Diskuze k zimní události

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Vánoce, dárečky a hlavně sněhulák Frosty jsou zpátky! Další zima ve Forge of Empires... Frosty si pro vás připravil spoustu úkolů a samozřejmě i spoustu skvělých odměn. Jak se těšíte na zimní událost? Máte rádi zimu?
 

DeletedUser

Host
Na akci se tesim uz od ctvrtka, malem jsem se lekl, ze tady nic nebude :)
Ale zimu rad nemam, na horach at si snezi, ale v nizinach by mohlo byt aspon 15 stupnu nad nulou :)
 

DeletedUser8519

Host
Omlouvám se jestli to sem nepatří, ale chtěl bych se zeptat, jestli bude možné získat ještě cukrovinky nebo velké cukrovinky, ne jen ještě vyšší stupeň díky za odpověď
 

DeletedUser11317

Host
Ahoj Elias, určitě bude možno získat klasické Cukrovinky. Bude to stejně jako u ostatních událostí. Pokud někdo danou budovu ještě nemá, získá základní. V případě, že už jsi vlastníkem cukrářství, můžeš vyhrát vylepšení :)
 

DeletedUser9928

Host
Asi to již nepůjde, ale nešlo by uvažovat třeba někdy pro příště i speciálním (časovém dárku pro organizaci práce).. Myslím tím třeba dočasný - např 15 minut trvající prostor pro dočasné odložení největší budovy, aby se mohly ty ostatní přeskupovat bez bourání. Buď by se využil a poté zanikl, nebo by při špatném hospodaření s časem zanikl i s dočasně odloženou stavbou jako jakási pokuta. Zkuste prosím popřemýšlet, protože by to jistě (tedy myslím si to) spousta hráčů uvítala.
 

DeletedUser11297

Host
Tohleto je už poněkolikáté propíraná ... hloupost. Pokud si nedokážeš poradit s postavením nové budovy, tak ji nestav a počkej si na rozšíření. Už teď je to dosti usnadněné tím, že můžeš prohodit budovy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10899

Host
Já se taky těším, už aby to bylo, nějak se nemůžu dočkat :)
 

DeletedUser9061

Host
Tak šetři, šetři hvězdičky. ;) A budeš mít velký počet pokusů a to by byla opravdu smůla je netrefit.
 

trojan1673

Veterán
Já mám tu smůlu, že pokaždé kliknu na nový start, když už mám málo k otočení:-(
To je prostě smůla a ta se nepustí jen tak.
 

DeletedUser

Host
Na ty ukoly jsem zvedavej, zvlast ty ohledne provincii a mapy, protoze to nemam jak splnit, mapa je hotova :) Doufam, ze na tuto moznost vyvojari mysleli.
 

DeletedUser

Host
Zřejmě se v tomto budou opakovat minulé scénáře, kdy se automaticky úkol ukáže jako splněný. Druhou možností je, že tam bude "nebo" např. utrať XY bodů do VB a ty tedy budeš nucen splnit tu 2. část úkolu.
 

DeletedUser2298

Host
Akce, ač třeba datovány na určitý den - tak ty téměř nikdy nezačínají úderem první minuty jmenovaného dne.. Povětšinou bývají spuštěny dopoledne ( cca 10-12 hodin) a zcela výjimečně při nějaký problémech v době po obědě.. takže netuším zda je to chyba soudruhů či kohokoli jiného, ale takhle to funguje už roky..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru