Diskuze k ukončení podpory prohlížečové verze Forge of Empires

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12607

Host
Teda chvíli to trvalo - no ještě jsem neměla kafe - ale dobrý :D
 

DeletedUser2982

Host
no konečně ... stejně to stále není dotažený a už nevíte jak tak radši zdrhnout .... konečně jste na to přišli :))
 

DeletedUser2237

Host
no jen doufejme ze to bude april pokud ne tak se se svoji verzi pro android muzou jit klouzat protoze funguje na baterky. Porad to neco chce stahovat i kdyz uz je vse stazene asi 50x :-(
 

DeletedUser2982

Host
je to jen pokus o apríl nebojte .... jinak mě mobilní verze funkuje perfektně ....
 

DeletedUser12523

Host
Ahoj,
možná to špatně chápu, ale znamená, to, že už si FoE nezahraju na počítači (Win7, Win8, Ubuntu, ...)?
Pokud ano, pak se ptám, do kdy bude Android a iPad doplněn o Windows Phone a Windows Tablet a dále do kdy se objeví zprávy, CvC,...
díky
 

DeletedUser

Host
No tak s tímhle jděte do *kytiček*.Kvůli vám si jiný mobil kupovat nebudu!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9968

Host
no jako vtip to neni nic moc jsou tu i starší lidi se kterýma to pěkně zacvičí to se ti škrty vůbec nepovedlo
 

DeletedUser11359

Host
No sakra pes .... Už se o mě opravdu pokoušel infarkt.... Nedošlo mi to do chvíle, co jsem si tady přečetl první komentář s kalendářem.... FUJ!!! To mi už nedělejte :D Ne ale fakt, číst tohle oznámení byla jedna z nejhorších věcí za posledních pár měsíců.... Páni, to se Vám povedlo, fakt že jo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11519

Host
No telefon co výhodně nabízí už několik let vlastním, tak jen do něj sehnat novou baterii a doufat, že funguje a můžu hned přejít na mobilní hru a když by nefungoval, tak ho snad ještě někdo ze známých bude mít ! Docela infarktová zpráva, ale na dnešek to ušlo, jinde jsou méně vtipní :)
 

DeletedUser12611

Host
Jo jo ... nejdřív mně to šoklo, pač šokové změny se dějou, a to čím dal častějc. Jem si si říkal, to si dělaj legraci ... jen dotykové destičky? Ale jasný, ještě že ke změně dojde 31.4.2015 ... slušný apríl. Povedl se.
 

DeletedUser9488

Host
Naopak, jako "aprílový žertík" je to vynikající. Pokud by to byla pravda, pak to ocení zejména má žena, konečně "TO" přestanu hrát :))
 

DeletedUser6990

Host
Jj, také vidím, že je to April.
Tolik věcí na mobilu nejde. Bojovat, motivovat(těžko se hledá), zprávy, více serverů najednou,...
Na EN serveru todle oznámení také není.
 

DeletedUser5615

Host
no dobrá
ted začínám pochybovat (nějak jsem si říkal že ty tabletové verze jsou venku krátce a nejsou dokonalé ale...)
jestli nemáte pravdu a oni to myslí vážně tak je...i vás... budu chodit po smrti strašit
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru