Diskuze k Turnaji tří vládců

Zdravim, odpovedela jsem na vsechny tri kola otazek, jak poznam, ze se odeslalo vse v pohode a nebo nejake prubezne bodovani? Prispevky porad cekaji na schvaleni moderatorem..dekuji
 
Zdravim, odpovedela jsem na vsechny tri kola otazek, jak poznam, ze se odeslalo vse v pohode a nebo nejake prubezne bodovani? Prispevky porad cekaji na schvaleni moderatorem..dekuji

Ahoj,
Odpovědi, tak jako jméno každého si zaznamenáváme, a rovnou u sebe bodujeme.
Vítězové budou známi po třetím kole, ostatní pozice se neříkají.
V žádné soutěži se odpovědi nikoho ze soutěžících neukazují ostatním hráčům, aby byla zachována férovost.
Řešení bude vydáno spolu s finalisty postupujících do směnárny.
Přeji pěkný den
 

Chimichurri

Psavec
no nedá mi to, ale musím se zeptat (možná jsem asi trochu tupý).....ale který z těch tvých bodů
Odpovědi, tak jako jméno každého si zaznamenáváme, a rovnou u sebe bodujeme.
Vítězové budou známi po třetím kole, ostatní pozice se neříkají.
V žádné soutěži se odpovědi nikoho ze soutěžících neukazují ostatním hráčům, aby byla zachována férovost.
Řešení bude vydáno spolu s finalisty postupujících do směnárny.
je odpovědí na otázku která tu padla už 2x
jak poznam, ze se odeslalo vse v pohode
upřímně , kdyby mě vyskočila tahle hláška
Prispevky porad cekaji na schvaleni moderatorem..
budu si myslet že mou odpověď nikdo nečetl:eek:
 
no nedá mi to, ale musím se zeptat (možná jsem asi trochu tupý).....ale který z těch tvých bodů

je odpovědí na otázku která tu padla už 2x

upřímně , kdyby mě vyskočila tahle hláška

budu si myslet že mou odpověď nikdo nečetl:eek:


Ahoj,
každý příspěvek, který čeká na schválení moderátorem je odeslaný...
Není a nebude schválen, (výjimkou je tato diskuze) protože takto je zajištěna férovost, tedy nikdo nekopíruje ničí odpovědi...

a mé 4 body jsou odpovědí na to čekání na schválení moderátorem (viz řádek 3 z mé sady odpovědí)
 

Chimichurri

Psavec
bod 3 je pro mě spíše informací o tom, že nejsou odpovědi vidět a proč tomu tak je....nikoliv odpovědí na otázku jak poznám jestli je vše v pořádku odesláno a že mou odpověď někdo četl.

takže tedy potvrzení toho že je vše v pořádku je hláška že se čeká na potvrzení moderátorem.....tak to by mě věru nenapadlo :D:D:D

ale jinak díky za vysvětlení :)
 
A jak mame objektivne odpovedet na rozstrelovou otazku kdyz nevime kolik lidi je zapojenych?

V každý soutěži tomu je tak...
Někde se ptáme kolik lidí se zapojí celkem...
Jindy se ptáme kolik hráčů zodpoví správně dané otázky...

Ať napíšeš jakékoliv číslo, může se stát, že budeš zrovna ty nejblíž... může se stát, že z odpovědí 500 budež blíž než ten co dal třeba 1000, protože odpovědělo 620 hráčů správně, ale také se může stát, že z odpovědí 500 budeš nejdál, protože to zvládlo třeba jen 135 hráčů a lidé tipující čísla pod 100 budou na tom lépe.

Nechci říct, že tohle je plně o štěstí, to ne, jde o to, jak dovedeš odhadnout své soupěře, a jak si myslíš, že budou odpovídat na dané otázky... přestože nevíš počet účastníků, dovedeš si částečně zúžit svůj odhad tím, jak těžké dané otázky jsou. Pak už to stačí mít jen trocha toho důvtipu...

Snad jsem ti pomohl dostatečně :D
pěkný den
 
Jsem špatně pochopil tu rozstřelovou otázku

Jsem myslel, že to celý kolo je rozstřelová otázka. Celkem mě zmátlo, jak to tam bylo zapsaný.

Tak hádám, že sbohem mých 400 diamantů

Jinak ale super soutěž
 
Zdravím,
brzy proběhne vyhlášení všech tří vítězů, kteří poté budou vyzváni k volbě odměn ve směnárně, v pořadí v jakém se umístili.
 
Vyhodnocení soutěže právě proběhlo. Děkujeme za účast. Tři vítěze, kteří se umístili díky závěrečné rozstřelové tipovací otázce prosím aby napsali jaké odměny si za své body přejí směnit. Pokyny máte ve vyhodnocení.
 

Trosman

Dopisovatel
Jsem špatně pochopil tu rozstřelovou otázku

Jsem myslel, že to celý kolo je rozstřelová otázka. Celkem mě zmátlo, jak to tam bylo zapsaný.

Tak hádám, že sbohem mých 400 diamantů

Jinak ale super soutěž

Taky mi to tak z toho zadání přišlo a pak jsem zjistil, že tam je ještě ta jedna věta a soudě podle toho komentáře s tim, abychom na ten rozstřel nezapominali, soudím, že nás bylo víc.
 
Nahoru