Diskuze k ukončení podpory prohlížečové verze Forge of Empires

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Takže já hraju přes rok sem tam sem si poslal peníze na diamanty zhruba 2 500,- Kč a nespočetně hodin a vy teď oznámíte že to nepůjde??? A Chytrý tel. si rozhodně pořizovat nehodlám. Chytré tel. dávaji moc soukromých inf. bůh ví komu a proto jsem proti nim. Takže mi vrátíte peníze??? a čas co jsem zde strávil?? měli jste to napsat hned na začátku že to je hra pro mobilní tel. a ne online a že se teď někdo rozhodne protože za to dostal tučně zaplaceno. Je mi nablití. nechápu v čem je problém nechat to tam i tam.
 

DeletedUser6524

Host
Tak na pár minut mě to dostalo...;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Je neskutečné, kolik lidí ( zde i na hromadných zprávách) není jeden jediný den v roce na pozoru a nechá se tak jednoduše nachytat :) Zase na druhou stranu se pak už divím mnohem méně věcem které se stávají po zbytek roku a je mi jasné, že na přežití v takové společnosti budu muset dokoupit zase o něco více nábojů :))
 

DeletedUser12151

Host
dobry vtipek, chvily jsem realne uvazoval,ze si budu muset zvyknout na system boju bez mysi :D ale co k tomu dodat, pokud by jste dotahli na mobilni verzi CV a zpravy tak nebudu mit nic proti :) jinak nova verze pro ipad je dobra, uz se da jednoduse motivovat z historie a grafika je hodne lepsi nez verze v prohlizeci,skoda,ze ta v prohlizeci tak casto pada, par dni zpet jsem videl statisktiky sveho firefoxu a 48 padu za mesic, nad tim by jste se meli zamyslet ;-)
 

DeletedUser

Host
a navíc kdo by chtěl hrát strategie v okýnku 5x10cm stim bych si ani pořádně nevytřel pozadí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9649

Host
No, tak to je trapný apríl. Doufám, že je to opravdu jenom blbý fór, protože já měla z toho málem infarkt. Jsem si představila kolik práce mi dalo nasbírat všechny plánky, medaile, diamanty, velkolepé stavby - jsem se úplně orosila na čele....
 

DeletedUser

Host
mám tu hru rád ale né víc než svou svobodu v rozhodováni jestli tel. či PC... Tohle je bezpáteřní chování adminů. SNAD TO BUDE APRÍL JINAK NEVIM
 

DeletedUser11297

Host
Nokia 3310. :D No já si nejdříve přečetl cechovní diskuzi, takže o ten šok jsem byl ochuzen. Ale jinak dobré, připomnělo mi to dávat si dnes pozor na úplně všechno. :)
 

DeletedUser12614

Host
Uwaa

Uvědomujete si že jsem použil renovační sadu úplně zbytečně ?! ! :D
 

kylacolefan1

Nováček
Prave jsem prodelal klinickou smrt... To by ale byla pekna blbost, kdyby to byla pravda, ale dostali jste me, to jo!
 

DeletedUser1449

Host
taky mě to napadlo až po dlouhejch minutách zděšení :)))))
jen se mi honilo hlavou co lidi co nemaj chytrý telefony , až když sem rozklik odkaz a koukla na mě ta nokie - tak mi to seplo :D :D
TAK TO SE VÁM POVEDLOOOOOO :)
 

DeletedUser12520

Host
taktez z duveryhodneho zdroje od vyvojaru unikla zprava ze veskere boje cvc o uzemi zaniknou
nove pvp bude spocivat v rabovani sini slavy - tudis bude navysen pocet sousedu a nebudete moci mit v sousedech lidi z cechu
misto surovin na oblehani si budete moci za suroviny nasilne pridat nekoho do sousedstvi
v ramci nahrazeni bodu budou sine slavy postupovat erou spolecne s hracem automaticky
 

DeletedUser3817

Host
ŠKRTY, BRAVO !!! A já tě měl za suchara :)

Judasi, možná by to chtělo zvětšit palebnou sílu. Co třeba GAU-8 Avenger? :)

BTW: Stručný nástin vývoje mé reakce: :mad::(:confused::eek::):rolleyes::D:cool:
 

DeletedUser12529

Host
Upřímně, trochu nepovedený vtípek. Pokud je tu někdo, kdo hraje jen přes počítač, nemá tu žádné kamarády, kteří by ho uklidnili, že je to jen aprílový žertík, a nedojde mu, že je dneska 1.4., tak může klidně odejít s pocitem, že nemá smysl dál hrát a už se tu víckrát neukáže.
 

DeletedUser12269

Host
Tak jako aprílový žertík to vůbec není špatný. :cool:
 

DeletedUser12114

Host
Vážení přátelé,myslela jsem si že mám věk ve kterém už člověk dokáže rozumně přemýšlet a jen tak něco ho nenachytá.Na dnešní den jsem si obzvlášť dávala majzla ale po přečtení zprávy se mi úplně zastavil dech.V hlavě mi to začalo vrtat až po spuštění videa a úplně mi to došlo až po přečtení první zprávy zde.
Normálně tleskám,velice dobře odvedená práce:):):):):):):):):):):):):):)
I to u mě navodilo docela dobrou náladu:rolleyes: Díky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru