Diskuze k Valentýnskému výprodeji

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Toužíte po nějakém předmětu či budově, kterou se vám v minulosti nepodařilo získat? Nyní budete mít šanci. Zde se můžete ptát na různé věci ohledně výprodeje. Neptejte se však na to, co bude v nabídce. Nechte se překvapit :)
 

RomanS24

Člen
a seznam nabídek a cen někde najdu ? sice to je pěkná akce ale zase si inno myslí že si namastí kapsu.
 

DeletedUser3903

Host
Tak na černý pátek se dala pořídit například kompletní loď za přibližně 6,5k diamantů, což myslím že je férová cena. Ale nabídky typu 3x renovačka za 2,5k a podobně, to asi terno nebude :)
 

Dědeq

Znalec
Nejlepší by bylo eliminovat ten moment překvapení: sice obecně bude tendence se sem dívat častěji, ale pokud nebudu mít možnost se přihlásit do hry, tak bych rád předem vědět, jestli má cenu obětovat zvýšené úsilí...
 

RomanS24

Člen
Tak to sice běží ale tady si fakt někdo dělá doslova srandu 50bodu za necelejch 1000dia ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3903

Host
No začalo to slibně ale já, stejně jako většina dalších počkám, pošetřím diamanty. Určitě se tam budou skrývat i perly typu vylepšení strážního ohně a věže vítězství. :)
 

DeletedUser13872

Host
Co by tam mohlo být aby mě to vážně zaujalo? Netuším, co hraji jsem získal vše co jsem z eventu nebo historickejo okénka chtěl a za to co padá normálně jinde utrácet nebudu.
 

Dědeq

Znalec
Co by tam mohlo být aby mě to vážně zaujalo? Netuším, co hraji jsem získal vše co jsem z eventu nebo historickejo okénka chtěl a za to co padá normálně jinde utrácet nebudu.
Strom lásky pěknej, ale seznamovat se tu nechci a 200 spokojenosti nepotřebuju. 50 bodů je lákadlo možná pro začátečníky. Co bych bral, je upgrade na třešňovku nebo na velký most nebo na něco podobného. Ovšem ne za 5 k dia. Takže zatím jsem skeptický.
 

RomanS24

Člen
Strom lásky pěknej, ale seznamovat se tu nechci a 200 spokojenosti nepotřebuju. 50 bodů je lákadlo možná pro začátečníky. Co bych bral, je upgrade na třešňovku nebo na velký most nebo na něco podobného. Ovšem ne za 5 k dia. Takže zatím jsem skeptický.
upgrade na tholos za 100dia jeden bych bral ja:D
 

Dědeq

Znalec
Ceny vzácných předmětů musí zůstat rozumně vysoko, aby se z toho nestalo pay2win jako vyšité, protože kde si šmudla koupí jednu věc, sypač si jich může koupit až do limitu, což by taky udělal (aspoň že tam ty limity jsou).

Nicméně tady by byla ta příležitost naservírovat lidem právě tyhle vzácnosti.
Moštárna se po roce nechala doladit dokonce ještě o úroveň, k tomu přibyl mlýn. Ale bude příště vylepšení lodi, mostu, tholu nebo kolosa? Pokud ne a někdo to nestihnul, jako třeba já s mostem nebo památníkem hrdinů, může ty nedodělky smazat, nebo ještě bude příležitost je dotáhnout do konce?
Májka nejspíš kdysi byla báječná cena, ale dnes jich mám z truhel X a nepostavím ani jednu.
Chtělo by to nějaké informace, ne pořád jenom samá překvapení. Nechci marně hudrat, ale obrázek srdíčka mi zklamání z nezajímavé nabídky zajímavou neudělá.
 

Dědeq

Znalec
Opus magnum bych si i koupil, je to fajnová dílnička, a kdyby stála 1000, koupil bych si 2. Za 2600 si nekoupím ani jednu. Jsem prostě škrt.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru