Diskuze k vylepšenému režimu přestavby

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dědeq

Znalec
Uložení konceptu navíc řeší jeden dosavadní nedostatek, a sice když v závěru složité přestavby zůstane v překladišti jedna budova, a vše se musí jet znovu (na jiné řešení jsem nepřišel). Takže palec nahoru.
 

Svatej

Legenda
snad zároveň provedli něco se stabilitou při ukládání velkého množství změn, aby mi to zas po 3 hodinách práce v módu nespadlo při ukládání. ;)
 

Dědeq

Znalec
snad zároveň provedli něco se stabilitou při ukládání velkého množství změn
Vlastně by to mělo fungovat jako někde v excelu - když máš velký soubor se spoustou práce, to nejlepší, co pro sebe můžeš udělat, je čas od času ho uložit (nebo nastavit automatické ukládání). Pak už by se mohlo stát jedině to, že by ti to spadlo při tom ukládání konceptu :D
 

Dan 77

Veterán
Ten koncept se bude ukládat automaticky, nebo jak? V příspěvku není uvedeno žádné tlačítko pro uložení konceptu.
 

Svatej

Legenda
hmm, tak beru svůj opatrný optimismus zpět. Stačí změnit rozmístění mých 110 svatyní, ani nehýbu cestami a už mi to dělá nekonečné načítání při uložení. :mad:
 

Svatej

Legenda
Jj, jen do mě. Sousedovi chcípla koza a tak dále... :D :D :D
Pro tvé potěšení ještě dodám, že po skončení eventu jich cca 30 ubourám. Bejvaly doby kdy to byly jediné budovy na FB krom VB které jsem měl. Ale od té doby přibyly do města různé (lepší) budovy vyžadující pro produkci FB motivaci a mé solární městečko trpí každý den nedostatkem motivací. :( Nutno dodat že moje nedávná absence ve hře tomu ještě pomohla... uvolněné místo zaberou fontánky. :D
To taky bude boj s přestavbou...:rolleyes:
 

Dědeq

Znalec
No já ti to přeju, ale 110+ motivací bych při svých 79 přátelích dával dohromady jen horko těžko, tak volím sice rabovatelné, ale pro mě jistější terasy :)
 

Hyso

Dopisovatel
No já to ani nezkouším,protože při celkovém odstranění města se resetují časy u spojených budov.
 

Hyso

Dopisovatel
Nemůžu to potvrdit,při malé krabici je to v pořádku,stavím si,kombinuji a časy jdou dále. Když jsem klikl na tu velkou,objevilo se varování nebo oznámení,že časy se resetují a dál jsem nezkoušel.
 

Mrtvejmagor

Veterán
To se mi objevili jen poprvé když se to spustilo pak se to zpravilo, teď jsem předělával město a nic se mi nezobrazilo
 

Hyso

Dopisovatel
Tak to se cítím úplně výjmečně.
Když kliknu na ikonku"Odebrat vše" objeví se mi okno;
Uschovat všechny budovy a obsahuje text;
Opravdu chceš odebrat všechny budovy a ulice z města a přesunout je do dočasného skladu? Měj na paměti,že budovám sady,které potvrzením rekonstrukce rozdělíte,se resetuje čas výroby.
 

Dědeq

Znalec
Tak to se cítím úplně výjmečně.
Před roztržením setu mě to varuje, i když to dělám ručně po jednom kousku. Po uložení přestavby ale jede výroba dál.
Pokud by se při využití nové funkce hromadného vyklizení časy resetovaly přesto, že sety poskládáš opět správně, tak by to byla dle mého nezamýšlená nová vlastnost (čti chyba programátora).
 

Hyso

Dopisovatel
Já měl strach to použít a přitom nejde o zlaté trenky,nejsem ten který všemu rozumí. A když budu přestavovat město,použiju nový mód bezestrachu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru