Diskuze k zimní události 2016

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Nesem vám noviny, poslouchejte, z betlémské krajiny, pozor dejte...

Frosty je tady! Váš oblíbený sněhulák už 1. prosince ovládne vaše města a navnadí vás na tu správnou vánoční atmosféru. Čeká na vás spousta úkolů a samozřejmě i spousta skvělých odměn! Rozbalte si každý den dáreček, radujte se a koulujte se.

Jak se těšíte na Frostyho? Co si letos přejete na Vánoce?
 

DeletedUser11297

Host
Wau, Frosty, to jsem nečekal. Jsem naprosto překvapen a šokován. :D:D

Ale vážně. Událost, na kterou jsem se těšil celý rok. Líbí se mi, že přidali sníh i do PC verze hry, i když z bety mám zkušenost, že tam fungoval spíš jako rušivý element. Uvidíme. :) Každopádně to abych si zase rozjel účet na thajské verzi hry. :D
 

DeletedUser13913

Host
Já nevím o co go ,ale těším se.Snad se mi zadaří získat nějakou odměnu :)
 

DeletedUser11297

Host
O co go? Poslední úkol. Pokud získáš během eventu cukrovinky (a postavíš je), tvým posledním úkolem bude je zbořit za účelem zisku vylepšené verze (viz. přiložený obrázek).

4006dc29828a44bd.jpg


No a pokud jde o thajskou verzi hry, je to jednoduché. Kvůli časovému posunu můžeš už v 18:00 našeho času zjistit, co bude hlavní odměnou další den. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13913

Host
WinJet - děkuji.Tak se aspoň mám na co těšit.Miluju eventy.:)
 

DeletedUser11297

Host
Nejsou, ale to nikdy nebyly.
Hned na začátku mě zaujalo to, že jsme dostali 10 hvězd zdarma. Asi si vývojáři vzali něco z hatu, který se na ně snesl na betě, za ten nový systém denních hvězd. Ale stejně, pokud jste někdo vybral radnici ještě před startem eventu, budete mít automaticky méně hvězd než lidé, kteří ji vyberou od této doby dále.
 

RomanS24

Člen
takžen radnice mi dá hvězdy když ji vyberu až za 3hodky ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

RomanS24

Člen
super dík. hraju tyhle vanoce poprvy tak snad to bude stát za to a získam nějaky super věci no
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8622

Host
čus,mě by spíše zajímalo,jestli ty "výhry" budou stejné po celý event,nebo se bidou měnit..
pokud by měly zůstat stejné,tak se do toho ani nepouštím..
 

Svatej

Legenda
Každý den bude jiná hlavní výhra. Budou se i obměňovat "vedlejší" výhry, nicméně tam nějaké extra obměny nečekej O.-
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru