Diskuze k Zimní události 2017

Téma v sekci 'Archív' založené uživatelem carameels, 27. lis 2017.

Thread Status:
Uzavřeno pro další odpovědi.
  1. Yangus

Yangus Psavec

Registrace:
    5. říj 2016
    Pro mě to finančně náročné určitě nebude.;)
    Dnes je konečně pro šetřílky konečně skrýš tuláků, přeji hodně štěstí. Já získal v loni hned 3

2. Dacan Strom

Dacan Strom Nováček

Registrace:
    16. srp 2017
    Mě ty 4 zatím stačí. ;)

3. Ferdinanda Sličná

Ferdinanda Sličná Turista

Registrace:
    30. lis 2017
    Zdravím nefunguje připocitani hotoveho ukolu u zimni udalosti...dokoncena hodinova vyroba a nic...co s tim?

4. Dacan Strom

Dacan Strom Nováček

Registrace:
    16. srp 2017
    Ono toho nefunguje víc, právě jsem po zavření lvl dostal v odměně místo 3 plánků Krakena jen jeden a o pár bodíků víc, medajle už nevím, jestli seděli, nejde to zpětně zjistit, co jsem dostal, většinou nevím vůbec nic. :(

5. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    předpokládám správně, že když píšeš o pláncích méně, tak myslíš tenhle obrázek? tedy ty zeleně ohraničená pole?
    Ty totiž neoznačují jednotlivé plánky, ale jen jejich druhy. Tudíž v tomhle případě například jsem dostal 4 plánky, ale jen 3 druhy.
    Co se týče toho žes dostal více FB...
    No hele, když tady to Innogames tak silně démonizujou, tak asi nebude do hry dávat chybu která bude dávat hráčům body navíc ne?;) To spíš zafungoval arc...

6. Dacan Strom

Dacan Strom Nováček

Registrace:
    16. srp 2017
    Právě, že tenhle obrázek málokdy vidím a když už, tak je to naposled a nejde nijak zkontrolovat, jestli to, co jsem dostal, odpovídá tomu, co bych měl dostat, většinou ani nevím, co jsem dostal. V radnici sice vidím, že nějaká velkolepka se díky mě dokončila, ale to je všechno a maximálně se na ni můžu podívat ve městě majitele, což mi nijak nepomůže. ;)

Na obrázku výše si jen pamatuju, že tam nahoře byly "Nákresy 1" a "+35 výzk. bodů", ale měl jsem podle Arc dostat 3 nákresy a 28 bodů (kvůli těm plánkům jsem tam narval asi 150 bodů, tak mě těch 7 bodů "nadplán" nijak netankuje, když mám jen třetinu požadovaného). Je to jen "na hubu", budu si teď dávat bacha a když se to bude opakovat, tak píšu podpoře. Už mi jednou dali zapravdu v případě budov letního eventu, tak věřím, že když jde o chybu a řádně ji zdokumentuju / prokážu, že to napraví. I programátoři jsou lidi. ;)

Naposledy upraveno: 30. pro 2017
    LordFrunDor za toto poděkoval.
  7. Scon

Scon Komentátor

Registrace:
    2. úno 2017
    Ahoj,

nevíte někdo z Bety, jaké máme ještě čekat odměny z vánočního eventu? Respektive mám zálusk na dalšího Halmbocka, nepohrdnu však ani klempířovým stanem a to z důvodů čistě estetických a trochu i funkčních ;) (viz. obr.) Nebo jestli někdo má lepší nápad na přeuspořádání, sem s ním a zaslouží si tím můj nehynoucí vděk. :p Set je kompletní, navíc k němu ještě Halmbock, Smorgasbord, svíčkařův stan, 2x stan madame Fortuny a náměstí je možno smazat.:rolleyes:

Xmas.PNG

8. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    Co se týče setu, tak by se měl objevit ještě hračkář a stan slaměnné hvězdy, to je vše.

Scon za toto poděkoval.
  9. Dennis Bergkamp

Dennis Bergkamp Psavec

Registrace:
    27. kvě 2017
    Můžeš napsat u kterého hráče ve stavbě to bylo? Abys s tvým Arcem dostal 3plánky a 28bodů, musel by ses umístit buď v 9. nebo 10. lvlu na 3. místě. Pokud teda umím počítat a pokud jsem nic nepřehlídl tak pouze tam je odměna 2plánky a 20 bodů..takže pouze tam bys s tvým Arcem dostal 3 plánky a 28bodů..

10. Yangus

Yangus Psavec

Registrace:
    5. říj 2016
    Tak si ještě počkám zda náhodou nedostanu ve výzvě získání 3 provincií, že bych to zkombinoval.
    Dnes jsem vkročil do Průmyslu takže nyní mám před sebou na eventy celého pavouka výzkumu, protože mě prozatím stačí jen výroba zboží. A taky mám před sebou polovinu provincií na získání z tohoto věku.

A až budu mít čas a chuť tak si městečko uspořádám.

11. Yangus

Yangus Psavec

Registrace:
    5. říj 2016
    Tak set mi zabírá pole o velikosti 5x8 + ze 3 stran silnice, z toho je navíc jen jedna silnice pro lepší využití prostoru.
    Dává mi hlavně zboží kde jsem vše podchytil a nějaké ty FB a medajle, ostatní není moc důležité.

12. dudasek

dudasek Psavec

Registrace:
    25. kvě 2017
    největší výhodu vidím v bonusech útok/obrana...velkolepkyy může mít naleclovaný každý-každý drobek navíc se hodí..a pak ti ty suroviny mohou ukrást :))

13. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    Suroviny jsou pro mě jen příjemným zpestřením. Obrana je dle mého názoru k ničemu, takže u mě vede FB / útok. :)

14. thesseus

thesseus Znalec

Registrace:
    29. srp 2012
    Svatyně "iritace" poslední den když předposlední den byla extra nabídka (i když možná jen u mne) na hvězdy? To tam nahoře někomu připadá, že zkušený hráč touží po Svatyni zbytečnosti? Lituji hráče, co ty hvězdy koupili a doufám, že zaslouženým trestem pro INNO bude, že si to příště dobře rozmyslí.

15. menestheusCZ

menestheusCZ Nováček

Registrace:
    16. říj 2016
    A nemělo by tam být ještě něco jiného dnes po půlnoci? Ještě zbývá skoro den.

16. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    Pokud se innogames nerozhodlo změnit své zvyklosti, tak tam už nic jiného nebude, jen se o půlnoci vyresetuje rozložení dárků.

EDIT: Tak Inno fakt svoje zvyky mění... i starého psa novým kouskům naučíš! :D
    Zejtra santova dílna.

Naposledy upraveno: 4. led 2018
    Lord Vlada za toto poděkoval.
  17. Yangus

Yangus Psavec

Registrace:
    5. říj 2016
    Cukrářovu budku mám 2x a nemám z toho akorát po 1 FB z každé, stejně tak u jednoho ze 2 stanu Madame Fortuny a 1 zboží ze 2 stanů slaměné hvězdy a ta 3% podpora mincí od Klempíře mě už netrápí.
    Tak to celkem jde.
    A ještě jsem někde dostal Louskáčka tak u toho stojí tedy taky.

Thread Status:
Uzavřeno pro další odpovědi.