Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2059
  • Vytvořeno

DeletedUser2059

Host
Máte na výběr vždy ze 4 odpovědí. Důležité je, aby ta osoba na tuto otázku odpověděla některou z těchto odpovědí. To je důležité si říct.
 

DeletedUser11519

Host
To samozřejmě chápu, ale ta osoba na danou otázku, která byla položena dvakrát, odpověděla také dvakrát a obě její odpovědi jsou v odpovědích na danou otázku uvedeny, tak proto nevím, která odpověď je správná, když jsou podle mne dobře obě varianty.
 

DeletedUser2059

Host
Samozřejmě tento aspekt při vyhodnocování budeme vnímat.
 

DeletedUser11519

Host
Mám problém, do vtipu jsem nahrála vtip a mám ho tam třikrát, co s tím mám dělat ?
 

DeletedUser4702

Host
Dotaz-nahrála jsem odpovědi do tématu na Inspiraci pro program, ale svoje téma nikde nevidím..Vím že je skryté kvůli odpovědím, ale že ho nevidím ani já?
 

trojan1673

Veterán
diviska9 - vidím ho jen jednou :)

Lucieen - je správně, pokud nevidíte své odpovědi, ale téma by vidět mělo být.
V tvém případě bylo založené téma smazáno a proto není vidět :)
 

DeletedUser11519

Host
Děkuji za odpověď, já už ho vidím taky jen jednou, ale po nahrání tam byl 3x, hlavně, že je to už v pořádku:)
 

DeletedUser4702

Host
Trojan 1673 a proč bylo smazáno? :-O tzn. že mi nebudou přičteny body za odpovědi? :(
 

DeletedUser2059

Host
Bylo smazáno, protože v této soutěžní kategorii měly být odpovědi psány ne do nového tématu, ale jako příspěvková odpověď, každopadně tato situace je vyřešena a dotyčný se nemusí bát toho, že by jeho snaha nebyl započítána - to znamená, že body mu budou připočteny.
 

DeletedUser

Host
potřebuji poradit: jsem v první polovině raného středověku a v tématu něco na probuzení jsou namalovány vojenské jednotky, jejichž název neznám, hledala jsem tady na fóru v návodech, ale tam se názvy jednotek také neobjevují. Je ještě nějaká další možnost, jak najít názvy pro mě neznámých jednotek?
 

DeletedUser

Host
Říká se hloupého nakopni, chytrého trkni a tak jsem se chtěla zeptat, zda bych k poslednímu úkolu nemohla dostat alespoň malinký trkanec?

Tak ne, trkanec už nepotřebuji, už jsem na to přišla!!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Tak mě mrzí, že jste přidali do soutěže o nejlepší vtip novou odrážku a že jsem to vůbec nevěděla!!!!!
 

DeletedUser2059

Host
Jakou odrážku? Dle zadání měla být vytvořena anketa o tři nejlepší kousky a zadání se od zveřejnění neměnilo. :)
 

DeletedUser

Host
Vzhledem k tomu, že jsou již vtipy obodované, tak do sekce vtipy již nechodím. Rozkliknu si vždycky silvestrovskou soutěž a dívám se na nová témata. Nejlepší vtip je schován.
 

DeletedUser11297

Host
Jeden dotaz já měl bych. Jak to vypadá s připisováním odměn? Ono totiž hvězdy jsou pěkné, ale abych je utratil jen za cukrovinky v posledních dnech, to se raději odměny vzdám. :)
 

Svatej

Legenda
Mno když nic jiného, alespoň by jsi za to vytočil nějaké medaile nebo balíčky FB... lepší než drátem do oka ne? :p
 

DeletedUser11297

Host
No medailí jsem za event získal přes 300 000, ale určitě by se hodily další. Teď jen, aby tam byly, aspoň ten velký. :)
 

DeletedUser2059

Host
Vážení hráči, prožíjte pokud možno velmi úchvatný přelom roků a děkujeme za všechny ohlasy k soutěži, která byla vystavena na zítřejším svátku. Do zítra by měly být odměny připsány. Osobně se nového začátku nemohu dočkat a než se tak stane hodlám prožít také i to, co jsme tady formou příběhu prožívali :)

Děkujeme
a teď už, hurá na to!
 
Nahoru