Diskuze k soutěži

Yvette

Turista
Ahoj všem,
chtěla bych se zeptat, zda přibyde tento týden 10. otázka soutěže "Hádej co!". Díky moc za odpověď. :)
 

DeletedUser13429

Host
Omlouvám se všem soutěžícím.

Z důvodu velké pracovní vytíženosti jsem potřeboval těch 2 týdny menší pauzičku. Od pondělí ale začínáme dalším týdnem :)
 

Dědeq

Znalec
Jsem pako a všem doporučuju přečíst si otázku fakt pozorně, a hlavně CELOU :) Zkušenost praví, že edit se nepočítá, ani když je časově pořád v pohodě :)
 

DeletedUser13429

Host
Jsem pako a všem doporučuju přečíst si otázku fakt pozorně, a hlavně CELOU :) Zkušenost praví, že edit se nepočítá, ani když je časově pořád v pohodě :)

Bohužel tohle už se stalo i jiným hráčům a bylo by nefer uznat to, i když to bylo časově hned po sobě :)

První slovo platí :p
 

Dan 77

Veterán
Slovo "moštárna" je v jediné správné odpovědi zbytečně duplicitní, ale no což, příště musím otázku chápat úplně doslovně a neodpovídat jen na její druhou část. :D Samo "Prosperující moštárna" jsem měl za zpřesnění herního pojmu "Moštárna".
 

DeletedUser13429

Host
No mám tak trochu pocit, že největší výzvou v soutěži je odhadnout, kdy začne nové kolo :)
To né. Pravda, teď nějakou dobu soutěž neprobíhala, ale jinak nové kolo bude vždy každé pondělí jednou za 2 týdny.

Nyní byla výjimka z důvodu včerejších svátků a celkově časové vytíženosti :)
 

DeletedUser16315

Host
Nějak nám opět vázne vyhodnocení minulé otázky a zadání další :D, nechci rýpat:rolleyes:
 

Svatej

Legenda
Já mám ale pech! :eek: :D
Výherci:
  • 1. výherce za nejrychlejší správnou odpověď - 400 diamantů
  • @fmash-
  • 2. náhodný výherce za správnou odpověď - 200 diamantů
  • @BarbaRie
  • 3. náhodný výherce za správnou odpověď - 200 diamantů
  • @sabinabetty
  • 4. náhodný výherce za správnou odpověď - 200 diamantů
  • @nethermy
Hráči zařazeni do slosování:
1. sabinabetty
2. BarbaRie
3. LordFrunDor
4. Misha77
5. nethermy
 
Nahoru