do počítače ukládá s příponou **.bmp :confused: ??

Hotová maturita pro mě.:(
 

Dan 77

Veterán
U mě je v malování výchozí .png a je škoda, že tento formát nejde vložit na fórum, protože .jpg znamená značnou kompresi na úkor kvality obrázku, což pak mám dávat na fórum.
 

DeletedUser2059

Host
Dane, důležité hlavně je, aby se obrázek na fórum dostal. Zkus dát obrázek na úložiště jinde na internetu a sem potom dát jednoduše odkaz nebo to ještě nějak jinak vymysli :)
 

DeletedUser2059

Host
Byla spuštěna další kategorie! Myslíme na své obyvatele! A pozor, Vánoce jsou sice krásné, ale jsou až po Silvestru, takže upusťme od Vánoc dnešním ukončením kategorie Vánoční výzdoba - ve 20:00.
 

DeletedUser

Host
jak zjistím, kolik už mám bodů nebo si to musím počítat sama? Je sestaven průběžný žebříček?
 

DeletedUser11297

Host
Tak zatím je ukončená jen jedna část soutěže, ve které každý zúčastněný obdržel 5 bodů. Takže není zatím důvod dělat průběžný žebříček.

Co se týče občerstvení, dostávají se body za každý recept, který soutěžící zveřejní, nebo jen za ten nejlepší z nich?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
Pokud se hráč zúčastní každé kategorie dle pravidel dostane body, jestli dostane nějaké navíc, to závisí na možnostech každé kategorie :)
 

Svatej

Legenda
Thomasi, přeečetl jem si úvod soutěže "Inspirace pro program" či jak sse jmenuje. Řekl jsem si super, to zkusim... otevřu 1 a 2 spoiler a.... "hmmm tak asi nic" :D
Každý kdo v tom bude hledat má můj obdiv :)
 

DeletedUser2059

Host
Ono zrovna tyhlety soutěže z dávných dob jsou poměrně zajímavé, některé odpovědi jsou opravdu poutavé a to ještě bylo nutné najít soutěže vhodné ke zveřejnění :) Takže ty opravdové perličky budou muset navždy zůstat skryté.
 

Svatej

Legenda
Kdykoli se na to podívám, tak mi to připomíná středoškolský testy z němčiny... akorát že ty byly delší a na čas :D
 

DeletedUser11519

Host
No já hledala a našlao_O, ale u jedné otázky jsem našla dvě odpovědi:confused:, protože jsem ji našla položenou dvakrát a ta osoba odpověděla několikrát a jsou tam dvě odpovědi z daných možností:eek:, tak nevím, zda mám napsat obě, nebo platí to co řekl na poprvé:(.
 

DeletedUser13489

Host
Měl jsem úplně stejné dilema :)
Ale chtěli jen jednu odpověď (jedno z písmenek), tak jsem holt jedno zvolil.
 

DeletedUser11519

Host
No, ale když jsou obě dobřeo_O, tak by to měli napsat:(, nebo pak počítat obě odpovědi za správné:cool:, ale to asi nebudou:(, chtějí jen jednu odpověď;).
Mohl by mi odpovědět nějaký člen týmu, jestli si aspoň všimli, že to tak je a co s tím budou dělat ?
 
Nahoru