Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

už od zítra se budete moci zapojit do další soutěže, kterou jsme si pro vás na fóru připravili. Tentokrát se budete muset vypořádat se záludnými úkoly, se kterými si ani naši rádcové neví rady. Pokud to ale zvládnete, můžete se těšit na odměny.
Těšíte se? My se budeme těšit na vaši zpětnou vazbu.

Hodně štěstí při soutěžení :)
 

Svatej

Legenda
Jsem psal info o soutěži na Áčkoveej chat, abych mohl argumentovat na komentáře, jak je to hrozně nefér nedat info předem, odpovídat "Já Vám to říkal!". ;)
Samozřejmě v době kdy ten chat byl nejrychlejší, aby si toho moc lidí nevšimlo. :D
...
A Vy mi takhle vezmete vítr z plachet! :D Ale chválím. ;) Alespoň bude solidnější konkurence. :)
 

DeletedUser14848

Host
Technický dotaz. Kolik bude úkolů? :)) Pokud jsem to přehlédl pak se omlouvám :D
 

markyka

Turista
Ten třetí úkol byl dost nefér vůči těm, kteří nemají tak velký výzkum, aby si mohli spočítat co všechno a za kolik vyrábí automobilka a kolik dává limuzína. :/ Myslela jsem že úkoly budou udělaný pro všechny kategorie ne jen pro ty nejvyspělejší.
 

DeletedUser14848

Host
Od toho máme ty internety. Nicméně zrovna s touhle otázkou mám problém protože jsem našel tři řešení :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14848

Host
Dle mě teda "jasně zadány" nebyly. Ale to nevadí. Nebudu se hádat o kravinách :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
A co bylo nejasné? Byl zadaný maják, spokojenost a nedávno dostavěná sloní fontána. Továrna na automobily je z PM takže je jasný předpoklad doby ze které pochází.
 

DeletedUser14848

Host
U sloní fontány záleží na věku. Dá se předpokládat že se jedná o postmodernu, budoucnost +, nebo třeba železná doba dle vzhledu rádce. Ve všech případech pak vychází jiné číslo pokud dobře počítám :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
peepee77: Sloní fotnána dává bonusy podle věku hráče. Vzhledem k tomu že nevím zda fontána je z doby bronzové nebo z oceánské budoucnosti, výpočet nelze provést. :p Ostatně, to jsem i uvedl v odpovědi. :D
"Nedávno dostavěná" mi fakt neřekne nic o tom, ze které je doby. ;)
 

peepee77

Veterán
Stavíme továrnu na automobily, takže předpokládáme že jsme v době postmoderní, to že jsme fontánu dostavěli nedávno nám napovídá, že jsme ji také nedávno získali. Takže tímto máme vyřešenu její dobu. ;)
 

Svatej

Legenda
boha jeho... :D Fakt se mám na éčku přesunout z vrcholného do moderny během 3 dnů, abych ti dokázal že "nedávno získaná" může znamenat podstatnej věkovej rozdíl? :D
Ale ok, já to beru. ;)
 

peepee77

Veterán
Samozřejmě by to šlo hnát do extrému tímto způsobem, ale myslím, že tyto extrémy se zas tak často nedějí. A to že nám rádce říká, že máme nedostatek zásob napovídá, že se o extrém jednat nebude :D
A co by to bylo za hádanku když by byly napsány naprosto přesné a jasné informace. To už by byl jen prachsprostý početní úkol hodný žáka základní školy :p
 

DeletedUser14848

Host
Stavíme továrnu na automobily, takže předpokládáme že jsme v době postmoderní, to že jsme fontánu dostavěli nedávno nám napovídá, že jsme ji také nedávno získali. Takže tímto máme vyřešenu její dobu. ;)
Stavímě tunu kovářů. "Jsme v době bronzové."
Ale nevadí, třeba jednou budu médium ;)
edit:// Jinak rádce je z doby železné. Zajímá mě tedy co má společného s PM :p
Když už jsme u "domýšlení" si zadání :D
 

peepee77

Veterán
Rádce nás provází celou hrou. Chtěl bych vidět jak v době železné postavíš továrnu na automobily. ;)
A to, že se staví tuna kovářů ve vyšších dobách je svobodné rozhodnutí hráče postavit budovu která se nám "už nevyplatí".
 

DeletedUser14848

Host
Třeba někdo v oceánské nemá kladívka a nejlepší budova co může postavit je automobilka... Jeho svobodné rozhodnutí co postaví :D
-Provází nas celou hru, ale mění vzhled :p
Zbytečný argumentovat :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
slOnnerooo Treffil hřebíček na hlavičku a co více! Ten hřebík byl v zakopaném psovi pod bludným kořenem! :D
mmvK.png

peepee77: Právě že v železe továrnu nepostavím - nemůžu úkol splnit. ;)
Rádci mají vždy ten obrázek, který odpovídá době radnice. Takže pokud je z doby železné, radnice ani NEMŮŽE být výše. :D:p

Ale jak píšu, já to s tou správnou odpovědí (moderna) beru. ;) Jen mě tohle fakt nenapadlo. :D
 
Nahoru