Diskuze k Zimní události 2018

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Asi jsme se nepochopili. Na regulérním serveru je samozřejmě v rámci wikiny vylepšení strážního ohně. Jenže pokud jedu dle seznamu speciálek dle Bety, tam je toto. Osmá speciálka od konce.
Screenshot_1.jpg
 
Naposledy upraveno:

Mrtvejmagor

Veterán
no tak je to na beta verzi tam nemusí být vše jako je na normálním světě, to je jen zkušební. Jo taky jsem už pár věcí zjistil že to je na beta verzi ale na normální hru se to nikdy nedostalo. Prostě to je jen zkušební tam to nemůžeš vzít doslova ;)
Jakýkoli obsah prezentovaný na této stránce může být změněn, jelikož InnoGames
může před oficiálním propuštěním změnit herní aspekty.
 
Vypadá to tak :(. Tak uvažuji, zda lze najít nějakou logiku v pořadí speciálek, vyšpekulovat co už bylo, je psané na Betě jako 2x a dosud bylo jen 1x, takže je možné, že bude další kus. Aby to nedopadlo, že budu syslit hvězdy, aby pak padaly fakt jen nesmysly, které lze získat běžně. Anebo druhý extrém, nevyplácat hvězdy na něco tuctového, aby pak nepadla třeba chaloupka, nebo výrobce saní, či santova dílna.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Odměny jsou stejné jako byly na beta serveru. Jen nejsou ve stejném pořadí. Takže pokud víš co už bylo, můžeš to porovnat s tím seznamem a budeš vědět co ještě přijde, jen né přesně kdy to přijde. Výrobce saní ještě bude, taky na něj čekám ;)
 

Mrtvejmagor

Veterán
jo já jsem si to už taky našel ale jak už jsem říkal na beta verzi je to jen zkušebně, nemusí a ani není to stejné pak na normálním světě ;)
 

DeletedUser5384

Host
Omlouvám se,že píšu sem,ale jak je to z vánoční soutěží? Nějak se slehla po Lawnotovi zem :)
 

DeletedUser16894

Host
Do kdy je možné vybrat dárky za hvězdy? Pouze do dnešní půlnoci nebo ještě pak? Děkuji
 

DeletedUser13827

Host
myslíš nebo máš hraji ve 4 světech a nemá jí vžádném tak nevím jak je to možné
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru