Diskuze k soutěži

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

těšíte se na novou soutěž? Tipněte si, jak dlouho bude trvat vítězi, než odpoví správně na všechny otázky!
Chcete-li se zeptat na něco vy, neváhejte napsat.
 

DeletedUser13954

Host
Ahojky taky se moc těším zrovna bych potřebovala nějaké dia. ty otazky budou tady ?
 

DeletedUser14227

Host
naštěstí s večerním časem mám trochu šanci, ráno vůbec.... chci se zeptat, jak se tam můžu zaregistrovat? nedaří se mi to zase najít...
 

Danielis001

Psavec
Já myslel že škola začíná všem v 8:00 (pravda, jsou i jiné školy kde to je jinak) Takže dřív nebo odpoledne. Večer prostě v 20:00 nejsem nikdy u mobilu nebo PC, to tak v 21:00 - ale to si musím zajistit už sám ;) Ale pořád lepší než 12:00 nebo 0:00 :D
 

DeletedUser14127

Host
akoze som si myslel, ze tam budu otazky o Albertovi, nech ma kazdy sancu to vyhrat, ale hned druha otazka, ake uzemie sa da ziskat za tolko a tolko koksu a neviem coho este... no uplne k h... tento kviz, to vedia zodpovedat ti, ktory to uz odkryli-to uzemie myslim, ale hladat to dobu na nete s otaznym vysledkom, ze ake uzemie.... no kto toto vymyslal, si moc prace nedal, aby to bolo zodpovedatelne pre hracov z kazdej doby..
 

DeletedUser12887

Host
Ja sice nezúčastnil ale naopak bych řekl že jsou ty otázky dobre složené a dají se dohledat buď tady na fóru nebo na foe wiki.
 

DeletedUser9490

Host
Nám otázku: když je nákup určité věci podmíněn nákupem jiných předchozích věcí, počítá se cena pouze té poslední věci nebo souhrn všech věcí, tedy i těch předchozích. Abych si koupil třeba podlahu Dlažební kostka, musím si nejdřív koupit podlahu Naleštěná prkna. Počítá se celková cena?
 

DeletedUser12887

Host
Tak se cvičně taky zúčastním, úplně snadné to není, jdu si dát kafe a jdu na to :)
 

DeletedUser12887

Host
Kdy se budou vyhlašovat výsledky ?
Jako ne, že bych vyhrál s tím nepočítám, ale tak pro zajímavost :)
 
Nahoru