Diskuze k Virtuální budoucnosti - 1. část

DeletedUser12887

Host
Uvidíme hlavně konečně se to pohne trochu dál už to bylo moc dlouhé..
Sice je oceán dost veliký ale čeho je moc toho je příliš:)
Jinak brejle 3D už měli v Americe dávno, sice jsem je viděl v Německu na americký pouti, ale beztak je to asi 30 let zpátky :-D
 

DeletedUser12887

Host
Jinak když už je to oficiální ta terakotova armáda bude dávat teda oba bonusy ?

Útok i obranu v lepším poměru nebo jak to bude fungovat ?

Jinak VR jako taková spíš je dejme tomu přechod mezi opuštěním země a vody a startem na další planetu..

Tady spíš by pak šlo o to, že je to vcelku nekonečná záležitost tak doufám, že VR nebude mít 200 části..

Co se expedice tyče bude mít vliv hned na tuhle expedici nová doba nebo to pojede podle původního scénáře a nové jednotky se budou projevovat až další týden?
To samé víceméně platí i u vyjednávání a surovin nové éry.

Jinak co týkalo těch rozšíření pokud mě paměť neklame už jsou zatím pouze dve nebo tři jedno za diamanty pouze ve virtuální budoucnosti, jedno z výzkumu pouze ve virtuální budoucnosti a jedno pravděpodobně na mapě virtuální budoucnosti první části včetně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
200 částí mít nebude, spíš tak 8 až 10. :D
Expedice, pokud jí načneš dnes a do nové éry přejdeš zítra by měla mít ještě staré jednotky, přičemž relikvie už budou padat z nové éry.
Rozšíření - ze slíbených 5ti je ve hře zatím jen 1. ;) Takže jich bude dost i pro nenažrance jako já - 2 za dia, 1 za mapu a 1 za výzkum.
 

DeletedUser12887

Host
Díky za info.

S těma jednotkama jsem na to právě zvědavý, ale ta první část většinou v obranach ještě nebyla projevena, tak to nejspíš bude tak i teď.
 

Fotřík 1.

Komentátor
Potesili me, ze konecne je tu nova era, k tomu se zajimavou velkolepou budovou. Jen se mi zda trochu prehnane dobyvani hned 130 sektoru.

A co mi vadi nejvic, ze to zase bude spustene v 11 nebo ve 12, kdy je velka cast hracu v praci a nema cas se tomu venovat. Predpokladam, ze prave z techto hracu ma Inno nejvice penez, a tak by mohli takove veci spoustet v priznivejsi dobu, kdy bude mit vice hracu rovne podminky.
 

DeletedUser13569

Host
Uvidíme kdy do virtuální budoucnosti nakouknu ale brzy to nebude. Problém je že stále to chce orichalkum a mě se zásoby tenčí a blbě se mi to na Ečku shání oceánská za ledovku k výrobě orichalka.. Nebýt tam ty přístavy je to lehčí
 

DeletedUser12887

Host
Podle mě na to bude času dost, akorát tam nebude každý hned první:)
Jinak to zatím celkem jde a je to všechno podobně jako když se spouštěly předchozí éry, tentokrát přišla ještě o dvě hodiny dříve, než ty předchozí.

To dobývání 130ti sektorů akorát teda evokuje to, že další část jen tak nebude.
 

DeletedUser12887

Host
Trochu mi přijde složitější expedice ve virtuální době skoro bych to viděl na pokraji hratelnosti.
Sice chápu, že to nemá být úplně jednoduché, ale zase tak, že to nejde skoro vůbec je celkem škoda.
Ty jednotky jsou proti těm, které je možné použít nadstandarne odolné a jsem teda zvědavý kolik hráčů to bude schopno uhrát.
Na mobilu není možné rozpoznavat důležitá pole v terenu tím je to téměř nehratelne.
No je to první expedice tak se to časem snad podá, ale pro běžné smrtelníky teda to bude si myslím výkon nadlidský.
Nemám teda žádné závratné bonusy a s velkým manevrovanim jsem došel na 56. střet, ale časově je to hodně náročné a místo usnadnění se mlátí do jedné jednotky několik minut.
 

DeletedUser13384

Host
Konecne jsme se dockali nove doby a musim rict ze po vizualni strance je opravdu povedena. Oceanska budoucnost nebyla spatna ale kdyz mel nekdo zastavene mesto ciste oceanskymi budovami tak to tam vypadalo jako na skladce :).
VB je vyborna, konecne mam i ja nejakou tu obranu coz se sem tam hodi a utocnych bonusu neni nikdy dost.
I kdyz byla mapa docela rozsahla tak jsem mel hotovo v radech desitek minut pac vse slo dat kombinaci 8x uhor nebo 8x zelva temer bezeztrat a to vse na ciste auto.
Co me zarazilo byla expedice. spousta hracu si stezovala ze je temer nehratelna nebo zbytecne tezka tak jsem si dal cas a zkusil dat vsech 64/64 ciste bojem a musim rict ze to sice tezsi nez oceanska budoucnost je ale rozhodne to neni zadna hruza. za celou expedici mi umrelo neco mezi 20-30 jednotkami a to jsem jel temer polovinu boju na cisty automat (uz me to tak nebavi jako kdysi :). bonus mam sice docela vysoky ale neaktivoval jsem nic extra navic.
Celkove jsem zatim velice spokojeny takze doufam ze dalsi casti budou jen lepsi a lepsi :).
 

DeletedUser12887

Host
Tak nikomu to neberu ale ta první etapa kdy se teprve zjišťovalo bez jednotek nové doby jak to zahrat nebyla úplně na klídek:)
Takže příští expedice už pojede jak po másle:)
Asi jsem neměl zkoušet co to dovede ale počkat až to zahraje někdo další :-D
Nicméně i tak si myslím, že to zase tolik hráčů bojem nezvládne.

A jasně čas jsem si taky s tím dal, ale na MT a to je rozdíl proti PC.

Expedice má nebo měla tu vlastnost, že je pro hráče na MT jako alternativa k CvC, takže uvidím příští týden jestli se mi to povede zahrat i na MT lépe, než předchozí.

Jinak co se týče toho zpracování nejlíp to vystihl příspěvek jak pejsek a kočička pecou dort.
To přesně sedí protože to vůbec není ucelené.
Na grafiku jako takovou mi líp padla oceánska budoucnost tohle je takovej zmatek ve městě.

Není tady vůbec dvouprouda silnice takže buď se mely udělat výrobny které je nepotřebují nebo to od základu neladi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

trojan1673

Veterán
Za mě jsou expedice propadák.
Pokud to mám procházet bojem (a že to jsou nervy pokud nemáte bonus do nebes), tak čekám rozumné odměny za docela ztrátové projetí, ale toto?
Obřadní oheň a podobné hlouposti, opravdu nepotřebuji :confused:.
Ty odměny mohli trochu zlepšit, když už to tak ztížili.
Jedná se mi o 4 úroveň, kde jsem to procházela v Oceánovce také bez velkých ztrát.
 

Svatej

Legenda
trojan1673: Já byl naopak rád, když jsem horko-těžko vyškrabával poslední bodíky z inventáře na plánky terakotky a najednou padly 2x 100FB relikvie... proto mám expe tak rád. :D
 

trojan1673

Veterán
Lorde to bude tím, že tě má INNO rádo, mě né :D
Já sice nešplhám Chrám vysoko (snad na něj jednou dojde), ale těch 100 FB jsem viděla za celé expedice jen jednou :(
 

DeletedUser12887

Host
já taky nemám chrám vysoko, dostanu občas 100 FB, mnohem radši teď suroviny, ale co takhle psali hráči jiní stejně to mají i na vysokých levelech a dostávají spíš plívy, než ty lepší odměny
ta expedice má hlavně být hratelná a bavit a to se podle mě teď taky moc nepovedlo

jinak na pevné odměny lepší mít vysoko Frontenac, ale pak teda tahle součást hry (expedice), kdy aspoň o něco šlo, jde do ústraní a ty opakující se úkoly až se vyčerpá zásoba příběhu, což dlouho trvat nebude, taky bude opět pouze stereotypní
 

sejbaj

Nováček
Bylo psáno, že : .... 5 rozšíření (rozšíření za medaile už bylo uvolněno) - to jako opravdu? Pro mě teda nebylo uvolněno. Jak to je, ale opravdu?
 
Naposledy upraveno:

Kayro

Znalec
Za mě jsou expedice propadák.
Pokud to mám procházet bojem (a že to jsou nervy pokud nemáte bonus do nebes), tak čekám rozumné odměny za docela ztrátové projetí, ale toto?
Obřadní oheň a podobné hlouposti, opravdu nepotřebuji :confused:.
Ty odměny mohli trochu zlepšit, když už to tak ztížili.
Jedná se mi o 4 úroveň, kde jsem to procházela v Oceánovce také bez velkých ztrát.

Myslim ze uz dopredu pocitají s terakotou,kdo ji nebude mit na slusnem levelu jako kdyby nebyl :)
 
Nahoru