Diskuze k Venuši

Objevil jsem asi chybu v nove době
V aplikaci mi to pise ze v osade je min 1 ulomek ale fyzicky ho nemuzu najit a kdys zapnu hru v prohlizeci tak to pise ze momentalne neni zadny ulomek.
Je toto u me ojedinely problem nebo ma tento problem vicero hracu
 

Karol19097

Turista
Michalku, jsem na tom stejně..na telefonu mi to psalo, že je tam úlomek, ale nikde jsem ho nenašla. Tak jsem logla na komp, že to třeba bude lepší hledání a teď to píše, že tam žádný není..:D
 
Jinak cekal jsem ze se to objevi casteji zhruba za poslednich 30 hodin dejmetomu se objevily 3 kusy. Aktualni uroven ostrova 86 pri cemz 80+ us mam minimalne 24 hodin
 

Fotřík 1.

Komentátor
Ulomky tedy pekne zabugovane. Hlasi, ze ulomek je, ale na mobilu jsem ho snad jeste nevidel. Na PC take obcas neni nikde videt ani po dukladnem zkoumani, ale tam se pri trose trpelivosti po chvili ukaze. Zatim se mi nepodarilo v te chybe vysledovat nejakou pravidelnost.
 

DeletedUser

Host
Na 76lv to vychází asi 4,5 bodu na den,když budeš mít osadu vikingů,nebo japonců,tak skoro 7,na to že 76lv stojí skoro 50k bodů,tak to je absolutně nezajímavá velkolepka,možná pro zahrádkáře,co ji nechaj na 2lvl
Můžeš uvést výpočet a zdroj dat? Já počítal podle FOE Fandom, protože jsem nenašel procenta pro jednotlivé odměny u každého úlomku, tak jsem usoudil, že šance pro jednotlivé odměny je stejná (tedy např. u vzácného úlomku jsem počítal šanci 1/6 pro každou možnou odměnu). Takhle mi u Egypta/Aztéků vyšlo 26 FB + nějaké drobné denně pro lvl. 81.
 
ostrov lvl 87.
Když nebudu počítat ty neviditelné bugle ulomky ke kterým se nedostanu tak ty co se občas objeví jak mají tak je jich minium každy den cca 2 ulomky Fb jsem ještě nedostal ani 1
Ostrov mam od 1 dne na 80+
V PC se mi od stavby ostrova ani 1 nezobrazil ulomek.
akorat v mobilní aplikaci se mi zobrazují a to tak že nikdy ne všechny i po najití ulomku stale svití že je tam ještě nějaký i když vizalně není možné jej nalezt.
při přepnutí do pc zhasne a trvrdí že tam žadný ulomek není.
Hold nezbyvá než doufat že se budou touto problematikou zajímat přeci jen už se to ví od BETY :)
A docela by mě zajímalo k čemu je vlastně ten BETA Server.
(ja měl vždy za to že beta je od toho aby se daná věc otestovala případě nějakých nedostatku se problém vyřešil ještě před vydáním na žívé servery)
[ale zda se že tady BETA slouží jen ktomu aby se člověk předčasně dozvěděl jak boudou vypada věci příští a to v předstihu o 1 měsíc jak je u bety zvykem]
 
Betu vyvojari nectou podle me,doted tam neni nikdo shopnej vysvetlit jak fungujou ty 4h odpocty,maj v pazi,neco splacaj a ani nevedi jak to funguje,rok vymejslej novou dobu a pak jen prevlecou planetky do zlute a vypustej jednu z nejhorsich velkolepek ve hre,ale malinko to vyvazi ze je nejhezci
 
Tak koloseum je jeste horsi,ale nestojej nesmysl jako ostrov,kdyz prihlednes co ktera velkolepka stoji,tak ostrov jednoznacne vede,4500 surovin a kvanta bodu,pak ti vypadne nejalej planek,mince,medaile,vojacek:)
 

Svatej

Legenda
Tak víceméně nejviditelnější změna ve městě je pro mě s každou novou dobou vzhled cest. A musím říct že jsem z venušských cest docela zklamaný. Jde o stejnou texturu jako v planetkách, jen o odstín tmavší. Asi se mi víc líbil kontrast mezi cestami z předchozích přechodů, jak barevně tak i použitým vzorem.
 
Nahoru