Diskuze k ukončení podpory prohlížečové verze Forge of Empires

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

olili75

Nováček
A spolu z ukončením prohlížečové verze končím i já. Na androidu je to dobré na občasný přístup když nejsem u počítače, ale prohlížečovou verzi androidem nenahradíte, dotykové ovládání není myš a 5" displej na mobilu není 24" monitor. A pokud tohle celé není vtip, tak z FoE končím, už jenom kvůli Vašemu přístupu k hráčům. Sbohem!
souhlasím, taky to tak vidím... podraz jako hrom... :mad::mad::mad:
 

trojan1673

Moderátor
Člen týmu
Ale musím uznat, že po přečtení všech reakcí jsem docela překvapená :D
Podle mého se vtípek opravdu povedl a mazat města 1.4. kdo by to dělal :confused:
 
Naposledy upraveno:

WinJet

Veterán
Také mě ty reakce pobavili. :D Nečekal bych, že to někdo opravdu bude brát vážně. To je to, že většina lidí asi ani pořádně nečte obsah oznámení.
 

piskotek91

Komentátor
Nepřestávám žasnout nad tím, že to po těch reakcích se slovem "apríl" ještě dokáže brát někdo vážně? Napočítejte do deseti, nádech, výdech a přečtěte si tu zprávu ještě jednou prosím. :) Není přece důvod se zlobit, končit se hrou, natož někoho urážet. ;)
 
Je prostě úžasné, že se toto vlákno rozrostlo už na 9 stran.. na každé straně je minimálně několikrát zmíněno, že se jedná o Apríl a stejně se na každé straně najde jeden či více tvorů ( odmítám je nazývat hráč-i) co ze sebe vypotí nějakou zlostnou reakci.. :))
Obávám se že letošní Apríl jen tak něco netrumfne a měl by být založen a zarámován jako TOP aktivita co se tu za těch pár let zadařila :p
 

WinJet

Veterán
To ano a těch nových registrací. Škrty by měl dostat nějakou pořádnou odměnu za to, kolik nových lidí dnes natáhl na fórum. :)
 

trojan1673

Moderátor
Člen týmu
Možná bychom mohli udělat novou soutěž o nejlepší aprílový vtípek :D
Letos teda už ne, ale tak na příští rok. Co vy na to?
 

šmajda

Turista
tak to si dělají srandu.... 5% sleva na iPad je teda dost malá útěcha za to že tuto hru již nebudu moc hrát, Protože chytrý telefon dost dloho nebudu mít.
 

Thomas Jir

Znalec
Neposlouchejte Henzize! Dělá si z vás všech srandu, když sem píše APRÍL APRÍL APRÍL, není to pravda jste klamáni! Šíření těchto klamavých informací je jen východní propaganda.
Henzizi, nedělej si z nás apríl.


Musíme si uvědomit, že i když je ten apríl, někdo to nepochopí a když to pochopí a odepíše nám, tak nepochopíme, jestli si z nás dělá také srandu nebo to myslí vážně a to samé platí i pro lidi, kteří sem píšou, že to nepochopili, takže vlastně všechny dnešní příspěvky bychom neměli brát vážně.
 
Naposledy upraveno:
Sorry za výraz, ale ten "ocas" co si tohle vymyslel by si měl uvědomit, že tuhle hru hrají i lidi bez smyslu pro humor. Osobně vím o 3 lidech, kteří to jako vtip chápou, ale zároveň to berou jako výsměch. Mě osobně se to taky nelíbí. Díky bohu jsem zatím se supportem neměl žádný problém, vždy bylo vše napraveno, takže si odpustím nějaké citové výlevy na adresu autora toho velmi nepovedeného vtipu, kterému se upřímně zasmálo max 50% hráčů a zbytek by ho nakopal.
Nyní třeba čtu tohle (viz pics dole)
Gratulace, tleskám a jdu se pozvracet smíchy...

grc.jpg
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.