Diskuze k Výroční soutěži

NoVa

Moderátor

Člen týmu
nVicsF1.png

Tady můžete nechat komentáře či případné dotazy k soutěži. Nepište tu však odpovědi na otázky abyste tak ostatním neulehčili soutěžení. :)
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
To nevadí, věř že nejsi první a nejspíš ani poslední. :p Po vyhlášení si vás obepíšem ještě, nebo si to rovnou napiš sem do příspěvku. Příště pořádně číst zadání. :)
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Do konce soutěže zbývá poslední den a nějaké drobné, poslední možnost se ještě zapojit a odnést si nějakou tu odměnu. :)
 

DeletedUser

Host
Na začátek musím říct, že do soutěže jsem se nechal zlákat hlavně možností získat unikátní titul tady na fóru. Takže jsem rád, že jsem na něj dosáhl. Dál musím přiznat, že tahle soutěž byla z mého pohledu zatím nejzdlouhavější a nejnáročnější. Byla to výzva a očividně jsem ji zvládl pokořit.

Tímto chci jako vždy poděkovat moderátorům a ostatním členům českého týmu za hezkou příležitost okořenit si volnou chvilku (spíš poměrně dlouhou chvíli :D), a samozřejmě nesmím opomenout gratulaci ostatním výhercům. Stejně tak všem ostatním, co se odhodlali zapojit a, naštěstí pro ně, ne úplně nadarmo ;)
 
Nahoru