Diskuze k Zimní události 2017

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13041

Host
Tak to vidím hodně bledě šetřím pouze na diamanty .... a ta sada co je na nějakých 35 polí a jen 4 FB jen zabírá místo....
A proč si furt všichni myslí, že musí sesbírat celou sadu s bonusama, který nechtějí? Že to nepochopí taková masa lidí, jsem fakt nečekal... Skladat si budovy můžete jak chcete ty který chcete. Lordfrundor tu ukazoval hodně použitelný schémata, jejichž drobnou úpravou budu mít na poli cca 5x6 5FB, 9procent k útoku, 15 surovin denně... a podle okolností budu rozšiřovat
 

Svatej

Legenda
Víme jestli od poloviny eventu se budou budovy opakovat znovu ve stejném pořadí jak byly od začátku? díky
ano, víme.

A proč si furt všichni myslí, že musí sesbírat celou sadu s bonusama, který nechtějí? Že to nepochopí taková masa lidí, jsem fakt nečekal... Skladat si budovy můžete jak chcete ty který chcete. Lordfrundor tu ukazoval hodně použitelný schémata, jejichž drobnou úpravou budu mít na poli cca 5x6 5FB, 9procent k útoku, 15 surovin denně... a podle okolností budu rozšiřovat
Pšššt, to vědět nemusí. :D Já si myslím že každý svého štěstí škůdcem. ;) po eventu vyházím z přátel lidi s nelogicky poskládanými budovamy... :D

na poli 6*8 jsem byl schopen poskládat 11FB, 16 zboží, 12% útok a spoustu dalšího...
A je tu tipan Bearded James co na čtverci 8x8 poskládal 16FB. (stená produkce FB jako svatyně znalostí - 1 : 4)
 
Naposledy upraveno:

rycco27

Dopisovatel
A proč si furt všichni myslí, že musí sesbírat celou sadu s bonusama, který nechtějí? Že to nepochopí taková masa lidí, jsem fakt nečekal... Skladat si budovy můžete jak chcete ty který chcete. Lordfrundor tu ukazoval hodně použitelný schémata, jejichž drobnou úpravou budu mít na poli cca 5x6 5FB, 9procent k útoku, 15 surovin denně... a podle okolností budu rozšiřovat

To bude asi tím že když poctivě plním všechny úkoly tak na konci očekávám odměnu a ne jen nějaké blbosti. Tentokrát je to vážně těžké. Losuji každý druhý den když je tam budova ze sady a ještě nemám ani jednu! To se mi ještě u žádného eventu nestalo.
 

DeletedUser13872

Host
Mě za setu schází už jen 2 budovy které ještě nebyli, tu dnešní jsem získal 2x jen na to padlo vše a jediný neotevřený dárek bylo promíchání. Takže zase začínám spořit. Já se tím bavím :rolleyes:
 

DeletedUser14705

Host
Povedlo se mi na 24 polí nacpat 12 budov, které dávají 6 fb, jako 6 svatyň na stejné ploše, ale dává to míň mincí, ale zato navíc medajle, kladívka, 6% pro ú
Tak nelosuj každou setovou budovu, ale jen pár vybraných druhů, které se ti hodí do sestavy jak si jí naplánuješ. ;)
Zatím jsem losoval 2x, na první budovu jsem potřebovat 9 pokusů a při druhém pokusu jsem za třicet pokusů dostal pár vojáčků, bubeníky, mince, kladívka, pár bodů, lahvičky, plánky, ... jen kraviny. Mít po čtyřiceti pokusech jednu budovu setu je bída a rozhodně to nic nepřinese hráčům, ani zaměstnavateli těch, co takovou blbost vymysleli, protože do něčeho takového by cpal peníze jen petarda. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13872

Host
Hele lidi je to jen hra, někomu se to povede někomu ne. Já osobně si Vánoční městečko postavím na nějakou dobu a na jaře třeba zbourám pokud se naskytne něco lepšího.
 

DeletedUser13384

Host
Tak já už mám set téměř hotov. Chybí mi 1 budova co ještě jako odměna nebyla a ta samá co je na konci úkolové řady.
6x13 za 18fb a 24 do útoku + další věci které už moc nepotřebuju jako medaile atd.
Každý kdo si s tím dal alespoň trochu práce a jen nelosoval kde co si mohl přijít na pár slušných věci.
Pokud vím že do eventu nechci dát dia a vidím že je set rozdělen na 9 části tak je rozhodně lepší jít po jiné odměně než zkoušet každý druhý den utratit pár hvězd.
Loni jsem si posetril všechny hvězdy na svatyně a vyhrál jich zdarma 10-11. Pak jsem zainvestoval i nějaké dia ale než zkoušet štěstí na 9 budov setu které upřímně pospolu nedávají skoro nic tak si raději pořídím těch 10 svatyň které se mi budou hodit i za X let.
 

DeletedUser14705

Host
To by mělo význam, kdyby mezi dárky nebyla nášlapná mina, která mění pravděpodobnost úspěchu z 1:18 na 1:18n.
Prostě už to nějak přetrpím a budu doufat, že už jsem si smůlu vybral a na konci splácám aspoň 5 budov, jinak to bude další veteš do inventáře a zbytečně ztracený čas.
 

DeletedUser14705

Host

Nechci být hnidopich, ale ty krajní Halmbocky mají jen 1 útočný bod, tak má celá sestava "jen" 20% útoku.
Dal bych tam na kraj Halmbock + Tinkerer's Tent, bude to mít stejně útoku a dá to víc mincí. ;)

Tahle sestava ale bude potřebovat kromě dost místa i spoustu dia a renovaček. :D
Oproti letnímu je ale tento set skladnější.

Oprava:
Je OK, moje chyba, měl jsem za to, že všechny budovy potřebují 4 sousedy, ty ale potřebují jen budovy s FB, budu se muset ještě podívat na ty moje sestavy, jestli by nešly nějak poladit. ;)
Pod 4 pole na FB to ale asi nepůjde.
http://forgeofempires.wikia.com/wiki/Halmbock
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13384

Host
Nechci být hnidopich, ale ty krajní Halmbocky mají jen 1 útočný bod, tak má celá sestava "jen" 20% útoku.
Dal bych tam na kraj Halmbock + Tinkerer's Tent, bude to mít stejně útoku a dá to víc mincí. ;)

Tahle sestava ale bude potřebovat kromě dost místa i spoustu dia a renovaček. :D
Oproti letnímu je ale tento set skladnější.


Halmbock potrebuje 3 unikatni budovy na plny bonus takze kdyz se dobre podivas tak kazdy z nich ma alespon 3 takze dava plny bonus. jinak renovacku potrebujes jen na veci ktere jsou pro me uz naprosto zbytecne jako spokojenost, surky, medaile, mince atd. pocet FB a utok se s dobou nezvysuje takze neni potreba dalsich investic pokud clovek vylozene nechce. Na druhou stranu mam 43 malych a 28 velkych renovacek takze o ne nouze nebude :)
 

Svatej

Legenda
Dacan Strom: všechny Halmboky na tom nákresu mají plné bonusy ;) mají kombinace slavnost, madame, svíčkař / pekař, hvězda, madame
To co tam nejede naplno jsou slaměné hvězdy, u kterých to v oceánu povětšinou vůbec nevadí. ;)

Jinak, můj set co skládám:
G3XE.png

Upozorňuju ale že jsem měl předem daný prostor který jsem si dal na set k dispozici, takže šlo o to maximalizovat příjem na předem dané ploše, ne neznámý rozměrr co nejlepšího setu. ;) I tak jsem ale při přepočtu polí na FB o chlup lepší než Chipatorův set... promiň. :p:D
6X10 14FB, 15% útok, 16 zboží, 9% zlato, 10% kladiva, 10% obrana + spousta nesmyslů jako medaile či zlato ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13384

Host
4,28 tvuj proti 4,33 muj. sakra mel jsem jeste chvilku zagamit planner :)
tech setu uz je tolik ze prestava byt docela sranda to vsechno napasovat do mesta :). Ted se mi silene libi ta nova budova co prijde v nadchazejicim eventu (Pillar of Heroes) a na jare bych chtel dokoncit tech par rozestavenych japonskych setu.
Kazdopadne moc pekny setik Lorde, je videt ze si umis vyhrat :)
 

Svatej

Legenda
Co se týče pilíře... zatím to vypadá že "zdarma" půjdou první 2 až 3 upgrady... maximální level zase za dia. ;)
A moc děkuji. I ty si očividnně u plánovače hodně vyhraješ. :D Nicméně je tu jeden set před kterým jsem musel smeknout klobouk i já. ;)
latest

publikovaný na wiki. ;) stejná produkce na plochu jako svatyně znalostí, jen je nutné ho celý obehnat cestou.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru