Diskuze k soutěži

Téma v sekci 'Hádej co!' založené uživatelem kamil II., 11. čer 2018.

 1. kamil II.

  kamil II. Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

  Registrace:
  28. pro 2015
  Milí hráči,

  připravili jsme si pro vás novou hádací pravidelnou soutěž, která potrápí Vaše mozkové závity přes celou hru Forge of Empires. Informace o soutěži a její pravidla si můžete přečíst tady.

  Budeme rádi za zpětnou vazbu, co si o soutěži myslíte.
   
  Joxer, sabinabetty, DabraBary a 2 dalších za toto poděkovali.
 2. Joxer

  Joxer Psavec

  Registrace:
  13. led 2018
  No kamile, vytvořeno tak, že to nedám, což je dobrý. Fakt hádám, hádám, hadaři, ale výsledku se nedopátrám :D. Možná že je to něco, co nemám, ale podle všeho ty jo. Takže jsem se šel juknout, co máš v městě co já nemám a přišel jsem na to, že tam máš víc věcí než já, takže jsem dospěl k závěru, že závěr hádanky nemám a utekl k tobě do města. Ale třeba se jmenuje jinak než myslim a nebo se jmenuje jinak, protože výsledek hádanky je jinej, než výsledek můj a nebo se dokonce i přejmenoval během doby, kdy to už hraju i já. :D:D:D

  A k tvé otázce, co si myslím o soutěži? Myslim si, že jsi silnější soupeř na hádanky než já a že tě prostě nedám. :D
   
  boxerka, LordFrunDor a kamil II. za toto poděkovali.
 3. kamil II.

  kamil II. Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

  Registrace:
  28. pro 2015
  Díky :D je samozřejmě pravda, že některé hádanky budou těžké pro hráče, kteří jsou v ranné fázi hry, ale naopak ti ostřílení si za ty roky nebudou pamatovat to, co ty víš lusknutím prstu.

  Ale zrovna co se tyče této hádanky, tak si myslím, že se to dotklo každého hráče ale je možné, že ty to ve svém městě nemáš :p ale to nevidím jako problém. Hráči, který se o hru aspoň trochu zajímá je pak jedno, zdali to hraje měsíc a je na začátku, či 5 let a je na konci :)
   
  boxerka a Joxer za toto poděkovali.
 4. LordFrunDor

  LordFrunDor Legenda

  Registrace:
  21. čvc 2015
  Já naopak glosuji že je to těžké. :) člověk si musí lámat šešulku a o to více se pak těší na vyhlášení, zda se trefil. :D
   
  boxerka, Joxer a kamil II. za toto poděkovali.
 5. michalek389

  michalek389 Komentátor

  Registrace:
  15. říj 2017
  Lidi tak jsem se akorát propracoval k zadání hádanky a zdá se mi ten čas na to přehnaně dlouhý. Je to možná jen muj názor ale pokud neodpovíte idealně ješte tu stejnou hodinu co byla hádanka zadaná, tak už nemáte moc velkou šanci na hlavní výhru a natož další dny během celého tydne. Osobně 1 hádanku přeskakuju kvuli velkému časovému spoždění.
   
  boxerka, Joxer a kamil II. za toto poděkovali.
 6. kamil II.

  kamil II. Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

  Registrace:
  28. pro 2015
  @michalek389 , myslím si, že týdenní interval je tak akorát. Rozhodně bych se ale neřídil tím, kdy byla hádanka zadána a nesnažil se odpovědět jen pouze pokud chytnu zadání v prvních minutách po zadání abych získal hlavní odměnu :) Zbytek odměn za tu zkoušku také stojí si myslím ..
   
  LordFrunDor a Joxer za toto poděkovali.
 7. boxerka

  boxerka Host

  zapeklitá hádanka !!!
  nakonec myslím, že jsem na to přišla, hodně vsázím na použitá zájmena v hádance
   
  Joxer za toto poděkoval.
 8. kamil II.

  kamil II. Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

  Registrace:
  28. pro 2015
  Jak tak koukám, sice máme správné odpovědi ale spíše více je psáno něco jiného a z určitého úhlu pohledu je to také správně, i když né úplně :D Proto tedy prosím, berte ohled na to, že to je teprve spuštěno a mouchy se musí vychytat :p v příštích hádankách bude v otázce aspoň napsané nějaké slovo, které vám pomůže přijít na to, zdali je to to, či ono :)

  Ale správné odpovědi máme, takže jsem rád, že zas úplně taková kravina to není asi :)
   
 9. Joxer

  Joxer Psavec

  Registrace:
  13. led 2018
  O to více fantazie můžem použít. A i když třeba bude více odpovědí správně, tak správnější bude ta tvoje, která byla předlohou pro tuto hádanku hádankáře. Mně se naopak líbí, že se může třeba trefit více hráčů do "i když né úpně správné odpovědi" a jako správná bude vyhodnocená ta původní předlohová, než aby byla trochu přesně znalostní. Ty striktně předlohově znalostní mně neba. ;):D Takhle je to zábava a osobně to nemám za mouchy, ale za hezkou abstraktní polohu hádanek, kdy správná odpověď může být jiná, než očekávám. Naopak jsi pro mně uvnitř hádání neznámá a takhle je to super. Pro mně tahle první má palec nahoru, i když odejdu s nepořízenou.:cool:
   
  Dan 77 a kamil II. za toto poděkovali.
 10. kamil II.

  kamil II. Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

  Registrace:
  28. pro 2015
  No, 1. týden je za námi. Snad nad soutěží úplně nezanevřete :p Otázka pro další týden je již připravena a myslím si a doufám, že účast bude hojnější a hlavně, s mnohem více hráčů se správnou odpovědí :)
   
  Joxer a LordFrunDor za toto poděkovali.
 11. boxerka

  boxerka Host

  tak tuhle soutěž vzdávám, hádanky to jsou pěkné,ale nic upřesňujícího v nich není, tudíž se není čeho chytit, prohlížet Archiv 6 let zpětně, dělat si výpisky, co se v kterém roce narodilo a zda to mělo nějaké pokračování???? na to bych potřebovala cca měsíc a ne 6 dní, ostatním soutěžícím přeji hodně zdaru a pevné nervy
   
  Joxer a kamil II. za toto poděkovali.
 12. kamil II.

  kamil II. Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

  Registrace:
  28. pro 2015
  Je dost napsaných odpovědí a 90% je jich správný. Zrovna tato hádanka je pro hráče, který hru aktivně hraje naprosto jednoduchá a i samotní hráči mi ve hře psali, že hádanka parádní a věděli to do minuty hned po přečtení :)

  Čeho máme ve Forge of Empires asi 5? :) Co pravidelně mnozí z Vás navštěvují? Zrovna tato hádanka není vůbec těžká a prolezat archív a dělat si výpisky opravdu nemusíš :) Ti hráči to také nedělali :)

  A že se není čeho chytit? Až bude vlákno viditelné s odpověďmi, uvidíš, že hráčům stačila prostá věta - NĚKOLIK Z VÁS MĚ NAVŠTĚVUJE POMALU DNES A DENNĚ :) To je více než dostačující vodítko :)

  Stačí zapojit hlavu při čtení hádanky .. :) což je také cílem této soutěže ..
   
  sabinabetty a Joxer za toto poděkovali.
 13. Dan 77

  Dan 77 Veterán

  Registrace:
  20. čer 2012
  Sice asi opožděná otázka, ale jak Modrá galaxie zkrášluje? Já jí totiž nemám. :p Zdvojnásobení to sice taky je, typů zdvojování výroby a efektů ve městě je už ale víc a sousedi ti přes tlačítko Pomoc zdvojit FP neumí, leda bys jim je vyraboval, ať už s Voyagerem nebo bez něj. Každopádně vždycky, když mě napadlo nějaké řešení, už jsem nevěděl, než co jiného to má být mladší, na tom jediném se mé tipy zadrhávaly, dodnes jsem na to úplně nepřišel.
  Snad se příště už trefím. :)
  Oprava: Tak teprve mi došlo, jaká je správná odpověď na 2. otázku, a to až díky tvé nápovědě, ale odpověď jsem už poslal a nesmím ji upravovat. I přestože se mě tato "rozšiřující možnost" netýká, se divím, že mě ta odpověď nenapadla. :)
   
  Naposledy upraveno: 21. čer 2018
  Joxer za toto poděkoval.
 14. kamil II.

  kamil II. Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

  Registrace:
  28. pro 2015
 15. werunecenka2

  werunecenka2 Dopisovatel

  Registrace:
  6. kvě 2015
  Za mě super soutěž, ale mám menší stížnost ke 4. týdnu. Odpověď jsem čerpala z oficiální české wiki k FoE, kde původně bylo napsáno, že čas k uzdravení je 60 minut. Až druhý den došlo k opravení tohoto údaje na správný. Vím, že je moje hloupost, že jsem si ten údaj neověřila jinde, ale čekala bych, že tam údaj bude správný, když jsou dané stránky provázány s tímto fórem. :)

  Teda jestli se vůbec dočkám nějaké reakce. :D Můj dotaz tu je od pondělí a ještě ani nebyl schválen moderátorem. :D
   
  Naposledy upraveno: 11. čvc 2018
 16. kamil II.

  kamil II. Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

  Registrace:
  28. pro 2015
  Ahoj :) omlouvám se, měl jsem toho tento týden hodně, takže jsem nenahlížel do tohoto vlákna.

  Chápu tvé rozhořčení, byl bych na tom úplně stejně. Bohužel při zadání soutěže jsem zjistil, že údaje na FoE CZ Wiki jsou nesprávné. Nechal jsem daný údaj opravit ale až poté jsem si říkal, že jsem to mohl nechat až po vyhlášení daného týdne.

  Omlouvám se za tuto nepříjemnost a doufejme, že se to už příště nestane.
   
 17. Dan 77

  Dan 77 Veterán

  Registrace:
  20. čer 2012
  Možná uznat obě odpovědi.
  Spíš je mi záhadou, jak někdo dokáže zaslat odpověď do 5 minut od zveřejnění otázky. :D
   
 18. kamil II.

  kamil II. Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

  Registrace:
  28. pro 2015
  Sledování sekce s upozorněním na email? :p
   
 19. Dan 77

  Dan 77 Veterán

  Registrace:
  20. čer 2012
  Jo to mi taky došlo ;), pak to zas znamená sledovat pořád mail, což je o trochu snazší. Tak leda mít na maily ještě pípák v mobilu. :D
  Tak já zrovna nejsem ten, kdo by to hrotil (začátek otázky si absolutně nehlídám), jen mě to udivilo a byl jsem zvědavý. :D
   
 20. fmash-

  fmash- Znalec

  Registrace:
  17. srp 2017
  Tak jsem zvědav, jak se jmenuje ten kouč, co mě pořád hezky česky oslovoval "Fotbalový fanoušek!" Tentokrát jsem se ani neúčastnil, protože mi buď něco nedošlo, nebo jsem hledal špatně, každopádně hořím nedočkavostí :)
   
  Dan 77 za toto poděkoval.

Nahoru