Diskuze k soutěži

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

že by se vám hodil nějaký ten diamant? Tak se pojďte zapojit do nové soutěže, kterou jsme si pro vás připravili.
Pokud máte nějaké nejasnosti, otázky nebo nám chcete jen tak něco sdělit, máte prostor v této diskuzi.
 

DeletedUser12887

Host
Kdy soutěž začíná a do kolika hodin je možné odpoved na otázku?
 

DeletedUser9490

Host
Ahoj. Po důkladném přečtení (asi 5x) jsem došel k závěru, že odpověď musí být odeslaná do 23:59. Je tam podmínka, že můžu odeslat příspěvek denně a smím soutěžit jen v aktuálním kole pro daný den.o_O
Nebylo by lepší napsat rovnou, do kolika hodin se smí odeslat odpověď? ;)
 

DeletedUser9490

Host
Ráno moudřejšího večera. 1. odpověď mám špatně a stejně jsem ji poslal až po půlnoci. Měl jsem si to nechat až na dnešek a zkontrolovat si údaje z více zdrojů. Spoléhal jsem se na vlastní účet ve hře, kde jsem měl údaje, které jsem napsal. :( "Dvakrát kontroluj - jednou odpověz" Dnes budu opatrnější s odpovědí. :cool:
 

Svatej

Legenda
Nj... zatracenej cechovní bonus co? :p:D Hned bych ho zrušil...

BTW: Z toho co je tam napsané jsem to pochopil tak, že odpovědi můžeš posílat, dokud není zahájeno další kolo soutěže. A že se v každém kole můžeš zůčastnit jen jedním příspěvkem. ;)
 

DeletedUser11317

Host
Odpovídat můžete do té doby, než bude zveřejněný další obrázek. Takže pokud bude zveřejněn třeba ve 20:13, tak do 20:13 můžete odpovídat na předchozí obrázek.
 

DeletedUser9490

Host
Kolik bude kol nebo kdy bude poslední kolo ? V zadání je jenom zmínka že je soutěž inspirovaná Kasinem. Že by tedy soutěž trvala do 19.7. ?
 

Svatej

Legenda
Ten počet zobrazení za 3 dny tam :D:D
Čichám čichám bot... ;)
tEm3.png
 

DeletedUser11317

Host
I přesto si troufám tvrdit, že šance na výhru byly 100 % :) Nebudu říkat, kolik hráčů se zúčastnilo prvního kola, ale nebyla to nijak závratná čísla.
 
Nahoru