Diskuze k Zimní události 2018

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4810

Host
Přesně tak, dát úkol zabrat dva sektory be další možnosti splnění je dle mého špatný vtip !!! Na světě A jsem v mapě moc daleko, vybojovat už to nejde a surky z té doby (jsem SOU a surky potřebu z BUD) prostě nemám
Tím pádem pro mě zimní event skončil ve čtvrtém úkolu

Pořád dokola se na fóru žádá podpora/vývojáři, aby se pro tyto úkoly (zaber sekto/provincii a dokonči výzkum) dávala druhá možnost, ale jak je vidět, bez úspěchu.



Dát jako čtvrtý quest ,,získat dvě oblasti" fakt tleskám. Samozřejmě se vším sarkasmem, který v sobě necházím. Jak zabít event snadno a rychle. Děkuji vývojářům.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Přesně tak, dát úkol zabrat dva sektory be další možnosti splnění je dle mého špatný vtip !!!
tak teda neví kde jsi já jedu dál a scháním suky mimo eventy i o dvě doby dál, když si v dobrém klanu kde jsou dobří lidé kteří ti to vymění tak to mám jednoduchý, mě to příjde že jsou ty úkoy jestě lehký :D:D a to myslím vážně

Nějak Tvému sarkasmu nerozumím. Jsem v Bud, mapu dělám v Oceánce a v poho, žádný zabíjení eventu se nekoná. Asi jinej oddíl,no.
přesně nevidím v tom eventu žádný zádrhel :D jen jsou dlouhý ty výroby třeba vyrob 12x 4h výrobu

Ahojky, je pravda že 18 úkol je vyzkoumat technologii bez možnosti ,,nebo,, ?
ono nejprve bylo vyzkoumej technologii, ale pak to zmenily na ''19/71 Daruj zboží do pokladny cechu nebo v dílnách dokonči 24h produkci 10x (10 hvězdiček)''
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13872

Host
S vyrobou nemám problém mám dost Farem a Moštáren + jiné eventové. Takže vse odsejpá a v pohode a klidku jsem v polovině. Jen jsem si zkratil průzkum provincie ale těch 50 zase někde ziskam.


PS. Je tu nekdo kdo hraje na bete a je výš než v Prumyslu? S necim bych potreboval pomocí.
 

Dědeq

Znalec
Proč by ses musel kvůli postupu na mapě pohnout ve výzkumu o 2 doby vpřed? Nerozumím souvislosti asi
Jen pro zajímavost, i taková možnost existuje, proto na C podobné eventy rovnou zazdívám. (Ale je to samozřejmě hráčská volba, takže to neřeším, je to něco za něco a otázka priorit - prostě je mi milejší zůstat v železe, než dokončit event.)
Jedná se o to, že jsem sice v železe vybojoval mapu koloniálu, ale jak se hnu na mapu průmyslu, dostanu záhy bonusové úkoly princezny Myciene, které mi zablokují plnění opakovaných úkolů až tuším do výzkumu Moderních silnic v průmyslu - a to je, pokud jsem si vypěstoval závislost na Fronte, jistá smrt. Druhá řada opakovaných úkolů se myslím otevře až v pozdním, takže tam je to zrovna o dvě doby, o které bych musel skočit, abych opět mohl využívat Frontenac.
 

dudasek

Znalec
fmash-jestli je to co píšeš pravda.tak přesně TO jsem mysle-jen jsem teď skočil do koloniálu.takže zpětně nedohledám argumenty.když hraju jen 1 svět...kdy se v koloniálu otevřou opakovačky?mám jenom jednu a při sklizni mi nezapadají úkoly do sebe.jako dříve-dík!
 

DeletedUser12887

Host
very nice

v ostrý verzi disaster v beta verzi more disaster
 

Dědeq

Znalec
fmash-jestli je to co píšeš pravda.
Úplně mě nenapadá, proč bych si to měl vymýšlet, ale pokud se nemýlím, čehož kdybych si byl vědom, nebyl by to omyl, nýbrž lež, je to pravda ;)

Jestli opakovačkami nazýváš opakované úkoly, které lze přeskakovat, pak máš v raných dobách jednu řadu opakovaných úkolů, které se průběžně v závislosti na dosažené epoše pozměňují co do počtu i obsahu. V pozdním středověku (jestli se nemýlím) dostaneš druhou řadu opakovaných úkolů, čili plněním jednoho úkolu můžeš rovnou plnit ten druhý (sbíráš ve městě mince, čímž plníš úkol, po jeho splnění dostaneš za odměnu třeba kladiva, která ti rovnou plní druhý úkol apod.).
Na mapě průmyslu (Amerika) se otevře bonusová řada úkolů princezny Myciene, která nejde přerušit, a ta zabere jednu z řad opakovaných úkolů. Čili máš opět k dispozici pouze jednu řadu opakovaných úkolů až do chvíle, než dokončíš tu bonusovou řadu. Což je tak, jak jsem napsal výše.

Co myslíš tím, že ti úkoly nenavazují na sklizeň, to nevím. Vycházím z předpokladu, že víš, že úkoly se dají přeskakovat (je na nich velké červené tlačítko Přerušit), takže prostě plníš ten, který ti vyhovuje, nikoli ty, které ti nevyhovují.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13872

Host
Tak zhruba z 1000 hvězd ziskano 6 rozšíření, zbyvajici 2 bude v pohodě.
Takže to bude jako v lrzr s lodí. Kdo splni ukoly na 99% nebude mít problem získat vše potřebné.
 

DeletedUser11737

Host
Jen dotaz k dnesni odmene (vyrobce sani) - dava rafinovane a nebo nerafinovane zbozi, koukal jsem na wiki a je bez hvezdicky takze teoreticky by mela davat rafinovane - ale nez clovek uvali body za to tak je lepsi se zeptat.
 
dostáváš zboží z té éry ve které ty sáně získáš..čili pokud jsi např. momentálně v éře současnost, tak získáš sáně z éry současnost a budou ti dávat zboží současnosti. A můžeš nebo nemusíš je při postupu do dalších ér vylepšovat renovačkama a určit si pak sám, z jaké éry ti budou dávat zboží.
 
Ahoj, dají se někde dohledat budoucí denní speciálky? S tím, co bylo na Betě se to podle wikiny očividně moc nekryje. Já jen, zda má smysl šetřit nějaké hvězdy na něco extra zajímavého, anebo již vesměs nic zajímavého již nepřijde a budou výhry typu hromadné motivačky či renovačky.
 
Právě, že tohle vůbec neodpovídá, proto jsem vznesl výše uvedený dotaz :). Jediné, co zachovává pořadí jsou první dvě speciálky, tj. Svatyně znalostí a Studánka přání, pak na běžném serveru následuje Síň slávy, na betě je vylepšení Strážního ohně. Kdybych měl vzít den dnešní, tak máme vylepšení Strážního ohně, kdežto dle wikiny by měl být Výrobce saní. Včera byla na běžném serveru hromadná renovačka, kdežto Beta měla Svatyni znalostí. Apod. Pořadí tedy vůbec neodpovídá a nedá se odvodit, zda do konce eventu bude třeba Santova dílna, anebo budou padat vesměs nepodstatné odměny, které nejsou z hlediska eventu unikátní (renovačky, motivačky a upgrady získám i z expedicí či výzev).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru