Diskuze k Zimní události 2017

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
rOxmaNs: Spíš mi řekni, kolik budov by měl tvůj set obsahovat a já ti dám návrhy. :D Mám jich plno, záleží ale právě na celkovém počtu těch budov. ;)

EDIT: Co se kombinace útok/body výzkumu týče, ten jedu i já. :D Jen v obráceném poměru, takže z těch nejmenších sestav třeba toto:
y9n3.png
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13384

Host
Tak jsem skladal skladal a zase skladal a zatim to nejlepsi na co jsem prisel dava:
rozmer 6x13, 18fb a 24 utok (ten uz zase tolik nepotrebuju tak jsem priorizoval fb).
kdyz bych na to same misto zkousel dat svatyne tak se jich tam vleze jen 18 takze za me velka spokojenost. Jediny problem je ze cela sestava potrebuje 40 budov :)
 

DeletedUser13041

Host
Neví někdo z beta hráčů, jestli q zimního eventu půjdou plnit naráz, nebo jen jeden denně? Já abych věděl, kolik věcí si chystat (kováren, jednotek a tak :)
 

DeletedUser13384

Host
pokud to nezmenili tak sel vzdy jen 1 denne (samozrejmne pokud 3 dny zadny neudelas tak muzes udelat 4 atd.)
takze to bude jako loni, svatyne 6. den kdy nikdo jeste nic nemel a pak nas napinali az do Stedreho dne a to vetsina hracu radej utratila za neco jineho pac si mysleli ze uz znova nebudou :)
cekam neco podobneho se setem :)
 

Svatej

Legenda
1 úkol za den.
Co se týče toho co píše Chipator o svatyních, tak to zatím nikdo neví a nikdo nemůže s jistotou zatím tvrdit, který den přijdou. ;)
Na betě se navíc objevili už 2x a pravděpodobně přijdou i po 3tí.
 

DeletedUser13872

Host
Cukrářův stánek se mi objevil hned po prvním kliknutí kde mi ukázalo 2 políčka, po splnění úkolu si ho získám. Tolik asi končí štěstí.
 

DeletedUser14298

Host
Na wiki už jsou napsané denní speciální odměny, takže se řídím dle toho .. :) @Chipator , hodil by jsi sem tu svou sestavu prosím?
 

DeletedUser14549

Host
No a když to vezmeme z jiného soudku... někdo nějaké nápady jak dobře odchytit odměny? Když vyberu třeba hlavní odměnu za den, tak už ji znovu nezískám? Za předpokladu, že nepoužiju tu speciální odměnu na reset? Přijde mi to trochu nešikovné, to to kolo štěstí v létě mělo alespoň nějaký systém. Nezbývá mi nic než zkusit získat mojí vysněnou budovu "hrubou silou" a jen klikat dokud mi nepadne? Co myslíte?
 

Svatej

Legenda
LexxCZ: Kritizuješ něco co tu funguje stejně už 4 roky. Neříkám že to netrhá nervy i mě. ;) Když člověku zbydou 2 neotevřené balíčky, jeden s žádanou odměnou a druhej s obměněním a ty otevřeš obměnění... :D
Co tím chci říct je, že šance na změnu tohohle systému je zřejmě minimální. ;)
K otázce, ano, jedna z možností jak získat jednu odměnu opakovaně je to co ty popisuješ - tedy silově si vyklikat to obnovení.
Druhá možnost je počkat, než se stejný dárek objeví znovu, jiný den. Odměny se obnovují vždy o půlnoci. Ale nikdo ti nezaručuje že úplně všechny odměny budou 2x. ;) To je riziko té druhé možnosti.
 

DeletedUser13851

Host
Vzhledem k tomu, že diamanty investovat nebudu, bylo by získání setu téměř tak obtížné jako vysoká výhra v nějaké loterii a proto raději zkusím losnout třeba síň slávy, kterou doposud nemám a cítím to jako svůj dluh cechu. A když to vyjde, tak pak se uvidí, na co mi zbudou pokusy. V každém případě event vítám a mám z něho radost. :)
 
Chtěl bych se zeptat, je možné, že by se Cukrářův stánek ještě někdy za těch dlouhých 35 dní ukázal znovu, nebo to bylo poprvé a naposled? Dneska jsem získal odpad typu 80k zásob, 80k zlata, šampion. Fakt neuvěřitelně frustrující :mad:. Tyhle ceny jsou vážně výsměch hráčům, už několikátý rok po sobě.
 

DeletedUser

Host
U mě bylo štěstí fakt unavené a vyčerpané, cukráře mám dvakrát, dnes body výzkumu po zamíchání. Asi začnu střádat hvězdičky na vhodný den. Připadám si jako malý Jarda co se těší na to autíčko pod stromečkem a každý den se modlí ať to vyjde :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Hyso

Dopisovatel
Já se vždy těším až splnim úkol a městečko mi zapadne sněhem,to je fakt krása a hodně povedená věc. Ostatní věci, které bych napsal by opakovali co už zde zaznělo,takže přeji všem šťastné a veselé Vánoce.
 
U mě bylo štěstí fakt unavené a vyčerpané, cukráře mám dvakrát, dnes body výzkumu po zamíchání. Asi začnu střádat hvězdičky na vhodný den. Připadám si jako malý Jarda co se těší na to autíčko pod stromečkem a každý den se modlí ať to vyjde :)
To mě zase štěstí nepokrytě plive do tváře, další speciálka na pořadu dne a místo ní opět bezcenné smetí jako zásoby, mince, dva výzkumné body. Fakt je nutné dávat takové ceny, které jsou spíše výsměchem, to by vývojáře zabilo pár desítek kusů surovin, vojenských jednotek nebo prostě něco lepšího, když jsou ty Vánoce? Vývojáři je asi chtělii hráčům zkazit a daří se.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13851

Host
To mě zase štěstí nepokrytě plive do tváře, další speciálka na pořadu dne a místo ní opět bezcenné smetí jako zásoby, mince, dva výzkumné body. Fakt je nutné dávat takové ceny, které jsou spíše výsměchem, to by vývojáře zabilo pár desítek kusů surovin, vojenských jednotek nebo prostě něco lepšího, když jsou ty Vánoce? Vývojáři je asi chtělii hráčům zkazit a daří se.
Také jsem neměl "kliku" a navíc jsem dostal "ťafku" od mé 13 leté dcery. Ví, že tuto hru hraji, ale nijak zvlášť jí nesleduje, jenže včera mě viděla, jak si prohlížím denní odměny a ptala se, za co jsou. Vysvětlil jsem jí princip a ona se během 2 vteřin rozesmála, že prý dárek by to bylo jen za těch 10 hvězdiček, že se naloguju, ale to ostatní je prý odměna za práci :-D a ne dárek. No a když se dozvěděla, jak ten dárkový koš funguje a k čemu je v něm 90 procent věcí, tak se na mě tak posměšně koukla a řekla: "a proč to teda hraješ?" Ani jsem o tom nějak nepřemýšlel, protože mě hra baví a v cechu je i legrace, ale když jsem na ty odměny koukal dnes, uznal jsem, že jsou fakt slaboučké jako čajík uvařený z jednoho pytlíku už po druhé. (Vzhledem ke svátkům vánočním spíš po třetí). Kdyby alespoň byla šance si z té mizerie vybrat a losovat v jiných eventech anebo kdyby ty losované odměny byly užitečné pro většinu hráčů :) Ale protože mám hru rád, stejně event budu plnit i když už si nemyslím, že rozbaluji dárky :-D
 

DeletedUser

Host
Také jsem neměl "kliku" a navíc jsem dostal "ťafku" od mé 13 leté dcery. Ví, že tuto hru hraji, ale nijak zvlášť jí nesleduje, jenže včera mě viděla, jak si prohlížím denní odměny a ptala se, za co jsou. Vysvětlil jsem jí princip a ona se během 2 vteřin rozesmála, že prý dárek by to bylo jen za těch 10 hvězdiček, že se naloguju, ale to ostatní je prý odměna za práci :-D a ne dárek. No a když se dozvěděla, jak ten dárkový koš funguje a k čemu je v něm 90 procent věcí, tak se na mě tak posměšně koukla a řekla: "a proč to teda hraješ?" Ani jsem o tom nějak nepřemýšlel, protože mě hra baví a v cechu je i legrace, ale když jsem na ty odměny koukal dnes, uznal jsem, že jsou fakt slaboučké jako čajík uvařený z jednoho pytlíku už po druhé. (Vzhledem ke svátkům vánočním spíš po třetí). Kdyby alespoň byla šance si z té mizerie vybrat a losovat v jiných eventech anebo kdyby ty losované odměny byly užitečné pro většinu hráčů :) Ale protože mám hru rád, stejně event budu plnit i když už si nemyslím, že rozbaluji dárky :-D
Odměny za úkoly a místo losování zapnout mozek na nějakém rébusu, to by se mi líbilo víc. Dnes "podepřeno" trochou diamantů, následně: Zamíchání - Ukaž dvě - (jeden z nich dvojnásobek) - a ejhle: Svíčkařův stan 2x :) Se z toho ... ;) Statistická četnost hadra :) Předpokládám, že už si nevrznu a přejede mě auto cestou do obchodu ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru