Diskuze k Zimní události 2017

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12887

Host
Ten set asi může být klasicky ok
Jinak základ pro nějakou hru jsou treba skrýše tulaku at si můžeme vsichni pěkně zabojovat.
Snad bude i síň slávy pro nebojovniky a farmáře a bude se moct tvořit síla cechu z těchto budov, ale to je pouze zbožné přání. Víceméně pro farmáře.
 

DeletedUser13851

Host
Ten set asi může být klasicky ok
Jinak základ pro nějakou hru jsou treba skrýše tulaku at si můžeme vsichni pěkně zabojovat.
Snad bude i síň slávy pro nebojovniky a farmáře a bude se moct tvořit síla cechu z těchto budov, ale to je pouze zbožné přání. Víceméně pro farmáře.
Na síň slávy čekám a šetřím na ní hvězdy, tuláky už mám, na více než polovinu CE mi to stačí (druhou pravidelně vykoupím :) ), tak snad bude a snad to klapne :)
 

Svatej

Legenda
Neboj, po 3 tisících to zklidním. ;) Žádné vyšší cíle už na fóru nevidím :( :D
125 zbývá :p
 

DeletedUser14058

Host
Přiznám se, že po těch několika dnech jsem zatím nenašle v nabídce nic, o co bych se pokusila. Bubeníků, tulákú, jednotlivých jednotek, zlaťáků a kladívek mám celkem dost. Něco smysluplného jsem zatím nezaregistrovala, snad se někdy objeví něco, kvůli čemu bych se pokusila ty hvězdy utratit. Uvidíme...
 

Svatej

Legenda
Zítra Halmbok.
Vzhledem k tomu že ho mám v mém setu použit 5x... bude to zítra celkem záhul. :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
Zítra Halmbok.
Vzhledem k tomu že ho mám v mém setu použit 5x... bude to zítra celkem záhul. :D
Tolikrát ? Tak to koukám :) Mi se zatím povedl 2x cukrář + 2x svíčkař + madam, takže zatím takový mnohotvarý pel mel. Dnes zatím po prvním losování 2x následující, tak jsem zvědav co padne. I když to není moc pravděpodobné, ale byla by sranda, kdybych se trefil na 2x Halmbock :)
 

Svatej

Legenda
Už jich mám 4 :p a po přehodnocení setu oželím pátého. ;) (ve prospěch 1FB a 1 kusu zboží) :D
tob5.png
iFsT.png
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru