Diskuze k Venuši

Nenašla jsem oblíbený odkaz "ZDE" u Venuše, tak to píšu sem. Máte tam překlep. Píšete, že je celkem 6 rozšíření, ale hned za tím uvádíte, že jsou 3 prémiová, 2 v technologii, 1 v mapě a 1 za medaile. No teda ale 3+2+1+1 je podle mě 7.... tak někde to asi máte blbě, tak si to opravte. Přeji pěkný večer :).
 

Fotřík 1.

Komentátor
Taky marne hledam zpetnou vazbu na novou eru. Dost me zklamalo, ze odmeny z nove VB se budou objevovat v osadach. Budou se tam aspon objevovat, aniz bych v te osade projevil nejakou aktivitu? Na osady jsem se uz davno vykaslal a odmitam to hrat.
 
Jelikos se nejspis zapomělo vytvořit vlakno k venuši zeptam se tady.
Ohledně te nove Vb
Neco si potrebuju overit neco zeptat

1. Co jsem si pozjistoval nevim to 100% tak VB by mela vytvaret relikvie co 4 hodiny v aktualne puštene osade samozrejme zalezi podle % (pokud dosahnete treba 80 tak dejme tomu bude mit 50% tak by mela vytvorit 3 relikvie dene.) Jestli jsem to dobre pochopil.
2. Pokud jsem to dobre pochopil :) tak staci si jit pro ten vyber treba 1 dene a vzit treba ty 3 relikvie naraz nebo se to do vyberu znova nespusti a musim chodit do osady kazde 4 hodiny?
Moc rad bych na tohle znal odpoved.
Jestli ma cenu vubec tuto budovu stavet
Omlouvam se za vlozeni do tohoto tematu spravne tema na venusi nebylo stale jeste vytvoreno.
Predem diky
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Nenašla jsem oblíbený odkaz "ZDE" u Venuše, tak to píšu sem. Máte tam překlep. Píšete, že je celkem 6 rozšíření, ale hned za tím uvádíte, že jsou 3 prémiová, 2 v technologii, 1 v mapě a 1 za medaile. No teda ale 3+2+1+1 je podle mě 7.... tak někde to asi máte blbě, tak si to opravte. Přeji pěkný večer :).

Díky, opraveno :)
A vlákno k diskuzi o Venuši přidáno. Omlouváme se , jaksi se na něj zapomnělo :)
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
1. Co jsem si pozjistoval nevim to 100% tak VB by mela vytvaret relikvie co 4 hodiny v aktualne puštene osade samozrejme zalezi podle % (pokud dosahnete treba 80 tak dejme tomu bude mit 50% tak by mela vytvorit 3 relikvie dene.) Jestli jsem to dobre pochopil.
2. Pokud jsem to dobre pochopil :) tak staci si jit pro ten vyber treba 1 dene a vzit treba ty 3 relikvie naraz nebo se to do vyberu znova nespusti a musim chodit do osady kazde 4 hodiny?

1. Ano. Pokud je na 80. levlu 50% šance že se objeví úlomek (nevím, to jsem nezjišťovala jak jsou přesně ty čísla) tak je to 50% šance že se v každém z 4hodinových intervalů objeví jeden úlomek.
2. Ano mělo by stačit jít tam jednou denně

Na beta foru jsem našla jeden příspěvek od moderátora. Nejsem nejlepší v angličtině ale jednoduchej překlad:
Každý den je rozdělen do 6ti čtyřhodinových "částí". Během každé této části je šance že se objeví v náhodný okamžik jeden úlomek. Na sebrání každého úlomku máte 24 hodin. Je možné, že se druhý úlomek objeví, když ten první ještě nebyl sebrán např. ve 2 hodiny ráno se objeví úlomek a další v 11:13 aniž by ten první byl sebrán.

The day is divided in 6 different timeslots. During this timeslot 1 shard can appear.
During this timeslot of 4 hours a shard can appear. This will be at a random time, there is no set time when the shard appears.
If a shard appears, you have 24 hours to claim this shard or it will disappear again.
It is possible that a second shard appears when the first one hasn't been collected yet. f.e. a shard appeard at 2 am and a new one appears at 11:13 am without that the first has been collected.
 

d arvit

Odborník
i kdyby dávala 100fb (a o tom pochybuji) denně tak do toho nejdu, zvlášt když uvážim jak drahá bude na výstavbu, tenhle bonus by byl dobrý jako druhý a hlavní by byl nějaký použitelný
 
Na 76lv to vychází asi 4,5 bodu na den,když budeš mít osadu vikingů,nebo japonců,tak skoro 7,na to že 76lv stojí skoro 50k bodů,tak to je absolutně nezajímavá velkolepka,možná pro zahrádkáře,co ji nechaj na 2lvl
 

Tomas 0482

Psavec
Ta velkolepka teda nic moc. Většina odměn je absolutně nezajímavá (stejně jako u chrámu) a asi pro polovinu těch odměn se ani nevyplatí chodit do osady a sbírat ten úlomek, jinými slovy ta odměna je tak špatná, že mi nestojí ani za sekundu času.
 
Ja treba nad touto VB vaham co se vzhledu tyce je pekna:)
Ale us mam mesto ve fazi ze neresim zbozi neresim FB ale resim % pro utocnou armadu
A jelikos mi tato budova v idealnim pripade da obcas zbozi a body tak nevim zda to neni zbytecne plytvani nejcenejsim zdrojem a to je ctvereckem v meste :)

Dodatek k nove dobe nevite co bude v nove ere za top jednotku
 
Naposledy upraveno:

matesov

Turista
Zdar všem,
tak nová doba je tady a hned na začátku zklamání opět z jednotek = těžká jednotka Ocelová pěst a Šampión opět dosah 2, proč tak málo - zase ??!!
A k tomu jsou pomalé a tím, že mají malý dosah, než se někam dohrabou a zaútočí, tak je po nich !!
Proč nemají obě jednotky dosah alespoň 8 - 10 ?! Jako tomu bylo u těžkých jednotek normálně.
Tím není Šampión Šampióne, tedy nejlepší jednotka, jak vyplývá z názvu, ale nejslabší článek jednotek a Ocelová pěst to samé !
Obě jednotky poměr 4/4 jsem vyzkoušel na nové mapě území a bor jsem prohrál - co že !!

Za mě tedy obě těžké jednotky opět k ničemu !!
 

matesov

Turista
Když se ví, že jsou obě jednotky a hlavně šampión k ničemu, tak proč se nepředělají bonusy/dosah nebo rovnou nevyřadí z nabídky, protože se stejně nepoužívají :)
Dopadne to jako v planetkách, že bude se používat jedna jednotka (Hřebíkář), max. dvě (vznášedlo) a ostatní budou na nic.

Těžká jednotka je vlastně tank a ten by měl tak nějak něco vydržet, ale hlavně má mít útočnou sílu a rozhodně ne dosah 2 ?!

tak používej jiný jednotky - neni to o tom používat těžký :p
šampioni stojej za :eek: už hodně dob...
 

matesov

Turista
A Malý postřeh – ve vesmírném přístavu/kolonie Venuše díky té žluté barvě a mlze vše skoro splývá, cesta není vidět vůbec, při stavbě není vůbec vidět, kde cesta je nebo není.
 

d arvit

Odborník
Dopadne to jako v planetkách, že bude se používat jedna jednotka (Hřebíkář), max. dvě (vznášedlo) a ostatní budou na nic.

ve většině dob se používá 1-2 jednotky + tuláci

Těžká jednotka je vlastně tank a ten by měl tak nějak něco vydržet, ale hlavně má mít útočnou sílu a rozhodně ne dosah 2 ?!

těžká jednotka je i rytíř s dosahem 1

kdyby každá těžká jednotka měla dosah jak střelec k čemu bychom potom měli střelce??
 
Nahoru