Diskuze k Venuši

Objevil jsem menší problem v mobilní aplikaci nevim jestli je to ojedinele nebo stejný problem ma vicero lidi.
Jedna se o to že pokud v venuši (kolonii) chcu stavět tak hra se začne jakoby hodně sekat a docela pochybuju že problem je u mě vzhledem k tomu že to jedu na nejvykonějši variante samsungu galaxy s21 ultra :)
Verze androidu 11
 

Dan 77

Veterán
Za 28 dní mi Létající ostrov dal toto: 260 výzkumáků, 1125 zboží, 30 jednotek, 2 uložení budovy, 4 renovačky, 4 hromadné motivační sady, 6 sad urychlení výroby, 22 nákresů na VB, mince a zásoby :D
To je za den průměrně: 9 FP, 40 zboží, 1 jednotku + nějaké předměty, kterých dává samotný Chrám lvl 60+ dostatek.
To samé dá nějaká budova z eventu na ploše 6×4 taky, jenom do Ostrova musíte investovat ještě hodně bodů, aby to dávalo aspoň tohle. :) Ale pěknej jako je...
 

Daniel V.

Psavec
Na 76lv to vychází asi 4,5 bodu na den,když budeš mít osadu vikingů,nebo japonců,tak skoro 7,na to že 76lv stojí skoro 50k bodů,tak to je absolutně nezajímavá velkolepka,možná pro zahrádkáře,co ji nechaj na 2lvl
Ta velkolepka teda nic moc. Většina odměn je absolutně nezajímavá (stejně jako u chrámu) a asi pro polovinu těch odměn se ani nevyplatí chodit do osady a sbírat ten úlomek, jinými slovy ta odměna je tak špatná, že mi nestojí ani za sekundu času.
Můžeš uvést výpočet a zdroj dat? Já počítal podle FOE Fandom, protože jsem nenašel procenta pro jednotlivé odměny u každého úlomku, tak jsem usoudil, že šance pro jednotlivé odměny je stejná (tedy např. u vzácného úlomku jsem počítal šanci 1/6 pro každou možnou odměnu). Takhle mi u Egypta/Aztéků vyšlo 26 FB + nějaké drobné denně pro lvl. 81.
ostrov lvl 87.
Když nebudu počítat ty neviditelné bugle ulomky ke kterým se nedostanu tak ty co se občas objeví jak mají tak je jich minium každy den cca 2 ulomky Fb jsem ještě nedostal ani 1
Ostrov mam od 1 dne na 80+
V PC se mi od stavby ostrova ani 1 nezobrazil ulomek.
akorat v mobilní aplikaci se mi zobrazují a to tak že nikdy ne všechny i po najití ulomku stale svití že je tam ještě nějaký i když vizalně není možné jej nalezt.
při přepnutí do pc zhasne a trvrdí že tam žadný ulomek není.
Hold nezbyvá než doufat že se budou touto problematikou zajímat přeci jen už se to ví od BETY :)
A docela by mě zajímalo k čemu je vlastně ten BETA Server.
(ja měl vždy za to že beta je od toho aby se daná věc otestovala případě nějakých nedostatku se problém vyřešil ještě před vydáním na žívé servery)
[ale zda se že tady BETA slouží jen ktomu aby se člověk předčasně dozvěděl jak boudou vypada věci příští a to v předstihu o 1 měsíc jak je u bety zvykem]
Za 28 dní mi Létající ostrov dal toto: 260 výzkumáků, 1125 zboží, 30 jednotek, 2 uložení budovy, 4 renovačky, 4 hromadné motivační sady, 6 sad urychlení výroby, 22 nákresů na VB, mince a zásoby :D
To je za den průměrně: 9 FP, 40 zboží, 1 jednotku + nějaké předměty, kterých dává samotný Chrám lvl 60+ dostatek.
To samé dá nějaká budova z eventu na ploše 6×4 taky, jenom do Ostrova musíte investovat ještě hodně bodů, aby to dávalo aspoň tohle. :) Ale pěknej jako je...
Tak to tak vypadá by bylo lepší vytvořit další a lepší VB
 

DeletedUser

Host
Tak koukám, že jsem se výpočtem cca trefil, za což jsem rád. :D


Za 28 dní mi Létající ostrov dal toto: 260 výzkumáků, [...] Ale pěknej jako je...

Čistě ze zvědavosti, Ty jsi tady na tom byl jak s úrovní? Ať se nespoléhám, jen na jeden zdroj :D
 

Dan 77

Veterán
:) Když jsem to psal, měl jsem lvl 50. Samozřejmě jsem ale sbíral data už od doby, co jsem to vůbec vztyčil ve městě.

Během 29. a 30. dne mi Ostrov dal dokonce 220 FP, to už zní zajímavěji, ale bylo to spíš štěstí, od té doby zase nic moc, ačkoli jsem Ostrov zvednul pak na lvl 60.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Máme průměrnou distribuci jednotlivých typů úlomků a některých odměn, ty nepodstatné jsou přeskočeny (jejich výpis zde), ze zkušenosti mi to zhruba sedí.
podle sloupců:
úroveň Ostrova
počet úlomků/den
Obyčejné
Neobyčejné
Vzácné
Body/den (za | pro osady Aztéků a Egypta)
Zboží/den ( za | pro osady Vikingů, Mughalů a Japonska)
Jednotky/den
Tuláci/den
Běžné předměty/týden (8h zrychlení mincí, 6h zrychlení zásob, hromadné zušlechtění)
Vzácné předměty/týden (malá renovačka, velká renovačka, uložení budovy, záhadný úlomek)
1RJPRhW.png
 

dudasek

Znalec
když už jsem to nakousl:v ojedinělých je jakýsi "Záhadný úlomek": už ho někdo našel?co to bylo??
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
To jsou odměny specifické pro jednotlivé osady, jsou taky zohledněny v té tabulce, a jsou zatím dvě:
  • 150 bodů výzkumu, exkluzivní pro Aztéky a Egypťany
  • 300 zboží z éry hráče, exkluzivní pro Vikingy, Mughaly a Japonce
 
Po hodně dlouhem testováni ( od prvního tydne teto budovy ji mam 80+) začinam litovat stavby letajícího ostrova tato budova se mi nezdá dost vyhodná vzhledem k ceně jakou ma její misto ve městě ( čtverečky).
Neustale člověka nutí mit otevřenou nějakou osadu a každy den tam hledat kolikrát velmi dobře ukryté minikvětináče. A začinam vážně uvažovat o jejím strhnutí a nahrazením rozumnějším a to i přes to že současně je na 88 jen co dodělam poslední mingulskou osadu.
Ohledně toho strhnutí se chci zeptat jde to ještě u takto vysoke VB popř dostanu stoho něco nebo ze zdroji do toho investovanými se mužu rozloučit
 

Anti Bílý

Psavec
Já jsem byl do spuštění nové doby s LO velmi spokojen. Za rok provozu mi dala velké množství renovaček i uložení budovy. Bohužel s novou dobou se z LO na 115. lvl stala celkem zbytečná budova. Dává jen velmi řídce a vesměs odpad. Zkusil jsem změnit osadu, ale je to marný. V tomhle náhoda prsty nemá.
 
Já jsem byl do spuštění nové doby s LO velmi spokojen. Za rok provozu mi dala velké množství renovaček i uložení budovy. Bohužel s novou dobou se z LO na 115. lvl stala celkem zbytečná budova. Dává jen velmi řídce a vesměs odpad. Zkusil jsem změnit osadu, ale je to marný. V tomhle náhoda prsty nemá.
Co se renovaček tak mam vše upgradované a stejně jako každy rok mi ji zustava stale vic a při tempu 1 eru cca za rok a člověk ji je schopny udělat do 1 měsice a pak zbylych 11 měsicu čeka a zhromažduje kde co všechno tak je to celku zbytečné
 
Nahoru