Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

Svatej

Legenda
Tak budu doufat, že to není zavádějící zadání jako v minulé soutěži a "bonusy" je opravdu myšleno bonusy a ne schopnosti. :)
 

rycco27

Dopisovatel
Silvestrovská soutěž od 1.1.2018 Tak to mě po... Vývojáři by se měli nechat vyšetřit.
 

Dan 77

Veterán
Tahle soutěž není od vývojářů... :D navíc máš štěstí, že můžeš zpětně udělat všechny zadané úkoly.
 

DeletedUser14735

Host
Tady v té hře se ničemu nedivím soutěž začala 1.1.2018 a končí 7.1.2018, ale ve zprávách se mi zobrazila až dnes, takže chápu, že je tu pár vyvolených, kteří jsou zavčasu informováni a na ty ostatní se tady z vysoka kašle
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
Alofar: již dříve bylo toto téma o oznamenich ve hře diskutováno. Není povinností moderátorů dávat jakékoliv oznámení o soutěži. Soutěž probíhá zde na fóru a hráči kteří fórum pravidelně sledují nemají nejmenší problém tyto soutěže zachytit od počátku.
I v pravidlech hry je jasné napsáno, že fórum je neoddělitelnou součástí hry. Nevidím důvod znevýhodňovat hráče kteří sem chodí pravidelně a pomáhají tím jak ostatním hráčům tak i chodu hry oproti hráčům kteří na fórum chodí jen pro snadný zisk.
 

Svatej

Legenda
Tady v té hře se ničemu nedivím soutěž začala 1.1.2018 a končí 7.1.2018, ale ve zprávách se mi zobrazila až dnes, takže chápu, že je tu pár vyvolených, kteří jsou zavčasu informováni a na ty ostatní se tady z vysoka kašle
Je to přesně obráceně, většina kašle na to co se děje na fórum a těch pár "vyvolených" to musí oddřít za ty lenivé.
 

Dan 77

Veterán
Tady v té hře se ničemu nedivím soutěž začala 1.1.2018 a končí 7.1.2018, ale ve zprávách se mi zobrazila až dnes, takže chápu, že je tu pár vyvolených, kteří jsou zavčasu informováni a na ty ostatní se tady z vysoka kašle
Už jsem tu psal, že můžeš být i ty rád, že můžeš plnit všechny úkoly zpětně, tj. máš stejnou šanci na výhru (což je změna od předchozího průběhu soutěží typu "co den, to nový dílčí soutěžní úkol").
 

DeletedUser14995

Host
No nevím na hru chodím každý den a oznámení mi přišlo až dnes.

A opět jsme u toho....to že vám oznámení o soutěži přijde do pošty neznamená že byla vyhlášena ten den,tady na fóru to může být klidně pár dní před tím a do pošty to oznámení nemusí dorazit vůbec,je to jen na dobré vůli moderátorů fóra :D
 

DeletedUser14995

Host
Tady v té hře se ničemu nedivím soutěž začala 1.1.2018 a končí 7.1.2018, ale ve zprávách se mi zobrazila až dnes, takže chápu, že je tu pár vyvolených, kteří jsou zavčasu informováni a na ty ostatní se tady z vysoka kašle

Já se naopak divím že se stále najdou stěžovatelé......Však se to tu řeší pořád,není poviností moderátorů dávat vědět poštou že se koná soutěž,je to jen jejich dobrá vůle......takže stížnosti směřuj v prvé řadě sám k sobě,není přeci problém zajít si sem na fórum a podívat se do sekce soutěží esli náhodou není nějaká nová..zabere to míň času než nejkratší výroba kladívek :D
 
Nahoru