Diskuze k videoreklamám v mobilní aplikaci

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Tady můžete diskutovat o novinkách které přichází spolu s videoreklamami. Zajímají nás vaše názory, nebojte se o ně s námi podělit.
 

Budik

Dopisovatel
Ahoj, vztahuje se bonus semenné banky na auto motivace? Zatím mi to moc nepřijde, ale 10. lvl je 10. lvl :cool: (1 plánek ze 114 motivací)
 
Tohle se mi objevuje už nějakou dobu. Když jsem to videl poprvé, mel jsem velké nutkání s hrou skončit. Za mě: už takhle mě obtěžuje, ze například při otvírání hostince se mi objevi okno s nabídkou reklamy a ne hospoda. Ještě malý krůček z vaši strany smerem k prosazování reklam a najdu si jinou zábavu.
 
Ja si myslim, ze super. Zadnym zpusobem me to neobtezuje, vyvojarum z toho kapne nejaky zisk. Je to jedina hra u ktere sem zustal dele nez rok a jeste dlouho planuju :). Zatim to teda vypada, ze pokud clovek investoval do hry nejakou tu korunku reklamy nevidi. Coz je super nemam problem podporit vyvojare za hru ktera je zadarmo a podle meho jedna z nejlepsich mobilnich her vubec. Snad se to casem nebude stupnovat. Uvidime :)
 

majk1a

Komentátor
Chci se zeptat. když dám hromadnou motivaci a chci současně plnit úkol namotivuj 30x, tak se mi nesplní...
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
A ta otázka je kde? :) Motivace z té hromadné se počítají k úkolům, zkus si hru obnovit, třeba se to jen špatně zobrazuje.
 

erza scarlet

Dopisovatel
Takže milé Inno, můj názor na reklamy je, že jste padli už na absolutní dno. Aby bylo jasno, můj manžel dělá v herním byznysu 10 let. Sama dělám v obchodě a eshopech přes 7 let. Marketingu se věnuju 6 let (a stejnou dobu řeším také zákazníky na podpoře), Takže vím, že sellovat se prostě musí a prachy jsou nezbytné. Produkt se sám nezaplatí a je NORMÁLNÍ za něj zaplatit.

A vy jste udělali co? Dementní reklamní truhly mám po celém městě, dokonce jste to narvali i do questu, který nejde přerušit!!!! To mi to tam ted bude viset a obtěžovat každý den? Stejně jako ikona nad krčmou?
MŮŽETE SI ZA TO SAMI! Možná, kdybyste se nezbláznili s CB, přestali ignorovat cvc a vyladili další herní záležitosti, tak by to fungovalo. Víte, proč to nefunguje? Já vám to povím. Jsem top hráč (#290) a ani zdaleka na tom nejsem jako hromada jiných, co mají na účtech 52 000 diamantů a víc!
  1. Průměrný nolifer hráč protočí na CB bitvách kolem 2000 bojů. Netuším, kde je medián, ale tipovala bych si nějakých 300 bojů na hlavu (když nepočítám zcela mrtvé nebo nové hráče) - to jsou tisíce diamantů za jeden CB cyklus, pokud jste v dia. A v dia je každý, protože to máte co? Špatně odměřené. (a to ještě ani nepočítám masivní množství odměn, kdy téměř každou druhou bitvu něco dostanu, to je zcela absurdní)
  2. Expedice dávají při štěstí cca 200 diamantů týdně,někdy se poštěstí i víc.
  3. Taky tu máme farmy jiných světů, nebot jste ještě stále nezakázali sdílení diamantů napříč světy :D :D :D Ty generují hráčům další stovky až tisíce dia. Mrkněte se občas na to, co mají hráči napříč světy za vesnice. Viděla jsem město se 150 studnama. Moc hezké...
  4. Máte herní tools, které umožnují předem vidět dokončenou výrobu, takže člověk ví, kam zacílit Modrou galaxii. Lidi to mají nainstalovaný v prohlížečích, viděla jsem to u kámoše
  5. Dáváte (skoro až otravné) eventy každých 14 dní. Z toho se rodí přeboostělé budovy, které musíte znovu a znovu vylepšovat. Hráči jsou nenasytní a reagují stejně, jak agresivní důchodce na slevu v Lídlu. Musíte jim dávat víc a víc. Absolutně zmizel důvod mít klasické domy a spokojenost a to už i u nižších dob, pokud chytnete dobrý event. Koupit barák za dia??? Pošlete mi prosím statistiky, kolik toho hráči za dia koupí. Naposledy jsem tak učinila před 8 lety.
Když máte bysnys model založený na dia, tak se nemůžete divit. Ono by to možná vyřešila také moderní forma předplatného. Za rozumnou a únosnou cenu.
Jenže vy jste nacpali dia už úplně všude, takže člověk prostě NEMUSÍ koupit nic. Vylepšení a balíčky máte naopak směšně předražené, takže to koupí jen hlupák nebo zoufalec. Na pár nákupů dobrý, plošně vás to nezaplatí.

A úplně nejvíc mě rozčiluje, že já jsem za dobu 10 let do forge dala celkem kolem 6000 kč (je to jen odhad) a stejně mně tam ty reklamy nacpete.
Mně... Jsem na tom úplně stejně, jako hráč #22 v globale, co se naparuje, že Innu nikdy nezaplatil ani korunu a sedí tu 24/7 a jeho účet zdobí 80 000 dia po tom,co už si ve vesnici koupil snad úplně vše.
Amen
 
Naposledy upraveno:

erza scarlet

Dopisovatel
jo a ještě bych doporučila podívat se na sociální složení hráčů a to hlavně platících hráčů. Možná byste se divili, co za skupiny lidí, věkový průměr, vzdělání (potažmo i inteligence samotná) a bydliště tuhle hru hraje a kdo tahá prachy z peněženky.
mnoho zavedených změn jen boostuje přeboostěné, naproti tomu klidné hrací mrtvolky neoživí prakticky nic. Ale to už vy víte nejlíp ve vašich statistikách :))
 

majk1a

Komentátor
A ta otázka je kde? :) Motivace z té hromadné se počítají k úkolům, zkus si hru obnovit, třeba se to jen špatně zobrazuje.
Proč nesplním úkol 30xmotivovat nebo zušlechťovat(dej si hromadnou motivaci a současně nech otevřený úkol) pokud motivuji přeš radnici 30x stačí), to by jsem musela neustále obnovovat hru, o dalších chybách ve hře psát nechci
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
A opravdu se bavíme o tom samém? Protože mně to funguje správně, ani jsem nepostřehl žádné další stížnosti od doby co to opravili při původním zavedení kdy to opravdu nefungovalo. :)

xTicMfl.gif
 

erza scarlet

Dopisovatel
Na absolutni dno je to jeste hodne daleko,staci se podivat na nove Diablo. Nicmene pokud te dobre chapu tak by jsi nejradeji ze hry odebrala diamanty a nakupovala za realne penize nez se divala na reklamy ?
Jo to máš pravdu, na to jsem zapomněla. Ale Diablo je takový úlet, že už to překročilo hranici vnímatelného světa :D Ne, diamanty bych neodstranila, ale zvedla bych jejich hodnotu (aby byly vzácnější). Proč si máš kupovat něco, čeho máš dostatek? Jako třeba mi to zkresluje, že hraju už tak dlouho. V Dead by daylight museli také udělat ohromnou změnu získávání perků, protože noví hráči už to prostě nedokázali dohnat. Ale pořád si myslím, že těch odměn je zbytečněmoc a opět to boostuje přeboostělé. Vyjádřila jsem se smysluplně? :)
 

Kashttan

Nováček
Co znamená "pořízení herního předmětu?" Znamená to i jakékoliv zakoupení dia? Pokud jo, tak by mě zajímalo kolik hráčů má tu chybu, že se jim reklamy zobrazují i když by neměly.
 

Kashttan

Nováček
Tak dle podpory to chyba není. Hra bez reklam je podmíněná blíže nespecifikovanými tajnými podmínkami. Kdyby mi řekli, že mám nakoupit ještě jednou za 500 tak to možná kvůli reklamám udělám. Ale takhle už do hry nic sypat nebudu, chtěl jsem podporovat vývojáře, ale ať je tedy podporují reklamy. Můj nákup dia rozhodně nebyl jeden za 79 korun. Něco jsem utratil a odstranění reklam by za to bylo fér. Tohle mi přijde hnusné. Když ani nevím, jestli třeba nemám na ios horší podmínky než na androidu. I ve hrách, kde je reklama po každém kliknutí se dají reklamy odstranit, často třeba za těch 79 korun nebo kolem stovky. To je fér koupit si balíček "bez reklam", ale jako podmínku udávat nakupování s tím, že možná ti jednou reklamy vypneme...
 
Nahoru