Diskuze k Zimní události 2018

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Už 3. prosince zaplaví vaše města zimní atmosféra. Oblíbená Zimní událost je zpět a s sebou přináší spoustu úkolů a krásných dárků.

Přečtěte si oznámení a napište nám, jak se těšíte na poslední událost v roce 2018!
 

DeletedUser12887

Host
Mám dotaz půjdou získat i ty součásti zimního městečka?

Jasně 2x čti, jednou se ptej půjdou podle toho co se psalo možná, je to zahaleno trochu tajemstvím :)

A s těma ohněma aby byly zase jako oheň nepůjde něco udělat.
Teď to vypadá trochu divně když je to oheň bez ohně.
To spíš je teda vánoční prosba.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Mám dotaz půjdou získat i ty součásti zimního městečka?

Jasně 2x čti, jednou se ptej půjdou podle toho co se psalo možná, je to zahaleno trochu tajemstvím :)

A s těma ohněma aby byly zase jako oheň nepůjde něco udělat.
Teď to vypadá trochu divně když je to oheň bez ohně.
To spíš je teda vánoční prosba.
Na betě zatím nic ze zimního mětečka v nabídce nebylo.
 

DeletedUser12887

Host
Díky to teda není moc dobrá informace.
Ne že bych to řešil přímo ale mám pár těch kousků v inventáři a říkal jsem si že bych to letos zkompletoval.
Tak nic no, škoda.

Pak bych měl teda nápad, když neprošel černý trh, bleší trh, darování předmětů a skoro nic.
Jestli by teda šlo jednou ročně hodit něco pod virtuální stromeček a místo pouze dárků co nemají hodnotu, tam hodit něco z inventáře jako raritni předmět z minulosti. Sice bude k ničemu, ale když se protoci přes všechny hráče třeba dorazí do správného cíle.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13872

Host
Pokud nebude navýšení v denní odměně tak asi budu uzracet hvězdy az nakonec, není tam asi uz nic zajímavého. Snad jen ta vyrobni budova vypadá zajímavě.
 

DeletedUser

Host
Krásná grafika, líbí se mi zasněžená ruská zima :) Musím si pořídit zásobu vodky a hurá na to :cool:
 

DeletedUser13872

Host
Tak nevím lze vůbec získat bez dia těch 8 rozšíření že stromu?
 

dudasek

Znalec
Spousta lidí jde na mapě dál díky úkolům-akorát skoro každej kvest má v sobě "získej x provincií/oblastí" -teď to mělo pár nejakou alternativu.že jsi mohl na mapě stát-ale někdo je spokojený v železe,další v pozdním.ten v koloniálu a po pár eventech,které chtějí dokončit se musí pohnout a jít třeba o 2 doby vpřed...je to nemilé.zvlášť když je pak v dalším eventu "získej x provincií/oblastí"............zboží se dá směnit.ale budoucnost ti to ztěžuje.....

edit: omlouvám se za nepřesnost...je pravda.že ve výzkumu lze stát na místě.mapy pokud se vyjednávají nehrají problém.ale "vyhraj bojem" o 3-4 doby dál už je docela peklo-tak jsem to myslel!
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5384

Host
Mika: Nějak Tvému sarkasmu nerozumím. Jsem v Bud, mapu dělám v Oceánce a v poho, žádný zabíjení eventu se nekoná. Asi jinej oddíl,no.
Jo,a to neberu zajatce a nevyjednávám:) Většinou ;)
 
Spousta lidí jde na mapě dál díky úkolům-akorát skoro každej kvest má v sobě "získej x provincií/oblastí" -teď to mělo pár nejakou alternativu.že jsi mohl na mapě stát-ale někdo je spokojený v železe,další v pozdním.ten v koloniálu a po pár eventech,které chtějí dokončit se musí pohnout a jít třeba o 2 doby vpřed...je to nemilé.zvlášť když je pak v dalším eventu "získej x provincií/oblastí"............zboží se dá směnit.ale budoucnost ti to ztěžuje.....
Proč by ses musel kvůli postupu na mapě pohnout ve výzkumu o 2 doby vpřed? Nerozumím souvislosti asi ;) A pokud nezvládneš nějakou provincii bojem a nemáš suroviny na její vykoupení, je to otázka pár výzkumných bodů, za které ti je někdo určitě rád prodá. A rozhodně si nemyslím, že by ti to jakkoliv ztížilo budoucí hraní. To, že občas koupíš potřebné suroviny za body, ti naopak hraní podstatně ulehčí ;)
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Přesně tak, problém není v úkolu jako takovém, problém je, že není alternativa.... Mě to třeba taky naštvalo, hlavně že je to takhle ze začátku.... Ono v pozdějších dobách má mapa doby třeba 15 oblastí co jsem tak viděl, jenže ty nižší doby mají po 5-6.....Jak člověk hodí revo, tak nehledí na to, aby si nechal něco na questy a musí se hnát minimálně do jedné oblasti s boostem na zboží, takže z 6 oblastí zůstanou třeba 3 a to v té záplavě eventů a výzev padá poměrně rychle.

A proč by se musel pohnout o 2 doby zpět? Možná proto, že už je na mapě území tolik dopředu, že už to prostě nedává a nákupem zboží za FP neúměrně prodělává?

Jak se to řešilo, když měl člověk všechny techy vyzkoumané a v eventu bylo "vyzkoumej technologii" bez alternativy? To je prostě konečná....
 

DeletedUser

Host
Zvedl jsem Zimní kostelík na úroveň 4 a počet volných lidí ve městě se zvýšil o cca sto místo 506 (průmyslový věk) ... grrrr :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru