Diskuze k ukončení podpory prohlížečové verze Forge of Empires

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5615

Host
jasně - v Rick'rollem je to jasné!
teda... přiznám se vám že ve mě fakt hrknulo
1.) K applům mám odpor, takže jsem jsem nerozklikával ani odkaz
2.) Innogames videa nesleduju, na podcasty mám jiné :-D
3.) chytili jste mě když jsem přišel z noční dvanáctky

takže opravdu skvěle načasováno
 

DeletedUser12520

Host
pro ty z vas kteri jsou presvedceni o tom ze to neni april tak tem mohu doporucit emulatory.. hezky je i v visual studiu :)
 

DeletedUser7766

Host
Kolik zloby se v některých najde kvůli aprílovému vtípku. :) Upřímně, kdyby mě nedostal už předtím článek o tom, že v Bystrci budeme mít vlastní bulvární deník, tak by mi nejspíš nedošlo, co se děje... a dostala bych infarkt. :D
 

DeletedUser10668

Host
Doufám, že to je jen Apríl, protože jinak se tím pro mne FoE uzavře. Tak uvidíme.
 

DeletedUser4749

Host
By mě zajímalo, kolik kidí na základě tohodle nejapného žertu smaže města a hru opustí. :-(
 

DeletedUser5615

Host
V první vteřině jsem měl chuť to udělat taky ale lidi
je Apríl tak už se nad to povzneste
 

DeletedUser11297

Host
Upřímně, kdo by po přečtení takovéto zprávy hned mazal město? Pochopil bych třeba znechucený odchod od PC, ale proč bych měl hned ničit veškerý svůj postup ve hře. Někteří lidé mě opravdu nepřestanou fascinovat.
 

DeletedUser12629

Host
Nebýt toho klipu, tak jste mě dostaly... vážně super :D
 

DeletedUser12553

Host
V Androidu je to opravdu hrůza a k nepoužití !!!! Neustálé stahování , dokud to mobil nezaplní a nezaseká :)
 

DeletedUser2059

Host
Vážení hráči,
po pečlivém pročtení reakcí na tuto připravovanou velkou změnu jsem se rozhodl prosadit v týmu českého FoE diskuzi, jejíž výsledkem by měl být návrh odeslaný vývojářům do Německa, znění návrhu prozatím nebudeme zveřejňovat, ale budeme se snažit, aby lidé, kteří právě rodělali infarkt nebo jinou fyzickou úhonu byli rychle uzdraveni alespoň nějakou potěšující zprávou.
Bohužel diskuze na toto téma byla zařazena do programu jednání týmu až na 4. května 2015, což bude zřejmě pozdě, kvůli oslavám konce války, jež se konají ve stejný den mazání záloh vymazaných dat firmy Innogames.
Doufám, že alespoň video Vám pozvedlo náladu.
 

DeletedUser6524

Host
určitě je to apríl... já jsem chvíli před tady tímto myslela na to ať si dám bacha, že je apríl... ale pak klik klik klik, nějak mi to vypadlo z hlavy, protože jsem právě vstala a ještě ani neměla kávu a bylo to... bože to se jim teda povedlo, fakt klobouk dolů, ještě teď z toho mám od rána zážitek... :D
 

DeletedUser12630

Host
A spolu z ukončením prohlížečové verze končím i já. Na androidu je to dobré na občasný přístup když nejsem u počítače, ale prohlížečovou verzi androidem nenahradíte, dotykové ovládání není myš a 5" displej na mobilu není 24" monitor. A pokud tohle celé není vtip, tak z FoE končím, už jenom kvůli Vašemu přístupu k hráčům. Sbohem!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12550

Host
Jako apríl spíš beru, že zprovozní zprávy a cech i v mobilní aplikaci :)

Jinak co tam pořád v mobilní verzi chybí jsem už psal zde
 

DeletedUser4149

Host
Nějak tomu celkem nerozumím... a jsem dost naštvaná... hru hraju už několik let a dala jsem do ní hodně peněz... před týdnem dokonce 2.000,- ale nikdo mi v tu chvíli neřekl, že hra za měsíc končí, to je teda pěkně sprostý... :-(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru