Diskuze k verzi 1.233

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Nemáme k tomu zatím info, ale jakmile bude povolena pro všechny dáme o tom vědět, stejně jako naposledy s denními výzvami. :)
 

Klogg

Komentátor
v nové verzi na pc zlobí výroba vojáků... prvních pár kasáren správně naběhne a pak už se to seká a nedá se dát výroba ani jednoho vojáka...
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
O tomto problému víme a na nápravě se pracuje. Stává se to tehdy kdy jsou alespoň ve třech kasárnách připravené jednotky k výcviku, to pak rozbije jak produkční tak armádní kolotoč i jiné vedlejší efekty, nicméně obnovení hry by to mělo prozatím vyřešit.
 

Klogg

Komentátor
někdo by se měl zamyslet nad CB... jedny CB máme topky, kdy máme co dělat, abychom se chytli a další CB máme 6 mrtvol??? Takže buď sto nebo nula a nic mezi tím? Kdyby to takhle nebylo už 3 měsíce... takhle jsou celé CB úplně k ničemu. Dnes zabereme mapu aniž bychom se snažili a nikdo další nevyjede dál než za druhé území i když jim to nezavíráme. Příští CB bude peklo... to fakt někoho baví?

Celý systém LB, které končí na hodnotě 1.000 je opravdu hodno génia... asi jediné topky mohou být spokojené, jednou jsou proti sobě a jednou proti schopným, které převálcují levou zadní. Zbytek serveru se dívá.
 

michalek389

Psavec
Stim lze akorat tak souhlasit.
1 cb si lidi v malých cehach zahrat a to jen možna pokud se tam střetnou takto aktivní alespon 2 cehy a další dou do 1000 a tam chytnou cehy daleko s vice lidma a aktivitou je nedoženou chtělo by to CB oddelit i podle poctu clenu npř. 1 -40členu a 41až 80 členu protože je opravdu nerealné bojovat třeba v 10 lidech i když jsou aktivni proti 80 lidem.

Ono v pruběhu času se všechny cehy co trochu hrali přesunuli ke konci cb.
 
V nové verzi nejde víc než jen zadávat hromadně armádu ale i výrobu zlobí i přepínání zpráv, přeskakování a posouvání
v inventáři u zpráv se nemohu přepnout z cechu na společenské, musím vždy vyjet ze hry a znova se vrátit u inventáře
se také nemohu dostat z budov na velkolepky a ani ,,obracet listy" vše vždy vyžaduje vyskočit ze hry a znova se vrátit....
a jakmile to jednou přepnu podruhé už to zase nejde....a zase ven atd...
 

Klogg

Komentátor
např u scény věků musím hru restartovat, aby se mi ukázal výběr, pokud v té době je už hra spuštěná a výběr přijde později (na PC)
 
Nahoru