Diskuze k verzi 1.236

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Brzy aktualizujeme hru na verzi 1.236, pokud máte ke zmíněným změnám nějaké poznámky či zpětnou vazbu, tady se můžete rozpovídat.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Jelikož je to globální nastavení pro jednotlivé komunity, můžete si to ověřit sami návštěvou například slovenského, anglického nebo beta fóra, tak to tu nijak neovlivníme a záleží to na "vyšší moci" kdy a co se s tím dál bude dít. Netahejme tu prosím politiku a držme se téma nové verze, díky. :)
 

Stanley Tweedle

Komentátor
Napadne někdy konečně někoho opravit ten nesmysl v krčmě, kdy naprosto nejsem schopen ovládat položku "Posílení krčmy" ?
Aktivuje se automaticky jako první věc, když do krčmy vlezu, i když bych o použití této položky rád rozhodl sám - kdy a jak jí použít...
Nebo nám to příště bude vylepšeno tak, že se automaticky spustí i nákupy v krčmě, ať chci nebo ne ?
Nebo jsem vážně jedinej, kterýho to vytáčí ? (Chtěl jsem napsat sere, ale asi se tu občas objeví i někdo nezletilej) :cool:
 

Budik

Dopisovatel
Napadne někdy konečně někoho opravit ten nesmysl v krčmě, kdy naprosto nejsem schopen ovládat položku "Posílení krčmy" ?
Aktivuje se automaticky jako první věc, když do krčmy vlezu, i když bych o použití této položky rád rozhodl sám - kdy a jak jí použít...
Nebo nám to příště bude vylepšeno tak, že se automaticky spustí i nákupy v krčmě, ať chci nebo ne ?
Nebo jsem vážně jedinej, kterýho to vytáčí ? (Chtěl jsem napsat sere, ale asi se tu občas objeví i někdo nezletilej) :cool:
V telefonu musíš kliknout na aktivovat, ale na PC se aktivuje samo, jak píšeš.
 
Nahoru