Diskuze k Zimní události 2017

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Je rozdíl mezi opravou textu a opravou chyby hry jako takové.
Text dokáže opravit CZ tým kdežto chybu s proklikem musí řešit programátoři, je to úplně jiná úroveň. Navíc pokud vím, je to hlášená chyba a to je tak všechno co s tím CZ zým dokáže udělat.
To potom jo. Já mám zkušenosti z konkurenční hry, že český tým může jen přeložit podklady, ty pošle podklady do Německa a reálně zapracovány do hry jsou v dalším updatu. A lokální tým nemá možnost si do hry ,,sáhnout". Každopádně ta chyba se projevuje už velmi dlouho a pokud se tím vývojáři doposud nezabývali natolik, aby ji odstranili, je to na pováženou. Hraji, nebo jsem hrál x dalších flashových her a je zajímavé, že jinde se chyba nevyskytovala, čili to rozhodně nebude potíž prohlížeče, či Flashe.
 

DeletedUser14803

Host
Já jsem velice spokojený padlo mi na:. -Ačku: 1x svatyně, 3x studánka, 2x strážní ohně.
-Béčku: 1x svatyně, 5x studánka, 2x strážní ohně.
-Céčku: 1x svatyně, 5x studánka, 1x strážní ohně.
-Déčko: 4x studánka, 4x strážní oheň. -Éčko: 13x svatyně, 19x strážní oheň. Takže za mě spokojenost. Mozna toho mohlo být více, ale nestěžuju si
 

DeletedUser14803

Host
Lord Vlada: Zajímavé. :) a když jsi řekl "B", řekneš nám i "A"? Tedy za kolik hvězd to na jednotlivých světech bylo? :D
Áčko až Déčko bylo cca 700 hvězdiček. Éčko bylo bylo cca 2500 hvězd. Nejsem si jistý možná méně možná více. Jako žádná slava, ale je to pro mě první event kde jsme mohl získat takto svatyně, takže jsem spokojený více méně.
 

Svatej

Legenda
černá věž? :) To už bylo, ne já mám na mysli forge bowl event a pilíř hrdinů se svými 6ti upgrady. ;)
 

DeletedUser14705

Host
Jinak to ani nedělám, legionáři a balisty by toho v současnosti bojem moc nezískali. ;)
 

DeletedUser

Host
Tak přispěji troškou do mlýna, tohle už mám komplet ve městě :) Šlo mi taky trochu o estetiku, ať se budovy moc nekryjí.
 

Přílohy

  • Winter Event 2017 7x5.png
    Winter Event 2017 7x5.png
    364,2 KB · Zobrazení: 17

DeletedUser13872

Host
Tak jsem dnes nechal losovat přítelkyni. Měla 8 pokusů a na ten třetí vylosovala Los louku. Již druhou. To se mi to zimní městečko pěkně rozrůstá. :D
Zároveň už nemusím ani dokončit všechny úkoly když mám vše. Tedy pokud se naskytne něco do čeho se mi chtít nebude, třeba průzkum provincie.
Ví někdo jaká odměna bude úplně poslední?
Po eventu si ho postavím a nechám po celou zimu, minimálně do Jozefa. Pak se uvidí co sním.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14705

Host
December 31:
  • Frosty: "Research a technology"
    Reward: 14 Stars
Takže nazdar, měsíc v řiti.:confused::eek::mad:
 

DeletedUser15216

Host
Tak me se dnes na treti pokus,povedla posledni budova.Asi vanocni stesti :)
 

DeletedUser13872

Host
Já už nějak nemám motivaci na posledních 5 úkolů. Set mám komplet tak budu rád když to nějak sestavím.
Všechny bonusy asi ani nezískám ale štěstí nepotřebuji.
Technologii a provincii si nechám na další event který vypadá docela zajímavě. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru